• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
Jenny

2015

1046 postów w tym temacie

Trochę się tu cicho zrobiło... :P

Miałam informować o zmianach dot. przygotowań jednak nie miałam czasu w ostatnich dniach...:) jak pisałam fotografa/kamerzystę już mamy, umowa podpisana jakiś miesiąc temu, oprócz tego sala i orkiestra również już jest :) Czy na chwilę obecną powinnam pomyśleć o czymś jeszcze? Na jakim Wy etapie jesteście? I co myślicie załatwiać w najbliższym czasie? :D:D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam :) my też planujemy wesele w 2015 roku. Mamy zarezerwowaną orkiestrę ponieważ mają napięte terminy i musieliśmy się szybko zdecydować bo bardzo nam się podoba ten zespół i muszą nam przygrywać w tym najwspanialszym dniu :mrgreen:

Robimy wesele "sami" - czyli wynajmujemy samą salę i będziemy mieć swoją kucharkę i kelnerki, i one także są już zarezerwowane (po znajomości, bo kucharka to ciocia mojego N :D)

Szukamy nadal sali, planujemy w najbliższym czasie obejrzeć salę w Garnie, a wesele ma być na 180 osób (plus, minus bo jak narazie liczyliśmy tak mniej więcej). Trzeba się wreszcie zebrać z rodzicami i policzyć dokładnie żeby nikogo nie przeoczyć.

Najpóźniej do października musimy załatwić kamerzystę i fotografa no i salę oczywiście :lol:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj jutka2804 :) miło, że do Nas dołączyłaś :) a możesz się pochwalić jaki zespół wybraliście? :) oraz jakie macie typy jeśli chodzi o kamerzystę i fotografa? :)

Pozdrawiam :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam Cię O'reggano, właśnie przeglądałam wątki i trafiłam tutaj, na mój rok ślubu i postanowiłam napisać :) a więc my wybraliśmy zespół Kolor z Radomia, zespół ten składa się z 5-ciu młodych chłopaków, niesamowicie bawią gości, przekonaliśmy się o tym na weselu u mojego brata ciotecznego rok temu. Podpisaliśmy też umowę z nimi żeby byli na poprawinach :mrgreen: Jeśli chodzi o kamerzystę i fotografa to jak narazie myślimy o małżeństwie Piotr i Bernadetta Maroszek, ale z tego co czytam na tym forum to są za drodzy i raczej będziemy szukać kogoś innego :/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zespół Kolor też oczywiście znam, sami zastanawialiśmy się nad nimi, ale ostatecznie zdecydowaliśmy się na zespół Playboys :) co do fotografa i kamerzysty to wybraliśmy firmę VideoMix w pakiecie, a zaliczkę wpłaciliśmy w wysokości 300zł. W sumie nad nikim innym się nie zastanawialiśmy, dużo osób polecało nam tę firmę, ale przestrzegało też, żeby szybko rezerwować termin bo później może być za późno. Dlatego tak szybko to u nas idzie :)

Chociaż przez najbliższy rok nie sądzę abyśmy coś jeszcze załatwiali, co najważniejsze już mamy ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ooo a ja znam zesół Playboys, i wiem że oni i zespół Kolor są dla siebie dużą konkurencją :mrgreen: Podobało mi się jak Playboys grał na "dniach Kowali" ;) A wiesz może czy VideoMix mają dużo terminów zajętych na 2015 rok? Muszę się zapoznać z cennikiem ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O'reggano, dziękuję za podpowiedź, ja właśnie też wysłałam do nich e-mail i teraz czekam na odpowiedź :) a Ty te 300zł zaliczki płaciłaś razem w pakiecie kamerzyście i fotografowi? A i mam jeszcze jedno pytanie, co jednak zadecydowało że wybraliście zespół Playboys a nie Kolor? Bo chyba to była trudna decyzja? :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeśli chodzi o pakiet (kamerzysta+fotograf) to wybraliśmy ten tańszy, za 3500zł, bo kwota 5000zł to jednak dla nas troszkę za dużo... :) Co prawda do tej podstawowej kwoty co płacimy trzeba jeszcze będzie doliczyć koszt pleneru w innym dniu i koszt dużego zdjęcia na płótnie, ale mimo wszystko nie wyjdzie nam za to 5000zł :) Z tego co Pan mówił to mamy możliwość ewentualnej zmiany pakietu na ten droższy, ale tylko wtedy gdy ktoś inny nie zarezerwuje tego pakietu na ten sam dzień (bo mogą nagrywać dwie uroczystości w jednym dniu), ale mówił również, że do tego czasu możliwe jest, że ich firma zakupi odpowiedni sprzęt do nagrywaniu dwóch uroczystości w jednym dniu pakietem za 5000zł :)

Jeśli chodzi o zaliczkę to dotyczy ona i kamerzysty i fotografa :)

A zdecydowaliśmy się na zespół Playboys bo dużo osób go chwaliło, opinie na tym forum też miały duży wpływ na naszą decyzję :) poza tym byliśmy na zabawie z nimi, a zespołu Kolor nie widzieliśmy niestety...no i zdecydowała też cena, bo z tego co mi wiadomo zespół Kolor jest troszkę droższy...

A decyzja co do zespołu była ogólnie chyba najtrudniejsza :) w końcu bardzo wiele od zespołu zależy... ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• FIRMY VIP

• TAKI Transport

TAKI Transport 0

Firma VIP
  • Ostatnie posty

• Ja  wolę jechać do salonu ślubnego i mieć do wglądu różne rodzaje sukien ślubnych, móc je przymierzyć i porównać ze sobą. Dlatego teraz chce wybrać się do salonu sukien ślubnych Madonna https://www.madonna.pl , ponieważ bardzo mi się spodobały ich propozycje. Dlatego chce zobaczyć te suknie teraz w realu. 
    • Ja mam ogrodzenie modułowe Joniec, które bardzo dobrze się komponuje z domem i ogrodem.
    • W czerwcu mam trzydzieste urodziny, dopiero :-)) a już widzę pierwsze 
      zmarszczki wokół oczu. Mam wrażenie że z dnia na dzień się pogłębiają :-(
      Czy to nie za wcześnie?
    • Mnie zakupy przez internet sprawiają dużo frajdy i zwykle podoba mi się tak dużo rzeczy, że od razu kupuję więcej. W fajnych sklepach jak Dstreet można kupić coś zarówno dla siebie jak i dla męża i innych członków rodziny. Wybór jest bardzo różnorodny i znajdzie sięcoś na każdy gust. A do tego same ubrania są solidne i wyprodukowane z materiałów wysokiej jakości, zachowując przy tym niskie ceny.