• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
event creators

KONSULTANT ŚLUBNY

Witamy forumowiczów!

Chcemy dowiedzieć się więcej o opiniach osób które w przyszłości planują ślub lub są w trakcie planowania/organizowania uroczystości ślubno-weselnych.

Czy zdecydowalibyście się powierzyć sprawy organizacyjne konsultantowi ślubnemu, który będzie czuwał nad całym etapem przygotowań ślubnych - od wyboru pierścionka zaręczynowego aż do podróży poślubnej.

Jako organizatorzy imprez a także konsultanci ślubni czekamy na ciekawe opinie, pytania.

pozdrawiamy

zespół "event creators"

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

witam,

ja po przemyśleniach jeśli miałabym wystarczające fundusze zamówiłabym konsultanta ślubnego do realizacji dekoracji sali oraz upominków dla gości, wybieranie kolorów, kwiatów- jeżdżenie , szukanie w internecie było dość męczące a efekt był może i zadowalający ale wiem że mogło być lepiej :) bo reszta rzeczy jest myślę do ogarnięcia.. ja potrzebowałam jedynie ukierunkowania na dany motyw itd..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziękujemy za odpowiedź!

Projektowanie i organizacja wyjątkowych ceremonii ślubnych oraz przyjęć weselnych to bardzo trudny temat. Doskonale zdajemy sobie sprawę z wyjątkowego i niepowtarzalnego charakteru uroczystości, w organizacji których pomagamy. Nie chcemy by to przedsięwzięcie pozostało zwykłą usługą biznesową, ale by było przede wszystkim niezapomnianym przeżyciem dla jego uczestników i dla nas.

Zaczęliśmy ten temat, gdyż chcemy poznać opinię osób z Radomia i okolic na temat KONSULTANTA ŚLUBNEGO i Kompleksowego zorganizowania ślubu/wesela od A do Z.

Z doświadczenia wiemy, że w Radomiu zatrudnienie " KONSULTANTA ŚLUBNEGO" lub firmy zajmującej się Kompleksowym zorganizowaniem ślubu/wesela nie jest popularne lub w ogóle nie znane. Nadal większość par sama lub z pomocą rodziny/przyjaciół organizuję ten najpiękniejszy dzień w życiu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja zdaję sobie sprawę, że firmy zajmujące się tego typu przedsięwzięciami mają zapewne wiele do zaoferowania, nowe pomysły, ciekawe rozwiązania, dojścia do różnych źródeł, i pewnie gdyby było mnie na to stać to zdecydowałabym się- z połączenia pomysłów mogłoby wyjść naprawdę coś wyjątkowego, ale jak mówię dla mnie to kolejny wydatek na liście a wesele organizujemy wlasnymi siłami i środkami dlatego nawet nie brałam tego pod uwagę :) co nie oznacza, że na rynku nie jest to pożądane, Pozdrawiam!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy pary podczas przygotowań do ślubu i wesela liczą wszystkie związane z tym koszty â paliwo, swój czas prywatny a i czasem nerwy? To tylko niektóre koszty o których pary zapominają podczas liczenia WIDOCZNYCH kosztów â sala, kamerzysta, fotograf i inne. Każda para podejmując decyzję o wzięciu ślubu rozpoczyna długą drogę przygotowań. Szukanie, zastanawianie się i wybieranie sali, kamerzysty, orkiestry i całej reszty zabiera masę własnego czasu a ile czasem przy tym nerwów⌠jeżdżenia. No właśnie.

Z pomocą takich firm te przygotowania mogą być znacznie przyjemniejsze, dostają państwo gotowe projekty, bazę kontaktów, można też wspólnie stworzyć nowe koncepcje. Realizacja tak ważnego wydarzenia może być łatwiejsza korzystając z takich usług, można całkowicie powierzyć wszystko takiej firmie a ona zrobi to za parę młodą lub pomoże przeprowadzić przez wszystkie etapy przygotowań. Po porównaniu kosztów poniesionych przez pary młode, które same przygotowywały swoje wesele różnica jest znikoma gdyby para skorzystała z usług takiej firmy. Po prostu jest to kolejny WIDOCZNY koszt, gdzie często jest on porównywalny do tych kosztów UKRYTYCH, których pary nie liczą.

Firmy te oferują też same konsultacje, także bardzo przydatne jeżeli pary zdecydują się na samodzielne zorganizowanie wszystkiego.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy zdecydowalibyście się powierzyć sprawy organizacyjne konsultantowi ślubnemu, który będzie czuwał nad całym etapem przygotowań ślubnych - od wyboru pierścionka zaręczynowego aż do podróży poślubnej.

co do wyboru pierścionka to myślę, że trochę za wcześnie na konsultanta ślubnego ;)

Osobiście uważam że jest to bardzo fajna opcja dla ludzi, którzy nie mają czasu na bieganie i szukanie wszystkiego po kolei i dla ludzi, którzy chcą zorganizować wesele na "JUŻ".

Pomijam kwestie finansowe, a podejrzewam, że takie usługi kosztują nie mało.

Jeśli jest ktoś w stanie pozwolić sobie finansowo na takie udogodnienie to oczywiście czemu nie :)

Ja osobiście mam ślub za półtora roku i mam duzo czasu co do planowania :) i przynosi mi to dużą frajdę więc chyba nie oddała bym tego nikomu :)

Ale ja mam duuuużo czasu i chyba raczej nasz budżet by na to nie pozwolił ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziękujemy za odpowiedź!

