• Announcements

• Mathie

Nowa odsłona forum!   11/04/2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
andziax24

sala weselna 2014

34 posts in this topic

Nie mam pojecia jak cenowo, ale bylam na weselu na ktorym bylo 120 osob, sala Mariaz w Radomiu, ladna, z ladnym ogrodem, polaczona sala taneczna z ,,jadalnia''. Wlasciciele po uzgodnieniu z moja kolezanka i jej obecnym mezem ustawili dwa albo trzy okragle stoly, co sprawialo wrazenie, ze sala jest pelna, miejsca do tanczenia dosc. Jedzenie tez dobre, lazienki czysciutkie i ladnie utrzymane. Tyle ode mnie, powodzenia w poszukiwaniach :)

Hejka, jak szukasz sali na 100 osób to ja polecam "Pod Brzozami" salę którą sama wybrałam na wrzesień 2013 roku, a robię wesele na 120 osób - cena na 2013 to 140 złotych od osoby, a na 2014 musiałabyś dzwonić i się pytać:) Jedzonko super i dużo, a dodatkowo świeżo po remoncie i pokoje gratis chyba 5 z tego co pamiętam:)

Markosia, mówisz o sali Mariaz w Klwatce?? jesli tak to w pełni polecam, mam tam wesele 21.09.2013, ale byłam na 2 weselach i 2 komuniach oraz sylwestrze, lepszej sali nie znam pod każdym względem.

Tak Jagienka o tej wlasnie mowie :) Sala wydaje mi sie idealna na takie wesela do 120/130 osob. Czysta, zadbana, milo sie prezentuje, a i jedzenie mi smakowalo. Nie moglam powiedziec, ze na stolach czegos brakowalo, obsluga mila, szybko sprzatali, jak odeszlas od stolika to potrafili Ci zabrac polowe cieplej kawy :D Ale to akurat uwazam za plus, bo wydaje mi sie, ze lepiej isc i zrobic sobie nowa, niz wrocic i stwierdzic, ze zimnej sie nie bedzie pilo i zastanawiac sie, czy ktos sprzatnie, czy nie. Sala jak najbardziej na plus na ,,mniejsze'' wesele :)

a co do tej sali pod brzozami to czytałam dużo negatywnych komentarzy o właścicielach... Czy orientuje się ktoś czy naprawdę są tacy niemili?

Ja zastanawiam się na salą Dalią w Janowie, ma bardzo dobre opinie co do jedzenia. Sala jest do 22o osób, ładnie urządzona, fajny parkiet taneczny no i piękny ogród z tyłu

Zgadzam sie z Toba sala ładna nawet bardzo tylko jest jeden minus;/ właścicielka podobno straszna liczy za każdy stłuczony kieliszek podobno 10zł i cały czas sie kreci po sali, i jak masz umowe podpisana do 5 czy do 6 to 5 czy 6 ma Cie juz nie byc inaczej wyprasza;/ trochę kiepsko by było jak by mnie ktos wypraszał z własnego wesela;/ wiem to od koleżanki która miła tam wesele latem tamtego roku.

Sama zastanawiam sie nad tą sala lecz zrezygnowałam po rozmowie z koleżanka.

Zgadzam sie z Toba sala ładna nawet bardzo tylko jest jeden minus;/ właścicielka podobno straszna liczy za każdy stłuczony kieliszek podobno 10zł i cały czas sie kreci po sali, i jak masz umowe podpisana do 5 czy do 6 to 5 czy 6 ma Cie juz nie byc inaczej wyprasza;/ trochę kiepsko by było jak by mnie ktos wypraszał z własnego wesela;/ wiem to od koleżanki która miła tam wesele latem tamtego roku.

Sama zastanawiam sie nad tą sala lecz zrezygnowałam po rozmowie z koleżanka.

słyszałam bardzo podobne opinie dlatego tez z niej zrezygnowałam a na poczatku była moim nr 1.

