• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
alusia

"Kwiaty od Agnieszki"

25 postów w tym temacie

Byłam dziś u p Agnieszki zamówiłam bukiety rozmawiałyśmy z godzinę chyba mila i pomocna osoba doradziła ceny przystepne i stanęło na czerwonych różach;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witajcie,

dostałem od znajomego informację o Pani Agnieszce. Odwiedziłem jej salon na Wyszyńskiego 12 i jestem mega mocno zadowolony. Zamówiliśmy bukiet dla Pani Młodej, dla Starszej, butonierki dla mnie i starszego i kwiaty dla rodziców. Pomysły nam się bardzo spodobały. Miła, pomocna osoba z tej Pani Agnieszki. Polecam!

Przemek

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nawiązując do poprzedniego postu również zadziałała poczta pantoflowa. Znajomi polecili tą Panią. Korzystając z okazji pobytu w Radomiu umówiliśmy się na spotkanie. Naprawdę bardzo pomocna osoba, rozmawialiśmy z godzinę narzeczona i ja jesteśmy jak na razie bardzo mile zaskoczeni. Wstępnie kwiaty zamówione. Napiszemy jak będzie wyglądał efekt końcowy.

Pozdrawiamy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam wszystkich :)

Podaję numer telefonu i adres do pani Agnieszki tel. 600240110 adres Radom ul. Kard. Wyszyńskiego 12.

Cenę to myślę, że każdy indywidualnie się dogada :lol: (ile osób tyle gustów :roll: i wymagań)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• FIRMY VIP

• TAKI Transport

TAKI Transport 0

Firma VIP
  • Ostatnie posty

• Ja  wolę jechać do salonu ślubnego i mieć do wglądu różne rodzaje sukien ślubnych, móc je przymierzyć i porównać ze sobą. Dlatego teraz chce wybrać się do salonu sukien ślubnych Madonna https://www.madonna.pl , ponieważ bardzo mi się spodobały ich propozycje. Dlatego chce zobaczyć te suknie teraz w realu. 
    • Ja mam ogrodzenie modułowe Joniec, które bardzo dobrze się komponuje z domem i ogrodem.
    • W czerwcu mam trzydzieste urodziny, dopiero :-)) a już widzę pierwsze 
      zmarszczki wokół oczu. Mam wrażenie że z dnia na dzień się pogłębiają :-(
      Czy to nie za wcześnie?
    • Mnie zakupy przez internet sprawiają dużo frajdy i zwykle podoba mi się tak dużo rzeczy, że od razu kupuję więcej. W fajnych sklepach jak Dstreet można kupić coś zarówno dla siebie jak i dla męża i innych członków rodziny. Wybór jest bardzo różnorodny i znajdzie sięcoś na każdy gust. A do tego same ubrania są solidne i wyprodukowane z materiałów wysokiej jakości, zachowując przy tym niskie ceny.