• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
Jenny

2015

1046 postów w tym temacie

Cukiernia Mak polecam, mielismy w sobote babeczki, ciasteczka na slodki stol i byly.przepyszne zniknely szybkođđ nam piekla ciasta pani z Ludwinowa bardzo dobre. Placilismy za blache 15zl plusprodukty

i to co zostalo pani nam oddala, nawet kilka borowekđđ

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sytuacja z ciastami opanowana. Zamówiliśmy domowe tak jak chciałam :)

W ogóle nie czuję, że zostało 3 tygodnie. Jakoś to do mnie nie dociera. Mężuś nie ma jeszcze koszuli ani butów. Chyba jutro pojedziemy po pracy poszukać.

agadam, mam pytanko :) ile wcześniej kontaktowałaś się z DJem w sprawie omówienia jakie zabawy itd? :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

hej dziewczyny

Miałam już dwie przymiarki. Suknia leży jak należy. Zamowilam welon. 2.5m :) jest piękny...

w poniedziałek farbowanie włosów, ale z fryzury nie jestem jeszcze zadowolona... Chciałabym żeby mnie trochę podwyzszyla i żeby włosy były rozpuszczone.... na razie mój fryzjer nie odróżnia słowa "fale" od "loki" i na głowie robią mi tzw. "baranki"

Teściowa wybrała sukienkę dla siebie, moja mama jeszcze nie.

Jeszcze dwa tygodnie... 2 lata zlecialy jak 1 dzień...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

trinity, już wysłałam w wiadomości :)

Dzisiaj wyruszamy na poszukiwania koszuli i butów nr 109950364246.... Już mam dość tej mojej marudy. Dzisiaj jak nie kupi to idzie w samym garniturze bez butów i koszuli albo w ogóle nie pójdzie bo go zamorduje :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moje sny (lub lepiej mowiac koszmary :P ) sie nie sprawdzily, suknia jest ladna i prawie taka jaka sobie wymarzylam, zmienilabym doslownie drobiazgi. Ale kazdy kto widzial zdjecie mowi, ze bardzo ladna, wiec jestem juz spokojniejsza ;) teraz zostalo zalatwic sprawy koscielne i dokupic narzeczonemu koszule i krawat :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie miałam kiedy Wam napisać bo remont i przygotowania do wesela pochłaniają mnie całkowicie...

Kupiliśmy buty i koszulę w sobotę na hali fenix na śląskiej ;) W całym Radomiu znaleźliśmy tylko jedną koszulę która jest dobra... Ale ważne, że Mężuś zadowolony.

Dzisiaj przyszły nam winietki :D Są przeurocze! Muszę tylko przeliczyć czy są wszystkie :)

Wielkimi krokami zbliża się godzina 0 a do mnie to nie dociera...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

świetnie, że idzie zgodnie z planem. Ja miałam w poniedziałek spotkanie na sali, na którym ustalaliśmy menu i wszystkie szczegóły. Zapomniałam o tych winietkach i robię to teraz w ekspresie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dwa tygodnie! Nie dowierzam... ciągle gdzieś tam w głowię mam myśl, że to 1,5 roku jeszcze, czyli odkąd zaczęliśmy planować wszystko.

Dzisiaj w ogóle przeżyłam chwilę grozy! Rano szykujemy się do pracy i nagle M. mówi "Skarbie, we wtorek był do odebrania garnitur a my kompletnie o tym zapomnieliśmy". Myślałam, że się przewrócę jak stałam. Zapomnieć o tak ważnej rzeczy... Naprawdę za dużo się dzieje i nie ogarniamy już wszystkiego.

Ale żeby nie było tak strasznie to wczoraj już omówiliśmy z DJem dokładnie co i jak. O tort też już dzwoniłam i w przyszłym tygodniu mamy dokładnie określić jaki chcemy. Jeszcze tylko musimy ustalić szczegóły z kamerzystą, fotografem i na sali.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• FIRMY VIP

• TAKI Transport

TAKI Transport 0

Firma VIP
  • Ostatnie posty

• A co z ubraniami dla dzieci? Kupujecie je stacjonarnie czy korzystacie też ze sklepów internetowych jak ten - https://slippersfamily.com/baleriny-dla-dzieci? Sama zdecydowanie wolę kupować przez internet bo tak jest dużo szybciej i wygodniej. No i wybór ubranek czy bucików jest dużo większy niż u mnie na wiosce. Dzięki temu nie muszę jeździć do miasta za każdą potrzebą, tym bardziej że dzieciaki szybko wyrastają i trzeba co rusz kupować coś nowego.
    • Ja znalazłam bardzo fajne sposoby  na relaks na https://godzinadlasiebie.pl/tag/stres/ wiadomo że na każdego zadziała coś innego ale warto sobie poczytać i coś dla siebie odpowiedniego wybrać
    • jasne że może. U mnie zawsze było ok a potem dostałam alergii na większość kosmetyków. Cieni do powiek nie umiałam długo długo dobrych znaleźć. Ale kupiłam takie hipoalergiczne  i mineralne - Alilla  no i jest ok. 
    • Ja miałam makijaż w domu, tylko cienie do powiek dawałam swoje, bo mam jedne mineralne sprawdzone które mnie nie uczulaja - http://alilla.com/ I nie chciałam ryzykować z innymi  zwłaszcza że te są bardzo trwałe i nie musiałam się martwić ze się coś rozmarze
    • Hm... A może by tak popytać znajomych w tym obszarze tematycznym? Moim zdaniem to jest naprawdę dość dobre rozwiązanie