• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
Majka

Salon Sukien Ślubnych "Gracja"

29 postów w tym temacie

"Gracja" S.C. Salon Sukien Ślubnych

Teodora i Tomasz Kuszewscy

Adres: Radom, ul. Witolda 6 /8 lok. 14,

Dane kontaktowe: tel. 048 3600275

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

gorąco polecam wszystkim :)

rok temu wybrałam tam suknię razem z siostrą na jej wesele a kilka dni temu sobie:):):)

suknie są śliczne, ceny przystępne i pani obsługująca bardzo miła

POLECAM

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Także polecam. Zamawiałam tam swoją suknię. Nie było żadnych problemów natury organizacyjnej i formalnej. Wszystko doskonale zorganizowane. Ceny ok.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja byłam tam raz pod koniec roku i nie zamierzam tam wracać. Pani była niemiła i opryskliwa. Nie pozwoliła dotykać sukien i gdy dowiedziała się, że mam ślub w czerwcu to stwierdziła, że nie można przymierzać sukien jeśli nie chcę jakiejś kupić (czytaj: jeśli nie jesteś zdecydowana to nie zamierzam tracić na ciebie czasu)!!! Byłam tak zniechęcona wizytą w tym pseudosalonie, że już nigdzie tego dnia nie poszłam. Odradzam wybranie tego sklepu jako pierwszego do poszukiwania sukni bo można się przykro rozczarować. A właścicielom salonu polecam przeszkolenie personelu z obsługi klienta.

Jak do tej pory byłam w kilku salonach w Radomiu i w Warszawie i w żadnym nie potraktowano mnie tak niemiło jak właśnie w tym.

A porównując salony radomskie i warszawskie, to tylko na Witolda spotkałam się z tabliczkami, by nie dotykać sukien. Ciekawe jak mam obejrzeć suknię skoro jej nie mogę dotknąć? :/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a ja wiem ze w wielu salonach nie pozwala sie dotykac sukien - gdyby kazdy dotykał to suknie wygladalyby pewnie koszmarnie. Mozna przeciez poprosic ekspedientke by pokazala ten czy inny model jesli z wieszaka wyglada zachecająco ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

byłam w tym salonie w piątek i jestem pod wrażeniem tej pani, jakbym mogła to strzeliła bym ja w zęby i je zbierała. jestem niska i szczupła, ale to nie upoważnia jej do wygłaszania głupich komentarzy, sukienki bardzo ładne, a pani nieprzyjemna.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

pani bardzo bardzo miła, poprzymierzałam suknie,doradziła, nawet podpowiedziała gdzie można kupić buty,bardzo sympatyczna Pani, gorąco polecam ten salon

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja też nie mam zbyt miłych wspomnień z tego salonu, to że nie mogłam niczego przymierzyć, bo niby za wcześnie to inna sprawa, ale suknie wiszące na wieszaku też mi za wiele nie powiedzą jeśli nie mogę jej sama dotknąć i obejrzeć.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja też nie jestem zadowolona z obsługi tych wrednych Pań! Wyobraźcie sobie, że kupiłam w salonie Gracja welon. Kosztował 120zl. Przypieli mi go żebym zobaczyła w lustrze jak się układa, po czym zapakowali i zabrałam do domu. Wisiał w szafie w folii. Nawet rodzicom go nie pokazywałam, bo stwierdziłam, że zobaczą już razem z suknią. Za jakis czas odebrałam suknię od krawcowej, więc wzięłam welon, żeby powiesić razem w worku z suknią. Patrzę, a na welonie jak się go rozłoży przy cekinie ma dziurę. Poszłam do Gracji z reklamacją a ta wredna Pani z obsługi krzyczy na mnie że to na pewno nie jest ich wina, że nie sprzedałyby mi welonu z taką dziurką (ok.8mm średnicy) i że to ja pewnie musiałam gdzieś zaczepić i porwać! Mówię do niej z ironią że tak, zakładałam codziennie welon do pracy i w nim paradowałam! Żałosne! Żuciłam im ten welon na lade i wyszłam z tego sklepu! Nie polecam zakupów w tym salonie! Obsługa jest po prostu bezczelna! Tez pracuję w sklepie i wiem, że mam prawo do reklamacji!! Tym bardziej, że miałam go na głowie jeden raz w salonie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A jeszcze jedna sytuacja, jak ja byłam to 2 dziewczyny oglądały suknie tak z wieszaka a pani mówi, że "te suknie były wypożyczane już kilka razy, widzicie nawet byście nie zauważyły", czyli co? mogą komuś sprzedać taką używkę, bo nawet ktoś nie zauważy? no nie wiem, jakieś to niesmaczne też było...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kurcze dziwią mnie te opinie, bo jak ja byłam, to pani był bardzo miła. Nawet mm z tego salonu suknie i na obsługę nie mogę powiedzieć złego słowa. Naprawdę miła pani. Jak już byłam na drugiej przymiarce to przyniosła mi kilka welonów, stroiki, a nawet biżuterię. I nic tamtego dnia nie kupiłam, a pomimo tego pani była bardzo miła...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja właśnie wybrałam tam swoją suknię ślubną... NARESZCIE chociaż jak za pierwszym razem tam byłam to podobnie jak dziewczyny wyżej pisały pani powiedziała że przymierzać można tylko jak się już kupuje... Dziś jak byłam pani miła pozwoliła przymierzyć dobrać welon ... uprzejmość średnia... widać że bardzo boi się o to aby sukienki się nie zabrudziły bo przy wkładaniu sukni kazała mi zasłonić twarz apaszką aby nie pobrudzić fluidem co jest wg mnie trochę chore bo pierwszy raz się z takim czymś spotkałam... No ale nic znalazłam tam swoją suknię i pani była w miarę uprzejma więc miejmy nadzieje że dalej współpraca będzie owocna... ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jestem troche zdziwiona opiniami poprzedniczek. Mnie nic nieprzyjemnego tam nie spotkalo. Pani byla bardzo sympatyczna. Podczas mierzenia dostalam dla porownania welony, stroiki do wlosow, bizuterie. I tam znalazlam suknie, ktorej szukalam. I cena przystepna. Nie uslyszalam absolutnie nic na temat tego, za przymierzanie wylacznie przy zakupie sukni.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

