• Announcements

• Mathie

Nowa odsłona forum!   11/04/2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
Jenny

2015

1,046 posts in this topic

Hmm, dla nas nawet te 3500 tys za pakiet to trochę za dużo, ale chcemy mieć pakiet w granicach 2500-3500, choć 3500 to już jak mówię za dużo :/

Co do zespołu to podjęliście decyzję podobnie do nas :D My byliśmy na weselu z zespołem Kolor a z zespołem Playboys niestety nie, więc wolimy wiedzieć na czym stoimy, choć wiem że dużo osób chwali zespoł Playboys :)

tak, masz rację, od zespołu baaardzo dużo zależy, np ja z moim N odkąd byliśmy na weselu gdzie grał zesół Kolor nie widzieliśmy lepszej orkiestry od nich :lol: a ludzie, którzy na ostatnim weselu mówili "ta orkiestra bardzo fajnie gra" to chyba jeszcze nie widziała wyczynów chłopaków z naszego zespołu :lol:

Cześć wszystkim :) Jestem tu nowa i chciałabym dołączyc do tego forum, gdyż tez będę mieć wesele w 2015 roku :) na szczęście już mam "załatwioną" salę i kucharkę, kam + foto oraz orkiestre :) pozdrawiam przyszłe Panny Młode :)

Witam :)

Również jestem nowa na tym forum :) Z narzeczonym mamy już wybraną sale i orkiestre, jesteśmy na etapie szukania fotografa i kamerzysty :) Wesele będzie na około 200 osób na sali w janowie :) Pozdrawiam :)

Witajcie Anusiek88 i Milea :) miło, że pojawiają się tu nowe osoby :)

Anusiek88, pochwal się gdzie urządzacie wesele oraz jaką wybraliście orkiestrę i kamerzystę+fotografa, bo Milea uchyliła już rąbek tajemnicy co do sali i wielkości wesela :)

Milea, jakie macie typy jeśli chodzi o fotografa i kamerzystę? No i oczywiście na jaki zespół Wy się zdecydowaliście? ;)

Pozdrawiam ;)

Anusiek88 i Milea miło Was powitać :) właśnie dziewczyny prosimy o więcej szczegółów :)

Jeśli chodzi o mnie to ustaliliśmy datę 5 września i zarezerwowaliśmy salę weselną MAK w Kowali, spodobała nam się, choć każdy ma swój gust. My z moim N. ze względu na to, iż wesele robimy sami (bez opcji od talerzyka) postawiliśmy na tę salę. Jutro podpisujemy umowę z zespołem JEJ :) Poza tym dziewczyny macie jakieś godne polecenia kucharki z obsługą?:) Jeśli makie kogoś takiego poproszę o namiary :) Bo musimy się w miarę szybko zdecydować na kucharkę .

Jeśli chodzi o kamerzystę i foto, to powiem szczerze, że rozbieżność cenowa jest powalająca. Dlatego też chciałabym wiedzieć jakie są wasze typy?:)

Witam wszystkie nowe dziewczyny:) Dawno mnie tu nie było:) U nas postęoy zgodnie z planem, mamy kamerzystę i fotografa, przed nami dj, i na ten rok wszystko:) Fajnie, że nas 2015-tek jest coraz więcej:)

My tez planujemy wesele na 2015r. Wesele robimy sami, sale juz mamy kucharki tez. zostal jeszcze zespol i fotogral. Ja tez slyszalam o playboys ze fajnie graja ludzi bawia. wesele jak liczylismy bedzie na ok 160-170 osob. Macie moze strone internetowa zespolu kolor? Slyszalyscie moze cos o zespole CALVADOS?

solka88, pocieszyłaś mnie że dokonaliśmy dobrego wyboru, bo nie byliśmy na weselu z ich udziałem, ale oglądałam filmik i spodobali się nam a słyszeliśmy też bardzo pochlebne opinie :)

weselniczka, jaką salę wybraliście, jeśli można zapytać :)

My jesteśmy na etapie poszukiwania kucharki z obsługą, a może ktoś ma kogoś godnego polecenia? :) aha i kam+ foto zostało do wyboru ale ciężko się zdecydować, a ceny też rozbieżne..

Emila_24

My wybraliśmy Domex bardzo ladna duza sala. No tez sie za kamerzysta i fotogralem rozgladam i ciezko jest. Ceny niektorzy bardzo duze maja. wiadomo raz w zyciu weselicho jest weic nie ma co zalowac.Ale trzeba dobrze szukac zeby znowu nie przeplacić. a Wy robicie sami czy na pary?

weselniczka, My postanowiliśmy, że wesele będziemy robić sami, tzn wynajęliśmy samą salę w Kowali. Przeliczyliśmy i z powodu sporej ilości gości ok.220-230 opłacalne jest bardziej dla nas bez opcji od talerzyka. Każdy ma wybór i możliwość decydowania, jednak ponad 10 tyś różnicy zrobiło swoje :) Zdajemy sobie sprawę, że trzeba się najeździć, powkurzać itd, ale w sumie wraz z narzeczonym stwierdziliśmy, że nie my pierwsi i nie ostatni robimy sami, więc damy radę. A nawet mój N. stwierdził, że jak pojeżdzimy i będziemy załatwiać, kupować etc. to będziemy czuli, że zbliża się wesele :) Tak zadecydowaliśmy no i nie ukrywam, że kwestia kasy jest również ważna dla nas, tym bardziej, że każda rzecz, nawet malutkie pierdółki kosztują.

Emila_24

My tez obliczylismy ze nas taniej wyniesie jak zrobimy sami. okolo 200 osob bedzie. Fakt jezdzenia przed samym weselem bedzie troche ale jak to napisalas bedzie sie czuc ze za pare dni ten wazny dzien :-) no wszystko kosztuje nawt glupie parasoleczki na owoce pudelka na ciasto takie pierdolki - ważne żeby o niczym nie zapomniec hehe :-) :mrgreen:

weselniczka, nie my pierwsze i nie ostatnie bedziemy sami organizowac zarowno

my jak i wy:-) damy rade:-) jak cos Ci wpadnie w oko i pamiec co dodatkowo mowozna

kupic itd to prosze o podpowiedz, musimy sobie pomagac;-) ja tez bd podpowiadac jak na cos wpadne:-)

Slyszalyscie moze cos o zespole CALVADOS?

Nie wiem czy to coś pomoże, ale trzy lata temu bawiłam się z nimi na poprawinach i było super. Dużo wtedy grali za stołami a i na parkiecie można było poszaleć. Mają perkusję to wiem na pewno. Nie ma wokalistki, 4 panów.

Emila_24

No spoko, jeszcze troche czasu jest. Dla mnie to teraz najwazniejsze jest zalatwic sale orkiestre kamerzyste i kucharki zeby to bylo z glowy:-) A pozniej to juz z gorki bedzie zaproszenia itp. Chyba bardzo dlugo chodzi z proszeniem gosci. a tak w ogóle to ile miesiecy wcześniej trzeba zacząć gości prosić?