• Announcements

• Mathie

Nowa odsłona forum!   11/04/2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
ania03_90

Studio Camel

66 posts in this topic

Reddress zadzwoń do nich i zapytaj nam liczyli 3 miechy od daty pleneru. Swoja drogą masz racje gdzie są moje komentarze? wtf??

W każdym razie my z czystym sumieniem polecamy studio camel! :)

Ale oni jasno mówią, że 3 mce od pleneru, przynajmniej nam mówili. Fakt, uciekły posty, może admin uznał, że kryptoreklama?

My odebraliśmy materiały wczoraj, mega mega mega, ślub był 4 lipca, 4 sierpnia plener. Warto było czekać, cudowny film, cudowne zdjęcia, pełen profesjonalizm :mrgreen:

Wszystko jest takie nietypowe, ze smakiem, a plener... bajka. Kontakt rewelacja, dzwoniłam kilka razy z różnymi pytaniami, sugestiami, wszystko zostało uwzględnione :) Lepiej mieć pamiątkę na całe życie 4 msc po ślubie, niż tydzień po ślubie obciachowe zdjęcia z rynku na tle rozwalających się kamienic :) PO LE CAM!!!

My odebraliśmy materiały wczoraj, mega mega mega, ślub był 4 lipca, 4 sierpnia plener. Warto było czekać, cudowny film, cudowne zdjęcia, pełen profesjonalizm :mrgreen:

Wszystko jest takie nietypowe, ze smakiem, a plener... bajka. Kontakt rewelacja, dzwoniłam kilka razy z różnymi pytaniami, sugestiami, wszystko zostało uwzględnione :) Lepiej mieć pamiątkę na całe życie 4 msc po ślubie, niż tydzień po ślubie obciachowe zdjęcia z rynku na tle rozwalających się kamienic :) PO LE CAM!!!

A możesz powiedzieć kto był u Was? Tzn jaka ekipa. Kamil czy ktoś inny?

Przed świętami odebraliśmy płyty ze zdjęciami i filmem. Nie dostaliśmy niestety tych kilku zdjęć po plenerze jak rozmawialiśmy. Na maile zero odpowiedzi. Po plenerze ok. 2 miesiące napisał pan Kamil z propozycja albumu. Wprowadzaliśmy dużo poprawek, więc automatycznie już okres oczekiwania się wydłużył, ale nie przeszkadzało nam to, bo wiedzieliśmy, że prosimy o dużo zmian. Z początkiem grudnia mąż odebrał sam całość i przywiózł do domu. I to był błąd. Gdybym była i ja wychwyciłabym od razu to, o co później się tak zdenerwowałam. Po pierwsze pomylili nam foldery i wysłali zdjęcia nie obrobione (te z albumu). Po drugie, na filmie była techniczna usterka w kilku miejscach i pojawiał się ok milimetrowy pasek na górze. Po trzecie, nie było kilku kadrów, o które fakt nie poprosiłam wprost, bo założyłam, że to standard w fotografii ślubnej (np. zbliżenie obrączek, portret panny młodej i pana młodego osobno np. z pleneru, no bo z przygotowań były oczywiście, zbliżenie bukietu). Ale to wszystko detale. Czwartą i najbardziej szokująca zmianą był inny podkład do teledysku. Prosiliśmy o konkretną piosenkę, wesołą, subtelną, po angielsku, o miłości, raczej spokojną. A dostaliśmy budującą napięcie muzykę jak filmową z recytowanym tekstem piosenki Rubika. Sam test - kwestia gustu, dla mnie zbyt nachalny, kładący kawę na ławę, jakby sam obraz nie bronił uczucia między nami. Do tego zwrotka o biedzie i wysokich cenach - żenada. Generalnie teledysk może i dla kogoś ładny, ale kompletnie nie w moim guście, po obejrzeniu aż się popłakałam. Mąż mniej wybredny, oczywiście nie wysłuchał teksu bo mu się muzyka spodobała i olał tekst, jak to facet. Na szczęście po rozmowach z panem Kamilem udało się dojść do konsensusu i dostaliśmy wszystkie te usterki poprawione a teledysk tak, jak prosiliśmy.

Sam film ze ślubu i wesela trwa ok. 2h. Jest bardzo ładnie i dynamicznie nakręcony, podłożona jest pasująca muzyka. Bardzo fanie zmontowane są na przemiennie tańce i karaoke, które mieliśmy zamiast typowych zabaw weselnych.

Zdjęcia jak to zazwyczaj bywa - niektóre super, inne nieco mniej. Jest parę klatek zapierających dech w piersiach, ale są też takie, jakich ja bym nie oddała klientowi. Ale to zazwyczaj tak jest, nie ma materiałów 100% perfekcyjnych.

Sam album jest przepiękny! Duży, ciężki, wydany porządnie, będzie pamiątką na lata! Zdjęcia prezentują się fantastycznie.

Podsumowując, opinię mamy mieszaną, ze względu na wszystkie przejścia. Film nam się bardzo podoba, teledysk już teraz też, zdjęcia różnie.

Ważną zaletą jest dyskrecja pana Michała i Damiana, którzy byli na ślubie, przygotowaniach i weselu. Pracowali dużo, ale nie byli nachalni, poproszeni o zdjęcia, robili, sami nie naciskali na nic. Fajnie wychwytywali ciekawe momenty, byli czujni jak coś atrakcyjnego się działo. Na plenerze był pan Kamil - robiliśmy dużo zdjęć, jak poprosiliśmy że nie chcemy wszystkich z dolnej perspektywy, to zrobił nam też i inne, był otwarty na sugestie, ale sam też nas ustawiał, bo modele z nas kiepscy.

Generalnie jesteśmy zadowoleni, ale parom, które się zdecydują na współpracę ze studiem Camel polecamy bardzo dokładne określenie czego się oczekuje, żeby potem nie było rozczarowania i żalu, bo już się nie tego powtórzy. Najlepiej pokażcie wprost jakie kadry chcecie, powiedzcie jakiego teledysku oczekujecie, a czego chcecie uniknąć. Nie liczcie na słowne umowy - my się nie doczekaliśmy obiecanych kilku zdjęć, wpisujcie co się da w umowę albo trzymajcie maile. No i sprawdźcie przed odbiorem obydwoje, nie popełnijcie naszego błędu, zwłaszcza jak macie odmienne gusta :)