• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
Jenny

2015

1046 postów w tym temacie

No dwa lata, to z tego co czytałam wcześniej na tym forum to już czas na organizację wszystkiego. My póki co mamy już salę, reszta w wakacje;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jenny, ja też planowałam wesele 2 lata wcześniej i wszyscy mi mówili o jejku to tyle czasu:P a tu proszę zostało 3 miesiące:) Także powodzenia w przygotowaniach:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki Karola1990, i powodzenia;) Ja uważam, że im wcześniej zacznie się przygotowania tym lepiej. Można na spokojnie wybrać sale, termin, muzykę i jest w czym wybierać, więc dla mnie dwa lata to wcale nie tak dużo.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Masz rację Jenny, plusem wcześniejszego planowania jest możliwość dużego wyboru spośród sal, orkiestr, kamerzystów:) Planuj swój dzień ale zapewne w trakcie organizowania wiele pomysłów ulegnie zmianie;P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mi dosłownie wszystko uległo zmianie. Nawet data :D gdyby było bez zmian pobieralibyśmy się już za tydzień. Moim zdaniem dwa lata wstecz to idealny czas na rozpoczęcie przygotowań, wiadomo, że zaczyna się od rzeczy fundamentalnych sala, orkiestra, kamerzysta, fotograf. Myśli jednak siłą rzeczy krążą wokół sukni, bukietu czy zaproszeń. Ja dwa lata temu miałam zaplanowane wszystko, masę inspiracji zapisanych na dysku. I dziś właśnie te drobnostki mi się pozmieniały. Najważniejsze nie żałować wyboru sali.. bo mnie czasem takie myśli chodzą po głowie, że źle wybraliśmy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam nadzieję, że data właśnie się nie zmieni, bo jest dla mnie bardzo ważna. Do wyboru sali się przygotowywaliśmy bardzo długo, godziny spędzone na forum i czytaniu Waszych opinii, szperanie w necie. ale ostatecznie zdecydowaliśmy się na pierwszą, w której byliśmy;) Jest dla nas idealna;) Karola1990, i Dominika2013, powodzenia w tym najpiękniejszym dniu;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jenny, my też wybraliśmy salę pierwszą, na której byliśmy. A przygotowania zaczelismy 2 i pół roku przed weselem. Chcieliśmy się zorientować jakie sale jakie terminy i okazało się, że już trzeba rezerwować. Ślub mamy w sumie w tym samym czasy tylko rok wcześniej. Dla nas ta data też była bardzo ważna a dzięki temu, że tyle czasu wcześniej zaczyna się wszytsko załatwiać można wybrać dokładnie to co się chce a nie to co zostało ;)

powodzenia :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

beata671, Bo to piękna data;D i nasza i wasza;) u nas cały sierpień obfituje w ważne daty, ale triduum 14-16 to już szczególnie;) A jaką salę macie? My Maxime w Wolanowie. I wyszliśmy z tego samego założenia na dwa i pół roku wcześniej reaserch w internecie, na dwa rezerwacja sali;) Właśnie po ty, by móc wybrać co się naprawdę chce;) To są za duże koszty, żeby wybierać coś, co nie do końca nam odpowiada tylko dlatego, że jest wolny termin. Ma być na 100% po naszemu!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

My sali szukaliśmy 1,5 roku wcześniej i szczerze mówiąc byłam zaskoczona tym, że od dawna terminy były zarezerwowane i w końcu trafiła nam się nowa sala.Dominika2013, ja też mam takie myśli propo sali..czy dobrze wybralismy...Przynajmniej wiem, że nie jestem sama :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz