• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
Majka

Salon Sukien Ślubnych "Gracja"

29 postów w tym temacie

Tez mam suknie z tego salonu. Pani bardzo miła i rozmowna bardzo. Tak az sie zastanawiam, ze moze inna Pani tam teraz pracuje czy jak. I jako dodatek do sukni dostalam zaporszenie do wykorzystania przez rok na wypad do Karpacza :D Miły dodatek. A oto ona: http://www.traumkleider.de/brautkleider/index.php?option=com_ponygallery&Itemid=3&func=detail&id=500

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
tez tam byłam i też babsko niemiłe było, za blisko do manekinu podeszlam i bym ubrudziła... porazka ten salon

moze i panie niemiłe ale suknie mają piękne :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja dopiero zaczynam organizację swojego ślubu i wesela są to również moje pierwsze kroki na tym forum, mam nadzieje że wiedza i doświadczenia tu zawarte pomogą mi uniknąć błędów ;)

zaczełam już poszukiwania sukni i mam już coś do powiedzenia na temat tego salonu.

poszłam tam z koleżanką jak powiedziałam że ślub mam w przyszłym roku to Pani stwierdziła że to jeszcze dużo czasu żebym oglądała ale bez dotykania a ona idzie na zaplecze bo ma dziś odbiór sukni i nie ma dla mnie czasu po czym wyszła na zaplecze, więc wyszłyśmy. olewka totalna. moją koleżanke która w tamtym roku szukała sukni potraktowała nie lepiej ostro krytykując jej figure i te sukienki które jej sie podobały stwierdziła że są nie dla niej więc nie mogła nawet ich przymierzyć.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja byłam w tym salonie w połowie lutego, Pani była bardzo miła, zamierzyłam te suknie które chciałam, nawet księżniczkę której nie chce mieć, ale chciałam sprawdzić jak będę się czuła, może tam pracują dwie na zmianę skoro są takie ekstremalne opnie o obsłudze.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No dajcie spokoj, slyszalam wlasnie, ze w tym salonie maja ladne sukienki i ceny w sumie przystepne, ale tak czytajac Wasze wypowiedzi, to strach tam wejsc :D Entliczek petliczek, na ktora Pania wypadnie :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja wczoraj zamówiłam tam suknie, jest jakaś promocja do końca marca i 200 zl mniej zaplace za suknie. Dostalam jeszcze vouger na wycieczke do wykorzystania w ciagu roku od odebrania sukni, trzeba opłacić wyżywienie. Miła niespodzianka. Pani jest przesympatyczna, mam II zdjęcie miary w czerwcu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja miałam suknie z tego salonu i wszyscy byli zachwyceni a najbardziej moja babcia :)

Suknia Arlette tylko białe kwiatuszki podaje linka:

http://dreamwedding.pinger.pl/m/12035904/ms-moda-2012-cz-1

Chyba troszkę odbiegam od większości panien młodych na tym forum bo ślub zorganizowaliśmy w trzy miesiące. Przymierzałam klika sukni w salonach radomskich, miedzy innymi w salonie Gracja. Pani Gosia pokazała mi kilka sukni nie było żadnych problemów z przymiarka! Po południu wróciłam zdecydowana na jedna z sukni. Cena przystępna , na drugiej przymiarce dobrałam sobie kwiatuszek do uczesania bo nie chciałam mieć welonu :) maja duży wybór takich dodatków.

Pani na prawdę mila i pomocna nie mieszkam w Polsce i bałam się ze będą problemy z terminem przymiarek i odbioru sukni ale Pani Gosia wszystkiego dopilnowała i suknia była na czas. Na prawdę przemiła obsługa stad dziwią mnie te wcześniejsze wpisy :cry:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Również zamawiałam suknie u Pani Małgosi. Suknia którą zmierzyłam jako pierwszą była z tego salonu.( do którego oczywiście powróciłam bez zastanowienia). Chodziłam jeszcze po innych sklepach ale według mnie wiekowość Pań sprzedających suknie poprostu się na tym nie zna. Pani Małgosia jest naprawdę super. Potrafi doradzić i to nie tylko w kwestii sukni ale i w innych rzeczach. Kupując u niej suknie byłam spokojna że wszystko będzie tak jak powinno być i wcale się nie myliłam. Naprawdę salon godny polecenia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Również polecam salon Gracja to właśnie tam zdecydowałam sie kupić sukienkę, odwiedziłam wiele salonów w Warszawie, ale postanowiłam sprawdzić jeszcze Radom i to był bardzo dobry wybór - obsługa jest przemiła, doradzi, wysłucha - takich osób brakuje w wielu salonach.Ceny również są o wiele niższe niż w Warszawie mimo tych samych modeli.

Dodatkową atrakcją przy zakupie sukni slubnej jest voucher na 7dniowy pobyt (darmowe noclegi - warunkiem jest wykupienie wyżywienia) w wybranym miejscu w Polsce, wszystkie pensjonaty i hotele można obejrzeć na stronie www.darmowenoclegi.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

czytam opinie i jestem w szoku. Pani która mnie dziś obsługiwała uśmiechnięta, miła bez problemu zaprosiła do miary i doradzała w wyborze:) rozpatruje zakup sukienki tam lub w salonie obok

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja również zamówiłam tam swoją suknie i jestem w szoku czytając te opinie. Byłam w tym salonie w sumie 3 razy. I za każdym razem Pani była uśmiechnięta i mogłam mierzyć suknie, które chciałam. Aż mnie dziwiła cierpliwość tej Pani bo tak nie zdecydowanej klientki to pewnie nie miała :) jak na razie jestem bardzo zadowolona zobaczymy jak współpraca będzie się układała dalej

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz