• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
anton@michal

DiscoPlay RADOM

71 postów w tym temacie

A czy ktos sie orientuje- jaki repertuar ma zespół? Czy jest to przewaga disco polo, czy wszystkiego po troszku :) ijak jest z graniem przy stolach? widzialam nagrania na internecie - wokalistka robi duze wrażenie :) Slyszalam, ze w srody i bodajże piatki graja w jakimś wynajetym pomieszczeniu na 1905roku,także mozna ich posluchac na zywo :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Grają wszystkiego po trochu :) i występy na żywo mają w piątki i soboty i to jest dokładnie Kasztanowa 15 koło g2 :D a wokalistka pięknie śpiewa :D przy stołach też grają i wyświetlają teksty piosenek my ich zarezerwowaliśmy i raczej jesteśmy zadowoleni zobaczymy na weselu :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

My też jesteśmy zadowoleni z wyboru :-) Zespół jest rewelacyjny, super bawią ludzi za stołami i naprawdę niesamowicie grają na parkiecie.. przerwy króciutkie, zabawy prowadzone z taktem i ekipa przesympatyczna! :-)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O to mi wlasnie chodzilo, czy dobrze bawia za stolami :) widze same pozytywy, wiec chyba tez Ich zarezerwujemy :) Interesuja Nas jeszcze takie zespoły jak : PLAYBOYS, EXIT i FORYOU:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Elo wszystkim! :D

Ja też bylam na prezentacji o ktorych mowa wyżej.. ale chcąc utwierdzic sie w przekonaniu ze to najlepszy wybór chciałam sprawdzic ich na balu sylwestrowym, w związku z tym ze grali w cyganerii od razu zadzwonilam (jeszcze przed świętami) i okazało się ze są 4 sale taneczne (3 zespoły i Dj) i na wszystkich salach byly wolne miejsca z wyjatkiem sali gdzie ma grac discoplay...ale trudno... w zwiazku, iż mozna przechodzić z sali do sali wybralismy sale "rycerską". Już po rozpoczęciu od razu wyraźnie było widać że sala "dance" gdzie grali cieszyła się największą popularnością. Dobór repertuaru wręcz perfekcyjny. Zagraniczne przeboje z lat 90 przeplatane nowymi discopolo (ruda tanczy jak szalona, ona tanczy dla mnie itp) wykonanie genialne (uklony w stronę wokalistki - po prostu mistrzowstwo wokalne). Jedynym minusem, który dla wstawionych byl plusem, byla za głośna o kilka tonów muzyka w przerwach... no nie dało sie rozmawiac.

Tak wiec naprawde goraco polecam. Zycze również wszystkiego dobrego w nowym roku dla wszystkich forumowiczow!!!!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wczoraj grali na ostatkach karnawałowych w cyganerii, jak zwykle całą noc parkiet wypełniony po brzegi. Są perfekcyjni!!! :-)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

witam. komentarz na swiezo po. bylismy z nimi na weselu w swieta wielkanocne. zespol sklada sie z 5 osob, baaardzo mlodych. grali rowniez w kosciele, fantastycznie z reszta to wyszlo. na samym weselu wypadli nieziemsko. dynamicznie. gdy grali za stolami tekst byl wysiwetlny projektorem - myslelismy ze ludzie wyubchna ze szczescia jak to zobaczyli. maja banki, generator "chmur", kolorowe oświetlenie. Grali dosc sporo discopolo. solistka ma niesamowity glos - bardzo utalentowana. biesiady nie zabraklo nawet po godzinie 5:00. pozdoowienia dla mlodej pary. wszytskiego co najlepsze!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam,

Słyszałam, że w tym zespole wodzirejem jest kobieta. Chciałabym poznać opinie na temat tego jak sobie radzi, jak prowadzi wszelkie konkursy, jak organizacyjnie to wygląda? Bardzo mi zależy na każdej opinii osób które bawiły się przy tym zespole. Pozdrawiam ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć Anetka! Witam Cię na forum. Potwierdzam że dziewczyna zarządza, aczkolwiek jest dwóch chłopaków, którzy również prowadzą imprezę. Nie tak perfekcyjnie jak ona ale też ciekawie. Fajnie się uzupełniają. Układ bardzo podobny jak w zespole MIXTURA, tam też wokalistka pomaga w prowadzeniu imprezy. Umów się na prezentacje, przekonasz się na żywo jak ona to robi. Dla Nas bomba! Pozdr.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Akurat nie miałam okazji bawić się z zespołem MIXTURA wiec nie mam takiego odniesienia :( Słyszałam o prezentacji o występach na żywo ale uzyskałam informacje, ze nie są już prowadzone, niestety.. Dlatego tez zbieram wszelkie opinie i wskazówki :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja byłam na ich pokazie :D są mega mega mega ! do takiego stopnia że prawie wszystkie terminy mają już zajęte na rok 2015-2016

tylko kilka mają wolnych w bieżącym roku

24 październik, 7 listopad, 14 listopad, 21 listopad.

Więc to raczej znaczy że są naprawdę super w tym co robią a wokalistka ma głos cuuuuudowny :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• FIRMY VIP

• TAKI Transport

TAKI Transport 0

Firma VIP
  • Ostatnie posty

• Według mnie jeśli nie macie wystarczających środków to można pomyśleć o kredycie. Wcale nie będziecie go potrzebowali tak dużo, mimo iż organizacja wesela jest dość kosztowna. Pieniądze głównie będą Wam potrzebne na zespół oraz stroje czy alkohol. Za salę w większości wypadków płaci się po ceremonii z pieniędzy, które otrzymacie z kopert. Obecnie goście zdają sobie sprawę jak kosztowne są wesela i dają w kopertę chociaż tyle, ile będzie kosztowało za nich miejsce oraz nocleg. Więc pewnie po opłaceniu sali jeszcze sporo zostanie pieniędzy, z których będziecie mogli spłacić cały bądź część kredytu.
    • Szczerze? Nie zastanwiałam sie nad taka opcją... Znam jedna wypożyczalnie, dam Ci tutaj do niej kontakt: http://wypozyczinstrument.pl Jednakże musisz sobie odpowiedzieć na kilka pytań Czy cena wynajmu sprzetu nie bedzie wyższa od dja? WYpozyczalnia powinna zrobic Ci wycenę.  Czy masz znajomych którzy się znają na obsłudze takiego sprzetu? I czy ufasz ich gustowi muzycznemu? 
    • Też jestem za! Takie pończochy o których mówicie, do tego kajdanki na przykład ze sklepu https://sexownysklep.pl/kajdanki-do-sexu , to świetny pomysł na prezent dla każdej kobiety. Także jeśli się zastanawiacie, to naprawdę nie ma nad czym
    • Fototpaeta to ciekawy pomysł, ale powinna ona pasować do wystroju. Ta ze zdjęcia choć ładna, zupełnie nie pasuje do wnętrza.
    • To chyba zależy od banku i tego, co będzie on wymagał.