• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
pannamloda

DJ wodzirej na wesele Grzegorz i Anna Chodelscy

31 postów w tym temacie

My z mężem byliśmy na weselu z udziałem tych Państwa i nam się bardzo podobało... to zawsze coś innego, byliśmy akurat wtedy pierwszy raz na weselu z Dj i byliśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

myśle, że tak... trzeba przyznać, że Ci Państwo potrafią rozkręcić atmosferę i dopasowac muzykę do każdego wieku.. jeśli chodzi o zabawę za stołami to też całkiem fajnie to przebiegało, do tego cała masa różnych zabaw wpólnych dla wszystkich gości, to integruje i rozwesela od malucha po starszych, a wszytsko z uśmiechem i smakiem :) jeśli ktoś szuka dj zamiast zespołu to jak najabardziej polecam :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

medievist, skoro byles tak niedawno to mozesz powiedziec czy na weselu byly jakies efekty specjalne tj dekoracja swiatlem, banki mydlane czy dym(bo wiem, ze Pan Grzegorz ostatnio wprowadzil pare nowosci do swojej oferty)?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam, wiem jaki stres towarzyszy przy organizowaniu wesela, ile pracy i zaangażowania nalezy w to włożyć aby właśnie ten dzien był dla nas dniem wyjątkowym i ńiepowtarzalnym. Sama przechodzilam to miesiąc temu i był to najcudowniejszy dzien w moim życiu a to głownie dzięki Grzegorzowi i Annie.

Dziewczyny nie zastanawiajcie sie, nikt nie poprowadzi lepiej wesela niż oni! Pełen profesjonalizm, żadnego problemu, bezkonfiktowi ludzie z cudownym poczuciem humoru, przy tym pełna klasa.

Oczywiście ja tez sie zastanawialam, głownie przez rodziców którzy to ciagle mówili mi ze wesele bez orkiestry to nie weslee, ale już po godzinie weslela zmienili zdanie.

Było cudownie, żałuje tylko ze nie mogę powtorzyc tego pięknego dnia oczywiście z tym samym mężem ;)) :mrgreen:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

1ala super, ze jestes zadowolona ;) To tylko potwierdza trafiony przez nas wybor ;) Ja za 2 tyg. lece do PL. i bede sie z panem Grzegorzem widziec, planujemy juz podpisac umowe. Bo na razie nasz termin jest tylko w kalendarzu zapisany. A nie chcemy, zeby ktos nas ubiegl!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

merr 2000 zaliczki? No naprawde? :shock: To my swojej orkiestrze dalismy 400 zloty...

A tak sobie watek przeczytalam i sie wypowiem :Dpannamloda Kochaniutka, czym sie przejmujesz? Martwisz sie jak ludzie starsi przyjma Dj'a, zamiast pana pomykajacego z akordeonem? Nie ma sie co martwic :) Nie bylam co prawda na weselu z tym panstwem, ale ogolnie na weselu z DJ'em wodzirejem, owszem. I jak mi narzeczony powiedzial, ze DJ, to zaczelam mu jeczec, ze co? Ze jak? Ze bez orkiestry... A guzik. Swietnie bawili, bylo to malzenstwo. Piosenki leca te same, co na kazdym jednym weselu, o ile mlodzi sobie tego zycza. Nie oszukujmy sie, orkiestry weselne tez graja nowe piosenki, czyz nie? To jest troszke inaczej, ale nadal jest pierwszy taniec, nadal jest zabawa za stolami, nadal sa podziekowania dla rodzicow. I dla mnie, po tym jak zobaczylam wesele z DJ'em to naprawde swietna zabawa. Wiec sie nie martw, moze na poczatku ktos pokreci nosem, ale jak sie okaze, ze Dj nie pusci Ci na weselu ,,umcyk umcyk bum bum'' tylko normalne piosenki to wszyscy wyluzuja. A jak z pana jeszcze dobry wodzirej, to sie beda dobrze bawic :). Glowa do gory, Kochana, DJ to fajna sprawa :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
merr 2000 zaliczki? No naprawde? :shock: To my swojej orkiestrze dalismy 400 zloty...

