• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
Mathie

Informacje dla firm

Witam!

Od 1 września zmieniamy zasady korzystania z naszego forum dla firm (link do nowego regulaminu). Stąd pojawienie się nowego działu widocznego tylko dla firm. Właściciele i przedstawiciele firm nadal będą mogli bez problemu czytać wszystkie posty. Ograniczenia będą polegały na braku możliwości pisania na forum. Natomiast po wykupieniu abonamentu firmy będą mogły pisać w każdym dziale.

Korzyści firmy z wykupienia abonamentu

Firma może dotrzeć do potencjalnych klientów. Internet stał się ważnym miejscem do ich pozyskiwania. Nasze forum odwiedza ponad 10 tysięcy osób miesięcznie. Dotarcie bezpośrednie poprzez pisanie na forum jest bardzo skuteczne:

- firma może zamieszczać w swoim temacie informacje o wolnych terminach, o zmianach związanych z powiększeniem świadczonych usług i wszystkich innych ważnych dla potencjalnego klienta,

- firma może pisać nie tylko w temacie o swojej firmie, a mając w podpisie swoje dane i link pojawiające się przy każdym poście, przy aktywnym uczestniczeniu w życiu forum może pozyskać wielu klientów,

- firma wyrabia sobie markę będąc blisko Narzeczonych,

- firma może odpowiadać na zapytania użytkowników, którzy poszukują zespołu/kamerzysty/fotografa itp. na konkretny termin - bardzo łatwa droga do pozyskania klienta,

- firma może mieć w podpisie adres do swojej strony www i dane teleadresowe (w tym momencie nie ma takiej możliwości),

- firma ma możliwość skorzystania z opcji prywatnych wiadomości, może tym samym odpowiadać klientom na zapytania (nie może jednak wysyłać ofert stricte reklamowych),

- firma może mieć ustawiony avatar,

- firma dostaje na czas wykupienia abonamentu gwarantowane 10 % zniżki na reklamę bannerową.

Firma nie może jednak nadal pisać sloganów reklamowych, dodawać zdjęć na forum. Taka reklama jest dostępna w postaci reklamy bannerowej. Więcej o tej formie reklamy tutaj.

Cennik dla firm chcących pisać na forum i więcej informacji w tym temacie http://weseleradom.pl/topics70/jak-uzyskac-dostep-do-pisania-na-forum-vt1808.htm widocznym po otrzymaniu statusu "Firma". Staramy się wyłapywać firmy i dodawać do odpowiedniej grupy. Jeżeli chcesz widzieć więcej informacji o ofercie, a nie dodaliśmy Cię jeszcze do grupy firma daj nam znać na PW lub mailem na: kontakt@weseleradom.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zawodowo wizażem zajmuję się od ponad 5 lat, choć temat ten interesował mnie już od wielu lat. Forum znalazłam przypadkiem w internecie szukając najróżniejszych informacji związanych z usługami około ślubnymi. Po przejrzeniu forum od A do Z bez wahania postanowiłam założyć wątek o oferowanych przeze mnie usługach. Na początku firmy mogły korzystać z dobrodziejstw forum za free, ale nawet po wprowadzeniu opłat za abonament dla firm nawet przez chwilę nie pomyślałam, o tym, by zrezygnować! Forum jest idealnym miejscem dla przyszłych nowożeńców, by dzięki opinii innych osób poznać ofertę ślubną na naszym rynku. W jednym miejscu możemy poradzić się jaki forograf czy kamerzysta są świetni w swoich fachu, jaka sala najlepsza, co do liczebności weselników, czy właśnie, która wizażystka w Radomiu jest najbardziej polecana :) Ja dzięki forum powiększyłam grono swoich klientek, spora część z nich została moimi stałymi klientkami, a i moje kochane Panny Młode mogą wyrazić swoje zdanie na temat mojej pracy w jednym miejscu, pomagając innym dziewczynom podjąć słuszną decyzję :D

Szczerze polecam każdej firmie założenie swojego konta na tym forum i korzystanie z dobrych stron tego kroku!

Urszula Raczyńska, wizażystka :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• FIRMY VIP

• TAKI Transport

TAKI Transport 0

Firma VIP
  • Ostatnie posty

• A co z ubraniami dla dzieci? Kupujecie je stacjonarnie czy korzystacie też ze sklepów internetowych jak ten - https://slippersfamily.com/baleriny-dla-dzieci? Sama zdecydowanie wolę kupować przez internet bo tak jest dużo szybciej i wygodniej. No i wybór ubranek czy bucików jest dużo większy niż u mnie na wiosce. Dzięki temu nie muszę jeździć do miasta za każdą potrzebą, tym bardziej że dzieciaki szybko wyrastają i trzeba co rusz kupować coś nowego.
    • Ja znalazłam bardzo fajne sposoby  na relaks na https://godzinadlasiebie.pl/tag/stres/ wiadomo że na każdego zadziała coś innego ale warto sobie poczytać i coś dla siebie odpowiedniego wybrać
    • jasne że może. U mnie zawsze było ok a potem dostałam alergii na większość kosmetyków. Cieni do powiek nie umiałam długo długo dobrych znaleźć. Ale kupiłam takie hipoalergiczne  i mineralne - Alilla  no i jest ok. 
    • Ja miałam makijaż w domu, tylko cienie do powiek dawałam swoje, bo mam jedne mineralne sprawdzone które mnie nie uczulaja - http://alilla.com/ I nie chciałam ryzykować z innymi  zwłaszcza że te są bardzo trwałe i nie musiałam się martwić ze się coś rozmarze
    • Hm... A może by tak popytać znajomych w tym obszarze tematycznym? Moim zdaniem to jest naprawdę dość dobre rozwiązanie