• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
annabel

Dekoracja światłem sali weselnej

29 postów w tym temacie

Czy ktoś z was był na weselu gdzie była dekoracja światłem na sali weselnej. Czy ktoś się orientuje ile to kosztuje? Czy rzeczywiście ładnie to wyglądało, efektownie?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hej. Podbijam temat. Pewna agencja proponowałą Nam dekoracje światłem. Koszt nie jest powalający dlatego ciągle mamy to na uwadze. Proszę o opinie czy warto. Proszę również o podanie ewentualnych kosztów, porównam je z tymi, które zaproponowano Nam. Pozdrowienia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja jestem zainteresowana dekoracją sali światłem. Jednak z tego co wiem to koszt jest bardzo wysoki. (minimum 1200 zł w zależności od oczekiwań).

Z jakimi cenami wy się spotkaliście?

Czy przy dekoracji światłem np. fioletem na sali nie jest zbyt ciemno?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

U Camela koszt dekoracji światłem to 500zł dla osób, które już mają zarezerwowaną u niego jakąś usługę np filmowanie, a dla innych osób 1000zł. Bardzo ciekawa jestem jakby to wyglądało.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Skontaktowałam się z firmą "Dekoracja światłem" z Ostrowca Swiętokrzyskiego, ponieważ strasznie podobały mi się efekty jakie osiągają bawiąc sie światłem.

Wycenili się na około 4 000 zł Masakra. Dla mnie to o wiele za drogo.

Może ktoś polecić tańszą firmę? (oprócz Camel)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mi taki efekt jaki żąda Iloncia 70 zaproponowała kapela, która gra u mnie na weselu. Koszt to 600zł. Zdecydowaliśmy się na te światła żeby podlreślić efekt podczas pierwszego tańca "w chmurach". Tj. efekt cięzkiej mgły..

Sala weselna oryginalnie jest oświetlona jaskrawym białym światłem stąd chcemy je zgasić. Jak są zgaszone to znowu jest za ciemno.. :? A jak jest podświetlona światłem dekoracyjnym jest perfect!

Kolor, który wybraliśy to "FUKSJA" ;)

tj. fiolet z różem :P:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Też szukamy firmy, która nam oświetli sale. Myślimy nad różem/ fioletem ewentualnie takim niebiesko/turkusowym.

Dodatkowo wymarzyłam sobie światełka pod sufitem (takie jak na zdjęciu), ale nie wiem czy to w ogóle realne do zrobienia w rozsądnej cenie...

images?q=tbn:ANd9GcQIWEI4SLSkBKCgAtOpAYciSayYF8LpGIHBLHX127sYfPJ960CvMA

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• FIRMY VIP

• TAKI Transport

TAKI Transport 0

Firma VIP
  • Ostatnie posty

• Oszczędzanie w firmie jest niezwykle istotne. Trzeba umieć zachować balans pomiędzy wydatkami a zyskami, żeby czasem nie okazało się, że firma generuje straty. Pomocna w tym przypadku może okazać sie wycena przedsiębiorstwa, którą można zlecić firmie zewnętrznej -  http://www.glc.pl/wycena-przedsiebiorstw/http://www.glc.pl/wycena-przedsiebiorstw/ To Wam pokaże ile firma jest warta, czy przynosi odpowednie zyski i czy w razie sprzedaży dostalibyście za nią odpowiednią kwotę.
    • O jakie konkretnie badania wam chodzi? Ja na przykład planuję w najbliższym czasie sprawdzić poziom hemoglobiny we krwi. Na temat tego badania przeczytałam tutaj https://wylecz.to/pl/badania/badania-laboratoryjne/badanie-stezenia-hemoglobiny.html . Nie wiem, czy zdajecie sobie z tego sprawę, ale hemoglobina odpowiada za transport tlenu i dwutlenku węgla do komórek naszego organizmu. Normy hemoglobiny różnią się w zależności od wieku i płci. Niemniej jednak uważam za konieczne takie badanie, od czasu do czasu.
    • Rodzice mieli dom i widziałam ile z tym zachodu i udręki. Dlatego wybrałam mieszkanie i jedno co mnie interesuje to opłacenie czynszu. Resztą zajmuje się firma http://www.per-modum.pl/ która zarządza naszym osiedlem.
    • Zgadzam się, pierścionek powinien znajdować się na palcu, a nie w pudełeczku. Ja swój noszę na palcu serdecznym prawej ręki, tak jak większość z was. Oczywiście na którym palcu go nosisz jest mało istotne, gdyż powinnaś czuć się przede wszystkim komfortowo. Może rozwiniemy wątek i pochwalicie się jakie pierścionki dostałyście od swoich facetów? Ja dostałam przepiękny złoty pierścionek z diamentami - https://aclari.pl/static/p/272/pierscionek-zareczynowy-z-brylantami-aimor-fuego-0,53ct-p0488zb-3530.jpg  
    • Wychodzę z założenia, że rocznica ślubu to wspaniała okazja ku temu, aby spędzić ze sobą wspólnie czas. Jeśli chcesz sprezentować swoim rodzicom prezent na rocznicę ślubu, to zorganizuj im wyjazd na termy w górach, bądź romantyczną kolację z rejsem. Z tego co wiem, to bardzo dużo tego typu propozycji jest na stronie super prezenty