• Announcements

• Mathie

Nowa odsłona forum!   11/04/2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
andziax24

sala weselna 2014

34 posts in this topic

Polecam Zajazd "Złoty Dwór" w Podzagajniku - sala do 250 osób, przystępne ceny i dogodne warunki m.in. 6 dań gorących, 18 zimnych przekąsek, wszystko uzupełniane na bieżąco tj. przystawki, napoje.. Napoje gorące bez limitu, w cenie pokrowce, serwetki materiałowe, eleganckie obrusy, dekoracja kwiatowa, bardzo dużo kwiatów. Na rok 2014 przy weselu na 200 osób cena 170 zł od talerzyka, a w cenie jest wszystko, młodzi wstawiają tylko alkohol. Z tego co się orientuje jest możliwość wstawienia tortu lub stołu wiejskiego we własnym zakresie i cena będzie niższa. Zachęcam obejrzeć zdjęcia lokalu lub podjechać i obejrzeć na żywo. Na chwilę obecną posiadają 5 pokoi noclegowych.

Polecam Casa Rosa w Grzmucinie! W sobotę wraz z narzeczoną byliśmy oglądać sale! piękna elegancka naprawdę na wysokim poziomie Właściciele bardzo mili, naprawdę dużo się zmieniło jeśli chodzi o wystrój wnętrza i otoczenie dookoła lokalu. Sami pewnie zdecydujemy się na wybór właśnie tej sali. Jak na razie dla nas jest najlepsza.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• FIRMY VIP

• Ostatnie posty

• Czasami nie da rady, jeśli nasze naturalne włosy są cienkie i oklapnięte to nawet szampon nie pomoże. Ewentualnie jakaś stała stylizacja, ale to też spore obciążenie do włosów które może doprowadzić do ich osłabienia. A nie lepiej po prostu zakupić sobie perukę? Tutaj w tym sklepie https://perukikrakow.pl/ jest ogromny wybór, można sobie wybrać takie gęste włosy i problem rozwiązany
    • Kolor ścian na zdjęciu z aranżacją bardzo mi się podoba… podobny kolor mam u siebie w salonie… to wszystko zasługa farby kabe… Mój salon prezentuje się znakomicie, znajomi i rodzina są pod wrażeniem panującej w pomieszczeniu kolorystyki…
    • Odstąpię termin na 13.06.2019 w domu weselnym u Wasika, Krogulcza w zamian za zwrot wpłaconej zaliczki w wys. 3000 zł. Proszę o kontakt telefoniczny 784888784 Bartosz
    • Trochę drogo tak ze sklepu internetowego moim zdaniem, ja osobiśćie wolałabym wypożyczyć i znam nawet fajny portal mianowicie https://oshare.pl/29-eventy-slub-wesele , gdzie można znaleźć sukienki na wypożyczenie. Wybór jest ogromny
    • Ja mam kilka zębów leczonych kanałowo... to była konieczność... inaczej pozostawało tylko wyrwanie zębów. Zapłaciłam sporo...