• Announcements

• Mathie

Nowa odsłona forum!   11/04/2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
aneti87

Pani Ewa Wydra - kwiaty, dekoracje slubne, okolicznościowe

41 posts in this topic

Miniek również będę czekaćna zdjęcia:) a najlepeij na forum wrzuć. Same dobre opinie na temat Pani Ewy. To znajomi Mojego Narzeczonego, stąd ją znam, rozmawiałam z nia i naprawdę profesjonalnie podchodzi do sprawy. Szkoda tylko, że nie robi zdjęć swoich prac. Ona robi wszystko dekoracje kościoła, sali, samochodu, wiązanki, kwiaty dla rodziców, pakuje również kosze z łakociami przystrajając je żywymi kwiatami, wykonuje też bukiety okolicznościowe na imieniny, urodziny itp.

Dziękuje Miniek ucieszyłaś mnie. Dużo siły Wam życze i jak najmniej stresku:) Też oczekuje zdjęć dekoracji P.Ewy Wydry. A jakie kwiaty wybrałaś na dekorację kościoła i na wiązankę??

monia-f, na samochód mają być pomarańczowe margerytki albo gożdziki, w wiązance eustoma i goździk ale chyba zadzwonie i zmienie na róże albo gerbery... myślę jeszcze nad tym... Kościoła nie dekoruję kwiatami ponieważ będą już kwiaty po Bożym Ciele i bierzmowaniu, na lawki wypożyczam od P. Ewy kokardy białe no i pokrowce na krzesła...

P. Ewa robila nam wiazanki dekoracje samochodow, wypozyczyla dekoracje do kosciola, zrobila wiazanke na sale i bukieciki dla dziewczynek niosacych obraczki... Jestemy bardzo zadowoleni... Wszystko zrobila tak jak sobie ustalilysmy... Jak dostane jakies zdjecia gdzie beda te dekoracje widoczne to wysle dla zainteresowanych... Bo tu chyba zdjec nie moge wstawic...Na chwile obecna mam chyba tylko samochod jak byl ubrany

Miniek, ja jestem zainteresowana kwiatami :) więc jak kochana będziesz miała jakieś foto to napisz :>

Miniek ja też jestem zainteresowana dekoracjami i wiązankami wykonanymi przez Panią Ewę więc jakbyś mogła to podeślij mi zdjęcia. Co prawda do mojego ślubu jeszcze daleko ale powoli się rozglądam za kwiatami

marcinrz7463, a w Kosciele nie ma dywanu? Czy slub bedzie gdzies w plenerze? Moja kolezanka miala slub w plenerze ale dywan brala z Kosciola tam chyba zostawila ksiedzu symboliczna ofiare za pozyczenie...