Ja też słyszałam taką opinię, ale słyszałam również że właścicielka już się tak nie zachowuje ponieważ dużo osób rezygnowało przez jej zachowanie. W październiku moja koleżanka miała wesele na tej sali i mówiła że wlaścicelka dużo jej pomagała i słuchała jej uwag i na pewno nie liczyła za stłuczony kieliszek także może już coś do tej baby dotarło,że takie zachowanie tylko odstrasza ludzi.

a co do tej sali pod brzozami to czytałam dużo negatywnych komentarzy o właścicielach... Czy orientuje się ktoś czy naprawdę są tacy niemili?

to jest opinia jak najbardziej prawdziwa. gdy pojechaliśmy oglądać tą salę, właściciel był bardzo nieuprzejmy odnosiło się wrażenie jakby robił nam wielka łaskę. cena owszem niska ale trzeba do tego doliczyć koszt dekoracji w kwiaty, bo inaczej dostanie się storczyki w doniczce na stole, a za dzieci bez względu na wiek płaci się 80% bo przecież trzeba naszykować ale na logikę taki 2-3 latek to ledwie coś zje i to najczęściej od rodziców.

do tego sala jest na góra 80 osób, a łazienki i fetorek unoszący się w nich wołają o pomstę do nieba. tak więc bardzo dziwią mnie te wszystkie pozytywne opinie.

nam nie przypadła do gustu, oglądaliśmy ją w połowie listopada wiec od tej pory raczej nic się nie zmieniło.

a ogólnie sala ta ma bardzo złą opinię w branży tj. wśród kamerzystów i orkiestr.

Witam, Myszaa i andziax24 bo reszta to się nie orientuje do których sal są komentarze nie mam pojęcia skąd takie opinie o sali Pod Brzozami sama wybrałam tą sale jak już wcześniej wspomniałam i w ogóle drażnią mnie takie jawne kłamstwa byłam tam na paru imprezach i sama rozmawiałam z właścicielami (brat i siostra) i pan rzeczywiście gaduła ale konkretny na wszystkie pytania odpowiadał a na innych stronach weselnych czytałam że nawet po weselu na własny koszt zawozi jedzenie do domu a właścicielka przemiła babka. Co do pieniędzy za dzieci to z tego co ja pytałam to dzieci do 4 lat za darmo są przynajmniej u mnie tak będzie. I co najciekawsze ja dzwoniłam w listopadzie żeby obejrzeć sale to pani właścicielka zaprosiła mnie w grudniu bo trwał remont więc może Myszaa inną sale oglądałaś albo jakieś inne masz powody do oczerniania akurat tej sali:/

Guest
This topic is now closed to further replies.

• FIRMY VIP

• Ostatnie posty

• Czasami nie da rady, jeśli nasze naturalne włosy są cienkie i oklapnięte to nawet szampon nie pomoże. Ewentualnie jakaś stała stylizacja, ale to też spore obciążenie do włosów które może doprowadzić do ich osłabienia. A nie lepiej po prostu zakupić sobie perukę? Tutaj w tym sklepie https://perukikrakow.pl/ jest ogromny wybór, można sobie wybrać takie gęste włosy i problem rozwiązany
    • Kolor ścian na zdjęciu z aranżacją bardzo mi się podoba… podobny kolor mam u siebie w salonie… to wszystko zasługa farby kabe… Mój salon prezentuje się znakomicie, znajomi i rodzina są pod wrażeniem panującej w pomieszczeniu kolorystyki…
    • Odstąpię termin na 13.06.2019 w domu weselnym u Wasika, Krogulcza w zamian za zwrot wpłaconej zaliczki w wys. 3000 zł. Proszę o kontakt telefoniczny 784888784 Bartosz
    • Trochę drogo tak ze sklepu internetowego moim zdaniem, ja osobiśćie wolałabym wypożyczyć i znam nawet fajny portal mianowicie https://oshare.pl/29-eventy-slub-wesele , gdzie można znaleźć sukienki na wypożyczenie. Wybór jest ogromny
    • Ja mam kilka zębów leczonych kanałowo... to była konieczność... inaczej pozostawało tylko wyrwanie zębów. Zapłaciłam sporo...