madzialena, ja jak szybko tam weszłam to jeszcze szybciej wychodziłam .

Pani nie chciała odpowiadać na moje pytania , wykręcała się , o mierzeniu nie było mowy ,a na dodatek minę miała straszną :/ jak bym jej wielką krzywdę zrobiła tym że weszłam i że zadawałam pytania !

Nie wiem może miała zły dzień , ale ja tam nie wróciłam .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• FIRMY VIP

• TAKI Transport

TAKI Transport 0

Firma VIP
  • Ostatnie posty

• Nie jestem przeciwna.Poza tym zabiegi medycyny estetycznej są bardzo rożne. Od mniej do bardziej skomplikowanych: http://wzdrowymcielezdrowyduch.com/jakie-zabiegi-oferuje-chirurgia-plastyczna/ hmm.. jeśli ktoś czuję taką potrzebę ... albo gdy operacja jest konieczna ze względów estetycznych .. myślę że dobrze że mamy obecnie taką możliwośc.. Sama  Sama poddałam się dwóm zabiegom: botoksowi i mezoterapii  Jak na razie na tym poprzestanę
    • Stres potrafi wszystko popsuć,ale jest i na niego pewien sposób.Warto skorzystać z dobrego masażysty,oferującego masaż przy użyciu świec do masażu o różnych zapachach.Może to być zapach dojrzewających brzoskwiń,lilii,cydru czy gałki muszkatołowej.Takie świece dostaniemy  też w sklepie https://sofri.pl/kategoria-produktu/swiece-do-masazu/ Stanowią one fantastyczne dopełnienie masażu,sprawiają,że nasze ciało i dusza odpoczywa,odpręża się i nabiera sił, a stres znika i długo nie wraca.
    • Ja zawsze byłam przeciwna, ale kurcze jak teraz patrzę na moją koleżankę, która ma problem po urodzeniu dzieci z piersiami i brzuchem i naprawdę zmieniam zdanie... Coraz częściej myśli o operacji... Ja w sumie kiedyś miałam korekcję nosa (krzywa przegroda), ale to nie był zabieg estetyczny...
    • Według mnie jeśli nie macie wystarczających środków to można pomyśleć o kredycie. Wcale nie będziecie go potrzebowali tak dużo, mimo iż organizacja wesela jest dość kosztowna. Pieniądze głównie będą Wam potrzebne na zespół oraz stroje czy alkohol. Za salę w większości wypadków płaci się po ceremonii z pieniędzy, które otrzymacie z kopert. Obecnie goście zdają sobie sprawę jak kosztowne są wesela i dają w kopertę chociaż tyle, ile będzie kosztowało za nich miejsce oraz nocleg. Więc pewnie po opłaceniu sali jeszcze sporo zostanie pieniędzy, z których będziecie mogli spłacić cały bądź część kredytu.
    • Szczerze? Nie zastanwiałam sie nad taka opcją... Znam jedna wypożyczalnie, dam Ci tutaj do niej kontakt: http://wypozyczinstrument.pl Jednakże musisz sobie odpowiedzieć na kilka pytań Czy cena wynajmu sprzetu nie bedzie wyższa od dja? WYpozyczalnia powinna zrobic Ci wycenę.  Czy masz znajomych którzy się znają na obsłudze takiego sprzetu? I czy ufasz ich gustowi muzycznemu?