• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
martyna2255

Dobra pralnia w Radomiu? Polecicie? ( Suknia ślubna )

26 postów w tym temacie

W temacie prania sukien się jeszcze wypowiadać nie mogę, ale np. garnitury i zwykłe sukienki kilkukrotnie oddawaliśmy na Kusocińskiego i na Focha i nigdy nie mieliśmy żadnych zastrzeżeń ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja tez polecam pragnie na Kusocińskiego. Co prawda sukni ślubnej jeszcze nie pralem ale garnitur nie raz. Za każdym razem wszystko sie dopralo a bywało różnie. Polecam wszystkim. Super, szybki i do tego niedrogo.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Odświeżę trochę temat.

Szukałam pralni dla mojej sukni ślubnej i trafiłam właśnie na ten wątek. I skusiłam się na tą pralnię na Kusocińskiego... Niestety bardzo się zawiodłam.

Pojechałam dzisiaj odebrać suknię i suknia była niedoczyszczona. W zasadzie tylko gorset był czysty, cała spódnica wyglądała tak samo jak przed oddaniem do pralni. Oczywiście sukni nie odebrałam dopóki nie będzie wyczyszczona do końca. Pani która suknie przyjmowała dokładnie widziała wszystkie zabrudzenia i nie miała żadnych zastrzeżeń o tym, że nie da się tego wyczyścić, z resztą suknia tak naprawdę jest tylko dołem ukorzona. Dzisiaj była inna pani która obiecała mi, że suknia będzie za tydzień do odbioru i mi ją wyczyszczą, ona tego dopilnuję. Zobaczymy jaki będzie rezultat. Ale nie ukrywam, że czuję się bardzo zawiedziona. Usługa nietania a wykonana naprawdę nieprofesjonalnie...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

najlepiej oddać do pralni w miejscu zakupu sukni. Jeśli jest kupiona używana to warto zapytać gdzie była kupiona. W większości salonów istnieje możliwość oddania do prania, a oni już się tym zajmują. Jeśli szyje suknie krawcowa to też powinna mniej więcej znać dobre pralnie.

Ja co prawda oddawałam koc i płaszcze (też chemicznie prane) i byłam zadowolona z pralni na ul. Młynarskiej. Ceny mają dość dobre :)

I zdecydowanie prać od razy po ślubie, bo później cięzko wyprać

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja też jestem bardzo NIE ZADOWOLONA z usług tej pralni w RADOMIU. Zostawiłam suknię ślubną do uprania i wyprasowania, pani kierowniczka jeszcze poleciła mi krochmal, że będzie ładniej wyglądać sukienka więc się zgodziłam. Moja suknia ślubna była w stylu hiszpanki, miała dużo falban wykończonych koronką, cała była z tiulu-delikatna. Pani kierowniczka, która przyjęła ode mnie tą piękną suknię ślubną NIE POINFORMOWAŁA MNIE, że może się coś z nią stać bo jest to sukienka delikatna i że zostawiam ją na swoją odpowiedzialność!!! Po kilku dniach odebrałam sukienkę i okazało się, że sukienka uległa zniszczeniu. Niestety była porwana w kilku miejscach, cały dół sukienki-falbany- rozerwane, koronka na gorsecie również wymagała ręcznych poprawek i na dodatek była nieuprasowana. Pralnia na moją reklamację odpowiedziała negatywnie, twierdząc że to wina słabej jakości materiału. Kupiłam sukienkę od kogoś więc nie posiadam paragonu zakupu i nie mogę dochodzić swych praw przed Rzecznikiem Praw Konsumenta. DLATEGO SZCZERZE ODRADZAM KORZYSTANIA Z USŁUG TEJ PRALNI!!! WYKONUJĄ USŁUGĘ W SPOSÓB NIEPROFESJONALNY I MAJĄ OLEWCZY STOSUNEK DO KLIENTA!!! SZCZERZE ODRADZAM

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Swoją suknię ślubną oddałam do pralni na ul. Focha niecały miesiąc po ślubie. Cena 120 zł. Nie jestem jednak do końca przekonana czy to dobry wybór bo dół sukni był niedoczyszczony mimo prania wodnego. Ostatecznie doczyściłam w domu.

Z tego co się później dowiedziałam suknię można również oddać do prania w Komisie na ul. Traugutta 62 (naprzeciwko szkoły L.O. im M. Kopernika) cena jak się nie mylę to 100 zł. O jakości wykonywanych usług niestety nie mam możliwości wypowiedzenia się.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Opłaca się zabrać do Wawy jeśli tam pracujecie. Płaciłam 75 zł za wypranie z dowozem - pralnia nazywa się Iron Master, a usługa została wykonana jak należy. Z tego co wiem, to cena nie jest zależna od stanu sukni.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• FIRMY VIP

• TAKI Transport

TAKI Transport 0

Firma VIP
  • Ostatnie posty

• Temat: Bez pracy:( ktoś z Was też?
      ...czesto zadaje sobie pytanie czemu ja?...cale zycie w ksiazkach,wyksztalcona,z doswiadczeniem  w tej branzy 6cio letnim,znajomosc jezykow poparte praca za granicą,uczciwa,punktualna,pracowita,staranna,komunikatywna,bezkonfliktowa, z checia zdobywania/poglebiania swojej wiedzy...Co robić? 
    • Takie rozwiązanie jest dobre dla niewielkich firm. Ale tam gdzie mamy do czynienia z większą firmą i kilkoma działami to jednak lepsze jest zwykłe biuro. Do tego sama też wolę takie tradycyjne rozwiązania, bo lubię mieć miejsce, gdzie nie będę mieszała pracy z życiem prywatnym. U nas biuro jest dość rozbudowane i dlatego właśnie zainteresowały nas takie tabliczki na drzwi biurowe - http://www.grawernia.pl/k36,szyldy-tabliczki-wizytowki-identyfikatory-wizytowki-na-drzwi.html Myślę, że to wywrze wpływ na postrzeganie naszej firmy i komunikacja w biurze będzie znacznie ułatwiona, szczególnie dla nowych osób, które jeszcze nie bardzo się orientują w tym kto gdzie pracuje.
    • Zwolnił się termin w sali Dworek Saski w Radomiu na 8.06.2019. Zapraszam do kontaktu. 
    • No własnie niekoniecznie.Jeśli bóle głowy sa bardzo częste i bardzo uporczywe to faktycznie dobrze jest z lekarzem porozmawiać.Jednak w wiekszości przypadków ból głowy nie jest zwiastunem niczego poważnego.... I o wiele mniej musimy się o niego martwić niż o ból brzucha.... Polecam zajrzeć sobie tutaj:
      http://i-medycyna.pl/jak-zwalczyc-uporczywy-bol-glowy/ Na stronie jest opisane w jaki sposób mozna zwalczyc uporczywy ból głowy. Dobrze jest zastanowic sie na przykład nad masazem. Taki masaż może naprawde pomóc
    • Cześc. Od jakiegos czasu bardzo boli mnie głowa. Czy jest to coś bardzo groźnego?