• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
niteczka

Prezent dla Młodych zamiast kwiatów

46 postów w tym temacie

Witajcie. Zostałam zaproszona na wesele, gdzie Para Młoda zamiast kwiatów zażyczyła sobie jakieś szklane ozdoby do domu. Wiem, że jeśli kupię wazon, bądź zwykły kryształ to taki prezent może się powtórzyć i to nie raz. :( Co sądzicie o tym, aby zamówić im statuetkę z grawerem (coś jak tutaj: http://www.crystalcity.pl/produkt/piekna_statuetka_splecione_serca_3d ) i wygrawerować tam życzenia?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

pomysł świetny, oryginalny i miły, ale z drugiej strony chcieli praktyczne ozdoby... Na pewno jednak reszta gości się podporządkuje życzeniu młodych, więc Ty możesz wręczyć im statuetkę. :)

Ja myślę nad zażyczeniem sobie butelki wina zamiast kwiatów. Przyda się na miesiąc miodowy. ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Również uważam, że pomysł ten jest super tylko że będąc na kilku ostatnich weselach to takie statuetki się powtarzały. Miejmy nadzieje, że u Ciebie się takie coś nie zdarzy :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szklane ozdoby...Ja się szczerze przyznam że pierwszy raz słyszę:) A szklaną to możaby zamówić np wódkę z grawerowaniem Polanin ma takie 6f4922f45568161a8cdf4ad2299f6d23.png

Też oryginalnie:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

sylwia4012, bardzo fany pomysł, szczególnie jeśli się wie, że młodzi są fanami herbatkowo-kawowych smakołyków ;) ja z takich herbacianych prezencików bardzo bym się ucieszyła, kwiaty i tak zwiędną, a z tego więcej radości

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ciekawe, gdzieś czytałam temat gdzie zamiast kwiatów para młoda zażyczyła sobie karmy dla psów które zawieźli do schroniska, to dopiero akcja, bardzo często też spotkałam się że za równowartość kwiatów wręczało się kupony na totto lotka, ale wazony? Dość oryginalne ;D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

martanowa, my chcielismy zrobic zbiorke na jedna z Fundacji zajmujaca sie pomoca psom porzuconym, ktore mieszkaja w Domach Tymczasowych, sa tam leczone, socjalizowane, wychowywane i szuka im sie nowych domow stalych. Ale nie wiem czy uda nam sie to zorganizowac w czasie, bo na zaproszeniach tego nie napisalismy... Moze uda nam sie jednak poinformowac gosci, jak bede dzwonic do nas z potwierdzeniem przybycia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

My zamiast kwiatów prosimy o kupon lotto :lol: wszystko co uda nam się uzbierać bądź los się uśmiechnie ( nie liczę na główną wygraną ) przeznaczymy na wykończenie i wyposażenie naszego domu :roll:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moja siostra prosiła o kupon lotto i niestety miała tylko jedną 3... a na weselu było ok. 200 osób. Także ryzykowne :) mam nadzieję, że u Ciebie będzie więcej szczęśliwych losów :)

My prosimy o wino lub książki zamiast kwiatów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z lotto różnie bywa to fakt , 2 lata temu u kuzynki jak byłam też mieli właśnie lotto zamiast kwiatów wesele na 90 osób uzbierali z lotto 15 trójek 2 Czwórki i 1 Piątkę więc może i nam się poszczęści :roll:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

My poprosiliśmy o wina, chociaż liczymy na to, że młodzi nie pójdą na łatwiznę, przynajmniej nie wszyscy :))

Wraz ze znajomymi rok temu zbiliśmy z desek piękną,drewnianą skrzynkę, wrzuciliśmy do niej sianko, zawiązaliśmy ogromną kokardę, a na sianku leżało winko i kieliszki do wina :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

sylwia4012 z całym szacunkiem ale prezent pod kościołem zamiast kwiatów to ma być drobnostka :) Bukiet czy wino to koszt do 50 zł (oczywiście mówię o średniej bo goście mogą zaszaleć wedle uznania), natomiast dobre jakościowo noże, filiżanki, narzuty to koszt już paru stówek :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

sylwia4012, neira_kasia, ma racje to co wypisałas to nie jest drobny prezent:D posciel czy "dobre jakosciowo" noze trochę kosztuja a to ma byc coś zamiast kawiatów których nie chcesz. Zazwyczaj wtedy prosi sie o kupon totlotka, wino, ksiązke. Czasem młodzi prosza o maskotki czy przybory szkolne i zawożą je wtedy do domu dziecka.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• FIRMY VIP

• TAKI Transport

TAKI Transport 0

Firma VIP
  • Ostatnie posty

• Takie fototapety to obecnie nie jest nie wiadomo jak duży wydatek ponieważ stały się naprawdę bardzo popularne. Według mnie można z ich udziałem skomponować sobie naprawdę ładne i ciekawe wnętrze. Z tym że do sypialni wybrałabym jakiś bardziej stonowany wzór, który będzie uspokajał. To może być jakiś zielony las czy zachód słońca nad morzem  Nic krzykliwego, bo wtedy nie będzie to miejsce pomagało wypocząć. 
    • Do tej pory miałam z kilkoma drukarniami do czynienia ale jeśli miałabym tutaj polecić jakąś to będzie to drukarnia Openrpint Szybko solidnie i perfekcyjnie - Pan z obsługi zaproponował realizację zlecenia w 24 godziny jak bardzo mi się spieszyło. I rzeczywisćie było tak szybko jak obiecali. Tutaj jest ich stronka: https://www.openprint.pl Możesz sobie zobaczyć cennik. 
    • Szukam aktualnie niedrogiej drukarni. Doradzicie w jakiej mozna zamówić wizytówki i ulotki do firmy? 
    • Każdy, kto wybiera konto osobiste, nie chce ponosić zbyt dużych kosztów wynikających z jego posiadania. Zreztą nie ma sensu bo jest wiele banków, ktore dają możliwość prowadzenia u nich darmowegogo konta. Aby uniknąć niemiłych niespodzianek związanych z tym tematem, warto przed wyborem właściwego konta osobistego przeanalizować ten parametr w dostępnych na rynku ofertach. I w tym pomocne mogą byc takie porównania kont osobistych: https://www.tanie-konto.pl/ranking-kont-osobistych/ Zestawienie to jest regularnie aktualizowane i mozesz sobie zobaczyć jakie banki mają na konta najlepsze promocje. 
    • Dziewczyny szukam aktualnie jakiegoś dobrego konta osobistego. W jakim banku warto jest je założyć?