• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
martyna2255

Dobra pralnia w Radomiu? Polecicie? ( Suknia ślubna )

26 postów w tym temacie

Dobra i niedroga jest pralnia na Focha. Pralnia ekologiczna chyba jakoś tak. Na pewno nie dawaj do tej co jest w M1, bo jest drogo a czyszczą tak sobie (przynajmniej sukienki, nie wiem jak ślubne suknie)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja swoją suknie oddałam na witolda w salonie ślubnym. oddałam suknie i halkę. suknia super wyprana spryskana płynem żeby się nie elektryzowała.zapłaciłam 150 zł o ile dobrze pamiętam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
ja swoją suknie oddałam na witolda w salonie ślubnym. oddałam suknie i halkę. suknia super wyprana spryskana płynem żeby się nie elektryzowała.zapłaciłam 150 zł o ile dobrze pamiętam

Emmi Mariage?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

i widze, ze dosyc tanio dziewczyny placily np na Focha. Ja za halke i suknie dalam 135. niestety na jednym praniu sie nie skonczylo. Na szczescie nie musialam doplaca za drugie. odradzam, naprawde.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja polecam pralnię "Panda" w CH Carrefour za ul Zólkiewskiego 4. prałam tam suknie slubna zapłaciłam kolo 150 zł ale suknie wyglądala jak nowa. nawet pol koralika nie odpadło

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Ja polecam pralnię "Panda" w CH Carrefour za ul Zólkiewskiego 4. prałam tam suknie slubna zapłaciłam kolo 150 zł ale suknie wyglądala jak nowa. nawet pol koralika nie odpadło

Ktoś jeszcze coś wie na temat tej pralni?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz