• Announcements

• Mathie

Nowa odsłona forum!   11/04/2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
terezaw

Ciekawe miejsce na podróż poślubną :)

62 posts in this topic

My planujemy jechać na pewno na kilka dni do Rzymu, pomodlić się do JP2, a potem do Grecji - nie będzie to od razu po weselu, tylko w końcówce września.

Super ,Dominiczka1988 ślub bierzecie w Lipcu 2015 tak ? Ja do Włoch również chcę pojechać , Rzym i okolice ale już bez Grecji.

Osobom, które chcą zostać w Polsce (albo nie mają innego wyjścia - z różnych powodów) polecam wybrać się na białobrzegi, ranczo pod gajem jest naprawdę cudownym miejscem. Jeszcze gospodarstwo agroturystyczne wczasy szelest. Można i tu i tu odpocząć, i zorganizować sobie podróż poślubną wśród natury ;) sesja z końmi też będzie świetnym przeżyciem i pamiątką :)

Ja na podróży poślubnej byłam w Grecji. Wypoczywaliśmy konkretnie na greckiej wyspie Kos: http://greckiewycieczki.pl/kos/ - tutaj znajdziecie opis miejsca. Przepiękne krajobrazy, smaczna grecka kuchnia. Fakt,że zabytków jest ograniczona ilość niemniej można wybrać sie tam na rejs na okoliczne ciekawe wyspy. Kalymnos, Nissiros.

Szczególnie Nissiros jest przepiekne.

Jeśli nie planujecie dalekich wyjazdów to warto jest zarezerwować sobie tydzień w Promenadzie nad Jeziorem Zegrzyńskim : http://www.promenadacountry.pl/ - dla zainteresowanych tutaj strona ośrodka. Bardzo fajne i miłe miejsce. Spędziliśmy tam jakiś czas temu tydzień razem z mężem i podobało nam się.

Duża baza rekreacyjna, noclegi bardzo wygodne i można wykupić sobie całodzienne wyżywienie. Świetne burgery.

A zastanawialiście sie nad tym aby wybrać sie w podróż poślubną w jakieś piękne, egzotyczne miejsce ? Niekoniecznie w Europie ale na przykład jak którejś z pięknych wysp, na których czeka biały piasek i opadające w dół palmy.

Aktualnie takie podróże organizuje to biuro podróży: http://www.memories.pl/home/lp/id/2/najlepsze-pomysly-na-podroz-poslubna - jak możecie sobie poczytać w całkiem przystępnej cenie można spędzić tam wakacje na Zanzibarze. Jest to rajska wyspa tuż przy wybrzeżach Tanzanii. Miejsce znane gwiazdom i celebrytom ponieważ to tam lubią spędzać wakacje.

Poniżej zdjęcie miejsca:

zanzibar05.jpg

Ja marzę o wyjeździe na szeszele !!! Niestety jest tam drogo, ale może pod wpływem przypływu gotówki ze ślubnych prezentów będzie można pozwolić sobie na małe szaleństwo. Chociaż mam też problem, bo za długo latać nie mogę, od razu muszę iść na masaż uciskowy, aby ulżyć moim nogom...

Ja marzę o wyjeździe na szeszele !!! Niestety jest tam drogo, ale może pod wpływem przypływu gotówki ze ślubnych prezentów będzie można pozwolić sobie na małe szaleństwo. Chociaż mam też problem, bo za długo latać nie mogę, od razu muszę iść na masaż uciskowy, aby ulżyć moim nogom...

cóż za bezczelna reklama.

My spędziliśmy cydowne 2 tygodnie w Mielnie, uwielbiam to miasto, tam się poznaliśmy i dlatego to tam właśnie, zdecydowaliśmy sie spędziś podróż poślubną. Było cudownie. Mąż znalazł bardzo tanie noclegi na portalu Przymorzu.pl, także jeszcze Nam zostało z odłozonych pieniędzy.