• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
niteczka

Prezent dla Młodych zamiast kwiatów

42 postów w tym temacie

Merr - trudno, faktycznie mogliście mieć ciężko to zorganizować. Ale cieszę się, że wiele młodych par idzie teraz w tym kierunku. Kwiaty są uciążliwie, a tak przynajmniej można pomóc.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Taki prezent sprawdzi się przy bliższej rodzinie.Wtedy delikatnie można się wypytac co młodzi by chcieli.

My razem z męzem ostatnio bawiliśmy sie na ślubie i weselu mojej rodzonej siostry.

Z uwagi na wysokie wydatki związane ze słubem zrezygnowali z podróży poślubnej. Postanowiliśmy do tego nie dopuścić bo podróż poślubna musi być. Kupiliśmy im pakiet spa z noclegiem w Krakowie.

Tutaj jest wiele takich pakietów:

http://www.superprezenty.pl/prezenty-dla-dwojga/weekend-we-dwoje - możecie sobie zerkąć.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pomysłów jest wiele. Zamiast kwiatków można kupić książkę, butelkę wina, karmę dla piesków, lub kupon lotto (już kilka razy się z tym spotkałam, że młodzi sami sobie taki prezent zażyczyli). A na ostatnim weselu na którym byłam młodzi chcieli dostać od każdego jakąś filiżankę, szklaneczkę ozdobną itp. My kupiliśmy stylową porcelanę do kawy: http://www.konesso.pl/pol_m_Porcelana-i-szklo-519.html Według mnie też fajny pomysł pod warunkiem, że mamy gdzie trzymać tyle filiżanek. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zależy oczywiście od młodych, ale myślę, że warto sprezentować im zdrową żywność, albo naturalne kosmetyki! Teraz bardzo dużo młodych ludzi zaczyna dbać o siebie, a na tej stronie: https://www.cosdlazdrowia.pl/ można dodatkowo poradzić się specjalistów. Może ułożą im, w ramach prezentu dietę? Ja bym się ucieszyła!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby specjalista mógł ułożyć dietę młodym oni sami by musieli do niego iść. Do tego muszą zrobić badania zeby specjalista wiedział co dla nich będzie dobre.

Nie wiadomo czym im się spodoba taki prezent. Brat mojego narzeczonego chodził do dietetyka bo musiał zrzucić parę kg. Dała mu rozpiska na tydzień czasu. Jak robił zakupy pierwszy raz to zajęło mu 3godziny bo musiał czytać wszystkie składy. Jadłospis miał tak ułożony ze w ciągu 1 dnia nie mógł zjes dwa razy tego samego.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiele par decyduje się na kupony do totolotka, ale też na markowe wina jeśli ktoś jest smakoszem/kolekcjonerem. A kwiaty to pieniądze w błoto taka prawda.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

My poza głównym prezentem w postaci pieniędzy zrobiliśmy coś od siebie. Jako że byli to nasi dobrzy przyjaciele mieliśmy wiele wspólnych zdjęć. Stworzyliśmy więc fotoksiążkę myselfbook w której, korzystając z szablonów, umieściliśmy najlepsze z nich wraz z naszymi komentarzami. Było wiele śmiechu i radości. Myślę, że takie prezenty, zrobione po części własnoręcznie, zapamiętuje się najbardziej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może to być ramka na zdjęcia, karta podarunkowa, albo ulubione słodycze. Takie rzeczy zapadają w pamięć, więc warto się nad czymś takim zastanowić. Albo pójść w inną stronę i np. zastanowić się nad czymś takim :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• FIRMY VIP

• TAKI Transport

TAKI Transport 0

Firma VIP
  • Ostatnie posty

• Witam. Chcielibyśmy w najbliższym czasie zacząć przygotowania paczek świątecznych dla pracowników. Doradzicie gdzie mozńa zamówić takie paczki? Budżet na każdego pracownika to 300 zł
    • Znalezienie odpowiedniej sali nie zawsze jest takie proste, ale w większości miast teraz jest co najmniej kilka do wyboru. To na co warto zwracać uwagę to cena za osobę, menu oraz co obejmuje cena. Mi na przykład bardzo spodobała sie ta sala: http://www.swietlik.bytom.pl/imprezy/wesela.html gdzie w cenie są praktycznie wszystkie najważniejsze rzeczy i są do wyboru trzy ceny za menu i potrawy do wyboru. To na co trzeba na pewno zwrócić uwagę to wielkość sali w stosunku do ilości zapraszanych osób. Sala nie może być ani za małą, ani też za duża żeby nie świeciła pustkami.
    • Ja miałam 50 osób na ślubie i wybrałam tort złożony z trzech pięter. Wszystko dobrałam sama. Dekoracja znalazłam na tej stronie i wybrałam figurkę z parą młodą - wersję bardziej zabawną. Goście byli zachwyceni. Szkoda, że mam komputer w naprawie, bo chętnie pokazałabym Wam zdjęcia. 
    • Ja tam wolałabym nieco bardziej spersonalizowane zaproszenia. To jedyny taki dzień w życiu, więc wszystko powinno byc wyjątkowe. Na tej znalazłam świetne zaproszenia, które dostosują do Ciebie. Jeśli chcesz weselny wierszyk, to nie ma problemu, ale w zaproszeniach możesz napisać co tylko chcesz, a zostanie to wydrukowane. Czyż nie lepiej wyglądają zaproszenia z wydrukowanymi nazwiskami gości niż pisanymi ręcznie? Goście poczują się dużo bardziej wyjątkowo, wiem po sobie. Tak samo jest z winietkami. Nic tak nie szpeci weselnego stołu jak napisane ręcznie (zazwyczaj krzywo) imiona gości na winietkach. 
    • Najlepiej poszukać w internecie, to powinno dać jakieś ogólne pojęcie o tym, co jest dostępne i jakie są możliwości wyboru