• Announcements

• Mathie

Nowa odsłona forum!   11/04/2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
Jenny

2015

1,046 posts in this topic
Milea, Widze ze dokonałyśmy takich samych wyborów:) Tylko my rok wcześniej:)

Ta sama sala i orkiestra? no to mam nadzieje, że zdasz relacje jak sie wszystko sprawdziło :)

Cześć, jestem tu nowa i też mam zaplanowane wesele na rok 2015, dokładnie 25 lipca.

Przyznam, że trochę się już stresuje, bo jak narazie to mam tylko zarezerwowaną salę.

Boję się o orkiestrę, bo jeszcze nie mam zamówionej, a wydaje mi się że już dawno powinnam ją mieć. Resztą myślę, że nie ma co się już martwić, chociaż za kamerzystą i fotografem chyba wypada się już rozglądać :)

Ciągle mi się wydaje, że jeszcze mam trzy lata, a tu w sumie półtora roku... Jejku czy ja zdążę?! :D

Co do orkiestry... Nie często bywam na weselach i niezbyt podobają mi się te piosenki disco polo, więc mam straszny problem z wyborem zespołu. Nie umiem ocenić kto jest dobry, a kto nie. Poprosiłam o pomoc bardziej doświadczonych kuzynów. Oni ciągle nalegają na zespół Playboys lub Kolor. Nie mogę się przekonać, chyba nie podoba mi się to ich robienie z siebie głupków. Może i to się sprzedaje i podoba gościom, ale ja już sama nie wiem czy robić to dla nich... Dodam, że narzeczony nie chce nawet słuchać o takich zespołach.

Znacie może i polecacie zespół, który jest równie dobry, ale nie odstawia takiej szopki? Zależy mi, żeby to był zespół ugodowy, który zaśpiewa to o co poprosimy, trochę disco polo, a trochę zwykłej muzyki, zabawny, ale i z klasą? Pomóżcie, błagam :P

Pozdrawiam :)

Pysiowa92 a moze wodzirej? Dj-wodzirej? Jesli nie lubicie typowych zespolow, to moze warto rozejrzec sie za ofertami takich osob? U nas na weselu nie bedzie orkiestry, tylko wlasnie dj-wodzirej. I jak to powiedzial moj narzeczony, chwalic bedziemy go po wlasnym weselu, ale z naszego spotkania i wstepnych ustalen jestesmy bardzo zadowoleni. Przede wszystkim fakt, ze on bedzie dj, wiec sam dobierze muzyke, przy ktorej sie chetnie bawia goscie, a jednoczesnie zagra prawie kazde zyczenie muzyczne, pod warunkiem, ze zrobimy mu liste utworow, zeby mial je ze soba. I nie bedzie sytuacji, ze ktos podejdzie do orkiestry i w odpowiedzi uslyszy, ze oni nie znaja slow do tej, czy tamtej piosenki. Tym bardziej, jesli chcecie cos nietypowego. U nas np. piosenka dla rodzicow bedzie taka, ktorej poza nami nie zna nikt inny. Zaden z zespolow, z ktorymi sie kontaktowalam przed wyborem nawet o niej nie slyszal. Pewnie pusciliby ja z nagrania, bo nikt nawet nie probowalby sie jej nauczyc, zreszta ciezko byloby ja wykonac dobrze...

Pysiowa92, a może zespół JEJ? Nie byłam z nimi na weselu, ale podobno fajnie grają i myślę, że z "pomieszaniem" stylów (pop, rock, disco polo itp.) nie byłoby problemu tym bardziej, że mają wokalistkę. Możesz sobie obejrzeć filmik z wesela z ich udziałem na YouTube (chociaż tam i tak przeważa disco polo) :)

a co do Playboysów, to słyszałam, że na 2015 r. nie mają już terminów.

Pysiowa92, albo możesz też sprawdzić zespół For You. Bawiłam się ostatnio na sylwestrze z ich udziałem, muzykę grali (i śpiewali) przeróżną. Od disco polo do zagranicznego popu. Wokalistka ma świetny głos, jedynie wokalista albo wokaliści (bo nie widziałam ilu z nich śpiewało) trochę fałszowali, ale takie moje skromne zdanie ;)

Pozdrawiam :)

Stwierdziłam, że chcę zrobić wesele pod moich gości, więc musi to być zespół pokroju Playboys czy Kolor, ale niestety nie mają już wolnych terminów.

Polecicie mi jakiś podobny zespół? :)

Narzeczony mi to jakoś wybaczy, a dla mnie najważniejsze, żeby goście się dobrze bawili i mile wspominali moje wesele :)

"Pysiowa92"

Ja polecam zespół RYTM z Radomia. Moja siostra miala wesele w 2013 i my go zamowilismy na 2015. Tez myslelismy o playboys ale termin niestety zajety byl jak dzwonilismy.