No na prawde! Dlatego im podziekowalam... 4500 za noc + dojazd i spadnie dla 4 osob i 2 000 zaliczki. Wariactwo! Ciekawi mnie czy oni maja w ogole klientow. Bo ja osobiscie uwazam, ze placic prawie polowe 1,5 roku wczesniej tylko za potrzymnie terminu to obled!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hej dziewczyny ;)

Ja tez czytalam kilka pochlebnych opini o nich, no ale juz orkiestre na wesele mam.

Ale postanowilismy wziasc Dj na poprawiny i tak z ciekawosci napisalam do nich to odp ze za 500 zl przyjedzie jakas osoba ze standardowym naglosnieniem i oswietleniem a za 1200 zl to przyjada oni we dwoje i ze beda zabawiac gosci i cos tam wymyslac na poprawinach,..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy ktoś wie jaka jest ich cena na 2015 bądź ewentualnie na ten rok?:) wiem że to zależy od wielu czynników ale chciałabym wiedzieć mniej więcej ponieważ słyszałam że biorą sporo ali też są świetni:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja moge ich polecic z czystym sumieniem. Zabawa z nimi byla swietna i orginalna....prowadzili wesele w sposob oryginalny, o nudzie nie bylo mowy, caly czas cos sie dzialo.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć wszystkim,

my również zdecydowaliśmy się na Anne i Grzegorza. Widzieliśmy film z wesela, gdzie grali (to było jakieś 2 lata temu) i od razu wiedzieliśmy, że nie chcemy żadnej innej orkiestry :) . Z rozmowy z nimi wynikało, że podchodzą do tematu bardzo profesjonalnie.

Był ktoś jeszcze ostatnio na weselu gdzie grali? Nadal grają i zabawiają ludzi tak dobrze?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Byliśmy kiedyś z narzeczonym na weselu prowadzonym przez dj-a i na żadnym innym tak dobrze się nie bawiliśmy, dlatego zdecydowaliśmy, że na naszym weselu nie będzie żadnej orkiestry ani zespołu tylko właśnie dj. Od zachwyconej znajomej, która była na weselu prowadzonym przez Państwa Chodelskich dostaliśmy kontakt i od razu umówiliśmy się na spotkanie. Pan Grzegorz jest bardzo miły, otwarty, proponuje różne rozwiązana, obejrzeliśmy film z wesela, który prowadził i zdecydowaliśmy, że to jest właśnie to czego szukamy i podpisaliśmy umowę. Wygląda, że zabawa jest prowadzona profesjonalnie, ludzie bawią się super, zabawy przy stołach też są, atrakcje dla dzieci, a jak będzie u nas dam znać po weselu :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Polecam bardzo bardzo szczerze! Fantastycznie bawili gosci - do utraty tchu :) Polecam z czystym sercem. Ogromny repertuar, zero problemów z czymkolwiek. Swietne tańce integracyjne. No polecam, no :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• FIRMY VIP

• TAKI Transport

TAKI Transport 0

Firma VIP
  • Ostatnie posty

• A co z ubraniami dla dzieci? Kupujecie je stacjonarnie czy korzystacie też ze sklepów internetowych jak ten - https://slippersfamily.com/baleriny-dla-dzieci? Sama zdecydowanie wolę kupować przez internet bo tak jest dużo szybciej i wygodniej. No i wybór ubranek czy bucików jest dużo większy niż u mnie na wiosce. Dzięki temu nie muszę jeździć do miasta za każdą potrzebą, tym bardziej że dzieciaki szybko wyrastają i trzeba co rusz kupować coś nowego.
    • Ja znalazłam bardzo fajne sposoby  na relaks na https://godzinadlasiebie.pl/tag/stres/ wiadomo że na każdego zadziała coś innego ale warto sobie poczytać i coś dla siebie odpowiedniego wybrać
    • jasne że może. U mnie zawsze było ok a potem dostałam alergii na większość kosmetyków. Cieni do powiek nie umiałam długo długo dobrych znaleźć. Ale kupiłam takie hipoalergiczne  i mineralne - Alilla  no i jest ok. 
    • Ja miałam makijaż w domu, tylko cienie do powiek dawałam swoje, bo mam jedne mineralne sprawdzone które mnie nie uczulaja - http://alilla.com/ I nie chciałam ryzykować z innymi  zwłaszcza że te są bardzo trwałe i nie musiałam się martwić ze się coś rozmarze
    • Hm... A może by tak popytać znajomych w tym obszarze tematycznym? Moim zdaniem to jest naprawdę dość dobre rozwiązanie