• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
Alexandrita88

sukienka na poprawiny

30 postów w tym temacie

dziewczyny, wybaczcie że nie odpisywałam! ja już po ślubie, przygotowania mnie pochłonęły i rzadko tu zaglądałam!

na poprawiny kupiłam sukienkę białą - mini, obcisłą, na allegro, za 50 zł :D ta na którą czekałam niestety przyszła z tak beznadziejnego materiału, że odesłałam ją jeszcze tego samego dnia. do tego włożyłam białe sandałki na koturnie (kupiłam na Żeromskiego) i tyle ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Jeżeli nic Ci ze sklepów nie odpowiada to polecam uszycie sukienki. Ja ostatnio przerzuciłam się na szycie. Jestem bardzo zadowolona, a ubrania są dopasowane.

O to dobry pomysł! w sumie nie pomyślałam o tym, a też mam problem z sukienką na poprawiny.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Również polecam szycie na miarę. Możesz też odwiedzić salony ślubne, oferują też suknie wizytowe dla gości i na poprawiny. W niektórych salonach szyją też na miarę wg twojego pomysłu :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zgadzam się! Allegro, Olx, Vinted i sklepy internetowe takie jak https://www.limoda.pl/ to znacznie lepsze rozwiązanie niż zamawianie kiecki u krawcowej, bo to dużo drożej wychodzi. A jak się ze sklepu kupi, to zawsze oddać można jak się nie spodoba czy wymienić na coś innego.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziewczyny, ja po wycieczce po radomskich sklepach, trafiam do butiku na ul Moniuszki Galeria Larin. Mają bardzo dużo fasonów, które można modyfikować. Uszyli mi sukienkę na miarę taką jak chciałam. Jestem bardzo zadowolona. A to co wybrałam wykorzystam w lipcu na wesele koleżanki. Zażyjcie, bo na prawdę warto. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie wiem jaki jest sens kupowania drugiej sukienki ślubnej Nie lepiej jest kupić sobie jakąś wygodniejsza fajną kieckę, która będzie dobra nie tylko na poprawiny ale równiez na inne okazje? Rozumiem,ze suknię slubną nakłada sie jedynie jeden raz. Ale przecież sukienkę na poprawiny można nałozyć na siebie więcej niż raz....

A i nie sugerujcie się tym co jest modne TERAZ ale tym co jest dobre dla Waszej figury:

https://answear.com/blog/jakie-sukienki-pasuja-do-twojej-figury/16391

Kazdy ma inna figurę oraz pasuje mu co innego. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• FIRMY VIP

• TAKI Transport

TAKI Transport 0

Firma VIP
  • Ostatnie posty

• Witam. Chcielibyśmy w najbliższym czasie zacząć przygotowania paczek świątecznych dla pracowników. Doradzicie gdzie mozńa zamówić takie paczki? Budżet na każdego pracownika to 300 zł
    • Znalezienie odpowiedniej sali nie zawsze jest takie proste, ale w większości miast teraz jest co najmniej kilka do wyboru. To na co warto zwracać uwagę to cena za osobę, menu oraz co obejmuje cena. Mi na przykład bardzo spodobała sie ta sala: http://www.swietlik.bytom.pl/imprezy/wesela.html gdzie w cenie są praktycznie wszystkie najważniejsze rzeczy i są do wyboru trzy ceny za menu i potrawy do wyboru. To na co trzeba na pewno zwrócić uwagę to wielkość sali w stosunku do ilości zapraszanych osób. Sala nie może być ani za małą, ani też za duża żeby nie świeciła pustkami.
    • Ja miałam 50 osób na ślubie i wybrałam tort złożony z trzech pięter. Wszystko dobrałam sama. Dekoracja znalazłam na tej stronie i wybrałam figurkę z parą młodą - wersję bardziej zabawną. Goście byli zachwyceni. Szkoda, że mam komputer w naprawie, bo chętnie pokazałabym Wam zdjęcia. 
    • Ja tam wolałabym nieco bardziej spersonalizowane zaproszenia. To jedyny taki dzień w życiu, więc wszystko powinno byc wyjątkowe. Na tej znalazłam świetne zaproszenia, które dostosują do Ciebie. Jeśli chcesz weselny wierszyk, to nie ma problemu, ale w zaproszeniach możesz napisać co tylko chcesz, a zostanie to wydrukowane. Czyż nie lepiej wyglądają zaproszenia z wydrukowanymi nazwiskami gości niż pisanymi ręcznie? Goście poczują się dużo bardziej wyjątkowo, wiem po sobie. Tak samo jest z winietkami. Nic tak nie szpeci weselnego stołu jak napisane ręcznie (zazwyczaj krzywo) imiona gości na winietkach. 
    • Najlepiej poszukać w internecie, to powinno dać jakieś ogólne pojęcie o tym, co jest dostępne i jakie są możliwości wyboru