Wesele na âJUŻâ nie będzie tanie jeśli miałoby być zrobione dobrze i szybko. Bo gdyby było zrobione tanio i szybko nie zawsze może wyjść dobrze. A jak wiadomo, że jeżeli chcemy dobrze i tanio to nie będzie szybko. Gdy w grę wchodzi czas zapewniamy kompleksową organizację nawet najbardziej złożonych projektów w ekspresowo krótkich terminach. Wymarzony ślub i wesele w 1-2 miesiące? Z nami to możliwe!

Jest niewiele par, które chcą przygotowania wesela na JUŻ, więc skupmy się na tych parach, świadomie i z dużym wyprzedzeniem planujących swój wyjątkowy dzień.

Pisze Pani że âpomija kwestie finansowe, a podejrzewa, że takie usługi kosztują nie małoâ, jest to trochę nie logiczne sformułowanie. Nie namawiamy do korzystania bezpośrednio z naszych usług, a chcemy poprzez forum zobaczyć czy na rynku radomskim jest zainteresowanie takimi usługami ( nasza firma jest z Radomia, ale większość zleceń jest poza obszarem naszego miasta). Proponujemy odezwać się do różnych firm żeby samemu się przekonać ile rzeczywiście może to kosztować. Zaprzyjaźniona z nami firma âPerfect Momentsâ â tak jak nasza, nie ma zamiaru odbierać nikomu przyjemności z planowania i organizowania takiej uroczystości, bo w niektórych etapach przygotowań muszą uczestniczyć również młodzi. Zadaniem jest ułatwienie, znalezienie ciekawych i/lub ciekawszych rozwiązań. Proszę się nie bać, że to może być za drogie, proszę nie bać się zapytać, bo część z państwa może mieć mylne wyobrażenie na temat takich usług. Wiele par przekonało się, że korzystając z usług "kompleksowego zorganizowania ślubu/wesela" przez zewnętrzną firmę, koszt całego przedsięwzięcia nie był wyższy od założonego przez nich budżetu.

Nasza rola wykracza daleko poza standardowe usługi.

Pozdrawiamy i zachęcamy do dalszej rozmowy.... zespół "event creators"

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przypominamy, że jesteśmy Organizatorami ślubów/wesel od A do Z - każda para ma inne wymagania dotyczące dnia zaślubin i przebiegu uroczystości weselnych. Nie posiadamy ujednoliconego cennika - podczas spotkania narzeczeni opowiadają nam o marzeniach, pragnieniach, potrzebach i wizjach ich ślubu. Taka właśnie rozmowa pozwala nam wzajemnie się poznać, najdokładniej określić oczekiwania odnośnie wymarzonej ceremonii ślubu i wesela a następnie przygotować wstępną ofertę/kosztorys.

Przygotowanie oferty jest niezobowiązujące.

pozdrawiamy forumowiczów!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szczerze mówiąc do mnie takie konsultacje nie przemawiają. W chwili obecnej jest masa profesjonalnych portali czy forów na których można sobie poczytać opinie i rady różnych osób związanych z tematem przykładowo http://www.wesela.pl/ mają dość dobrze rozbudowaną bazę artykułów związanych ze wszystkim o czym młodzi mogą pomyśleć. Dlatego zamiast wydawać kolejne pieniądze na doradców lepiej poświęcić chwilę czasu i poczytać. W tej chwili wszystko można znaleźć.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Uważam, że konsultant ślubny może w bardzo wielu kwestiach pomóc, podpowiedzieć, załatwić wiele rzeczy za nas. My dzięki temu oszczędzamy i czas i pieniądze. Firmy tego typu mają bazę podwykonawców, z którymi współpracują, a co za tym idzie rabaty, których suma może się przełożyć na to, że pokryją one koszt samego konsultanta.

Poza tym ktoś kto już zorganizował niejeden ślub czy wesele jest w stanie nam wiele rzeczy uświadomić, wyjaśnić, pozwoli uniknąć wpadek i problemów. Zaproponuje dodatkowe atrakcje i dopasuje je do naszych potrzeb i charakteru imprezy. To jak z fryzjerem dla kobiety - idzie do tego, który zna się na rzeczy i pomoże w doborze fryzury.

Polecam artykuł przy okazji o tej tematyce. Warto się zapoznać, bo wiele wyjaśnia: http://www.slubclick.com/report/10-mitow-na-temat-wedding-planerow-i-konsultantow-slubnych.html

pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a ja mysle, ze każda Para Młoda, a zwłaszcza płeć piękna - mają swoje wizje na Ten Dzień. i duzo wieksza satysfakcja jest, jak się samemu wszystko zaplanuje od menu, uroczystosc zaslubin i wesele, po suknie, dodatki etc.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

My wszystko sami ogarniamy, ważne, żeby wszystko rozłożyć sobie odpowiednio w czasie ;) może jak bym miała za dużo pieniędzy to bym się zdecydowała na pomoc konsultanta ślubnego :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Akurat jeżeli chodzi o konsultanta ślubnego, to moje zdanie jest jak najbardziej pozytywne i uważam że warto skorzystać z jego usług, szczególnie jeśli sami nie mamy na tyle czasu aby dopiąć wszystkich szczegółów i formalności, wiec ma to sens. Jeżeli natomiast mamy czas, to spokojnie wszystko zorganizujemy samodzielnie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz