• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
niteczka

Musznik, czy krawat?

Czy wasz mąż/ przyszły mąż na waszym weselu miał/ będzie miał musznik, czy krawat? A może po prostu muszkę? Jakie jest wasze stanowisko w tej sprawie? Pytam, gdyż ostatnio na weselu gdy wspomniałam o muszniku to kilka osób się zapytało "a co to takiego"? Uważałam, że musznik na weselu dla Pana Młodego to już chyba obowiązek, a tu nagle mnie uświadomiono, że nie wszyscy wiedzą co to jest (dla nie wtajemniczonych: musznik ślubny ). Czy faktycznie nadal pozostajemy przy standardowych krawatach, czy może jednak te muszniki do was przemawiają? jak jest/ było/ będzie u was? :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja zaobserwowałam, że muszniki to właśnie jeszcze kilka lat wstecz nagminnie zakładano plus kamizelki i dopiero niedawno panowie odważyli się do ślubu zakładać najzwyczajniejsze w świecie krawaty. I coraz częściej właśnie spotykam młodych w krawatach nie musznikach. Musznik pasuje do kamizelki, a i z tej coraz częściej rezygnują.

Mój narzeczony będzie właśnie miał prosty, zwykły srebrny krawat:) zwykła muszka też jest ok o ile komuś pasuje. Np. Mój nie chciał o niej słyszeć. Dlatego krawat.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A my mieliśmy taką trochę retro stylizację i maż miał prawdziwy wiązany fular i kamizelkę specjalną do niego. Niestety szyte na zamówienie, bo w sklepach nie mieli pojęcia co to fular i próbowali wcisnąć muszniki na rzepy i do tego błyszczącą kamizelkę oczywiście w kolorze białym. Osobiście bardzo mi się też podoba jak pan młody ma prosty czarny krawat albo taki w kolorze dodatków panny młodej. Super to wygląda.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Uważam ze musznik jest ok. Ja na swoje tez będę miał musznik. Moja przyszła żona jest zachwycona. Panowie czasem nawet jak macie jakaś obiekcie zdanie sie na gust kobiet. One jednak maja zmysł i wyobraźnię. Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

wow.. underthesnow, jak dosadnie to przedstawiłąś:-) hehe moim zdaniem też wąski krawat jest na czasie.. to zdecydwanie dobre rozwiązanie. Ale wysadzany diamencikami??

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mój narzeczony idzie do ślubu w smokingu, więc obowiązkowo mucha. Już się uczy wiązać, bo uznał, że takie na zatrzask to są oszukane :D

A muszniki jakoś mnie nie przekonują, ale zależy,co komu pasuje do reszty stroju.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Odnośnie krawatu, spotkałam się ostatnio na weselu znajomych z krytyką skierowaną do Pana Młodego, ponieważ zdjął on krawat przez głowę i w identyczny sposób z powrotem go założył "Panu Młodemu" z oczepin. Zwykle dzieje się tak z braku umiejętności jego ponownego zawiązania. Upomnienie wystosował wuj, który uchodzi w rodzinie za speca od elegancji i stylu. Dlatego piszę ku przestrodze!? że każdy elegancki mężczyzna rozwiązuje krawat zaraz po zdjęciu, a w domu trzyma go na specjalnych wieszakach. Krawat przechowywany z węzłem brzydko marszczy się pod szyją właściciela i szybciej się niszczy.

KRAWATY

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

tylkotwoja, masz rację, że szybciej się niszczy i gniecie, ale kto by miał czas za każdym razem rozwiązywać i zawiązywać od nowa? ;)

Tak samo nie wyobrażam sobie, jak na weselu Młody już w środku nocy, zmęczony i rozbawiony, miałby się trudzić wiązaniem od nowa krawata na szyi tego, kto go złapał. Przecież wtedy przekazanie krawata jest tylko symbolem i nie musi na nowym właścicielu leżeć idealnie :D dziwne, że ktoś ma aż tak doktrynalne podejście do takich spraw, że Panu Młodemu zwracał uwagę...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pan młody często zamiast krawata wybiera plastron, który odróżnia go od pozostałych mężczyzn. Do garniturów ślubnych nosi się wykonane z jedwabi lub żakardów. Plastron najczęściej stanowi komplet z kamizelką lub dopasowuje się go do kolorystyki kamizelki.

krawaty sklep

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• FIRMY VIP

• TAKI Transport

TAKI Transport 0

Firma VIP
  • Ostatnie posty

• Każdy, kto wybiera konto osobiste, nie chce ponosić zbyt dużych kosztów wynikających z jego posiadania. Zreztą nie ma sensu bo jest wiele banków, ktore dają możliwość prowadzenia u nich darmowegogo konta. Aby uniknąć niemiłych niespodzianek związanych z tym tematem, warto przed wyborem właściwego konta osobistego przeanalizować ten parametr w dostępnych na rynku ofertach. I w tym pomocne mogą byc takie porównania kont osobistych: https://www.tanie-konto.pl/ranking-kont-osobistych/ Zestawienie to jest regularnie aktualizowane i mozesz sobie zobaczyć jakie banki mają na konta najlepsze promocje. 
    • Dziewczyny szukam aktualnie jakiegoś dobrego konta osobistego. W jakim banku warto jest je założyć? 
    • Z tego co wiem to nie....  Jesli chciałabyś wybrac się na tego typu zabieg, polecam zapisanie się do tej kliniki w Katowicach https://klinikamagnuccy.pl/labioplastyka/ Czasami zamiast zabiegu warto jest zdecydować się na podanie kwasu hialuronowego.....  Podanie kwasu hialuronowego, przywraca wargom prawidłowe proporcje, zabieg jest bardzo krótki i bezbolesny. Lekarz wykonuje niewielkie nakłucia w newralgicznych miejscach i podaje tam preparat. W ten sposób przywraca się wargom sromowym ich dawny kształt i jędrność. Jesli chodzi o zmniejszenie to zabieg wykonuje się w znieczuleniu miejscowym. 
    • Aktualnie jest to jeden z lepszych zabegów modelujących ciało! Likwiduje cellulit, zlokalizowany tłuszcz, luźną skórę, obrzęki limfatyczne, blizny, zaparcia, sztywność mięśni, zapalenia ścięgien oraz wszelkie objawy starzenia się skóry. Dzięki temu moza uzyskać o wiele lepsze efekty niż w przypadku ćwiczeń czy tym bardziej kremów. Sama chodziłam na zabieg do tej kliniki: https://cliniqmed.pl/oferta/kosmetologia-estetyczna/icoone-laser/ Osobiscie jestem bardzo zadowolona z efektów zabiegu
    • Orientujecie się czy taki zabieg jest przeprowadzany w Radomiu?