• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
portaka

Własny samochód czy wynajęty?

Dziewczyny, a jak Wy zapatrujecie się na ten temat? Na początku pomyślałam, że najlepiej czułabym się we własnym samochodzie, ale teraz zastanawiam się jednak czy nie jest to troszkę passe teraz gdy pary młode prześcigają się w coraz to ciekawszych pomysłach? Czy warto dopłacać za wynajęcie samochodu?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

portaka, my jedziemy moim samochodem, chciałam jechać terenowym, więc uznałam, że nie będę dodatkowo kasy wyrzucać za samochód, który właściwie mam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

portaka my pojedziemy samochodem mojego kuzyna, który bedzie na weselu więc nas zawiezie, samochód ma ładny, z zeszłego rocznika, a mnie jakos nie zależy żeby na jeden raz w życiu wynajmować jakiś super samochód, po prostu nie przywiązuje do tego większej wagi, a do tego pare stówek w kieszeni zostanie, narzeczony sie z tym zgadza więc sprawa załatwiona :)

underthesonw w pełni się z Tobą zgadzam! :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dziewczyny, a jak Wy zapatrujecie się na ten temat? Na początku pomyślałam, że najlepiej czułabym się we własnym samochodzie, ale teraz zastanawiam się jednak czy nie jest to troszkę passe teraz gdy pary młode prześcigają się w coraz to ciekawszych pomysłach? Czy warto dopłacać za wynajęcie samochodu?

Passe??? No naprawde :| Przepraszam, ale sukienke tez kupisz taka, ktora jest teraz modna, chociaz nijak nie bedzie do Ciebie pasowac i bedziesz sie w niej zle czula?

Nie rozumiem takiego podejscia. Robic cos, ze wzgledu na mode. Jeszcze jak komus sie marzy, zeby jechac limuzyna, czy jakims zabytkowym autem no to ok, ale jechac jakims ,,zwyklym'' samochodem, wydac pieniadze tylko dlatego, ze nie chce sie byc passe...

My jedziemy samochodem kuzynki narzeczonego, podobnie jak u kasiorki, bo na weselu bedzie i sama zaproponowala nam swoj samochod, prowadzic bedzie jej maz :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oczywiście, że nie chce robić czegoś tylko dlatego, że wypada. Chodziło mi tylko o to, że chciałabym poznać Wasze zdanie, żeby potem nie okazało się że tylko ja tak myślałam i jednak nie wyszło to dobrze :) Ale skoro tak mówicie to skłaniam się ku opcji własnego auta :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

My mamy samochód, który nie nadaje się do ślubu renault laguna. Dlatego będziemy wynajmować też zwyklaka, ale bardziej eleganckiego niż nasz. I jedziemy audi a6. Też nie najnowszy. Ale ładniejszy. Gdybym sama miała samochód nadający się do tego to bym pojechała własnym. Nie zależy mi na modnym aucie, ale takim który będzie się dobrze prezentował. Jednak w życiu nie wydałabym np. 1000 zł na auto. My płacimy 300 zł i to jest max jaki jesteśmy w stanie dać na samochód, w którym posiedzimy 20 minut.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

My jechaliśmy audi a8- samochodem kolegi, który też był naszym gościem na weselu :) i przy okazji naszym kierowcą. Sam zaproponował. Ja chciałam jakieś fajne retro autko, ale mąż powiedział, że nie będzie jechał jakimś starym gratem ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeśli się nie ma wymarzonego jakiegoś konkretnego autka, a ktoś z rodziny czy znajomych ma jakiś fajny samochód to nie ma się nad czym zastanawiać ;) przecież bez różnicy czy wynajęty czy nie, jak ładny. Zaoszczędzicie jeszcze parę stówek, do tego jednak milej jechać z kierowcą z rodziny niż z obcym, przy którym niektóre panny młode mają obawę, że nawali w jakiś sposób - spóźni się, nie wysprząta auta czy coś :D

Co innego jak ktoś, jak na przykład my, wymarzył sobie auto w starym stylu. Wtedy raczej ciężko liczyć, że się trafi taki w rodzinie i trzeba wynająć ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

My podobnie jak Dominika2013 mamy auto, ktore nie jest wygledne, tzn. mondeo z 2006 roku, wiec juz nieco starsze, do tego w kombii, wiec wyglada jak jezdzaca trumna :D Z tego tez wzgledu myslelismy o wynajeciu samochodu. Ale potem doszlismy do wniosku, ze wlasnie pewnie ktos ze znajomych przyjedzie swoim autem, mniej szpetnym niz nasze, to poprosimy go o zawiezienie. No ale teraz zdecydowalismy sie zmienic auto - jeszcze w tym roku i planujemy kupic albo BMW 3 albo Mercedes klasy C. Jesli upolujemy takie auto jak chcemy tez nie zamierzam dodatkowo placic za wynajecie samochodu. Poprosimy jedynie mojego brata, ktory bedzie starszym, zeby nas zawiozl. Przeciez to w sumie chodzi tylko o to, zeby dowiozl nas z domu na sale weselna, a z tego co wstepnie sie orientowalam to za odleglosc "nasza" za wynajety samochod trzeba zaplacic ok 500zl.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moim zdaniem wynajęty samochód będzie lepszą opcją. Mój obecny mąż chciał jechać swoim ale sama doszlam do wniosku,że nasz slub to jedyna taka okazja i chciałam aby wszystko było jednak zapięte na ostatni guzik.Samochód wynajmowaliśmy tutaj;

http://www.auta-slubne.waw.pl/

Jest to wypożyczalnia z Warszawy ale mają tam dobre ceny oraz fajne samochody ( sprawdzałam w Radomiu to jednak nie mieli tego na czym nam zależało).

Pochwalę się również czym jechałam:

alfa_small.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zawsze jest duży wybór aut w wypożyczalniach , syreny, wołgi i warszawy z epoki PRL, amerykańskie krążowniki, sportowe auta w jaskrawych kolorach, kabriolety, a nawet rolls-royce'y. Zawsze można tez wybrać swoje auto

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz