• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
Gość Anonymous

Sugestie firm

Może to i dobry pomysł. Ale ja to widzę początek końca tego forum. Raczej trzeba szukać innych źródeł finansowania forum. Opłaty z tego tytułu jakie proponujesz administratorze są zbyt wysokie. A nawet jeżeli, to i tak z tego forum zleceń nie ma.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Krzysztof dobrze piszesz. Co z tego ze odwiedza to forum 10 tysiecy użytkowników w miesiącu ? Jestem ciekaw ile osób wchodzi na to forum , którzy rzeczywiście są zainteresowani znalezieniem tu jakiejś usługi , a ile z czystej ciekawości lub po prostu poczytac posty. Ja osobiscie podziekuję. Szczerze to z tego forum miałem 1 ślub w roku , o wiele wiecej miałem z lokalnej prasy , ulotek i "poczty pantoflowej" itp.

Nie wiem jak to jest u innych , ale u mnie tak to się przedstawiało. Narzekać nie będę , jeden ślub mniej w roku nie zrobi mi różnicy.

POZDRAWIAM WSZYSTKICH I ŻYCZĘ POWODZENIA !!!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja tylko dlatego się zapisałem do tego forum, gdyż Lublin ma tam jakieś powiązania z Radomiem. Mieszane pary, uczelnie, firmy itp. I podobnie jak u Ciebie, nie miałem z tego forum żadnego zlecenia. A jestem już tu 4 lata.

Ten pomysł admina forum będzie chyba bardzo nietrafiony. Na żadnym forum weselnym w Polsce nie ma czegoś takiego. Dla mnie jest to kneblowanie nam ust.

Kolega admin ma w tym interes, a jaki, to poczytaj forum.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Założyłem nowy temat do podawania sugestii i propozycji do nowego regulaminu i zasad korzystania z forum.

Krzysztofie na żadnym forum nie ma czegoś takiego, bo nie do pomyślenia jest, żeby firmy w ogóle mogły wypowiadać się na takich forach. Jest po prostu zakaz wypowiadania się i nawet zakładania kont. Rozumiem, że firma spoza Radomia nie ma interesu pisać na forum radomskim i nie pozyskuje tu klientów. Ludzie z Lublina raczej szukają firm na lubelskich stronach.

Foto88 rozumiem Twoje zdanie na ten temat, ale są firmy które pozyskują bardzo dużo klientów przez samo wypowiadanie się na naszym forum. Robiąc to umiejętnie można naprawdę rozkręcić biznes. W Polsce jeszcze nie ma świadomości jakie możliwości daje internet. Nawet jeżeli ktoś pozyska przez rok jednego klienta z forum to przecież tak jak fotograf zarobi pewnie ponad tysiąc złotych na czysto. Koszt możliwości wypowiadania się na forum to 240 złotych ROCZNIE. Jakby nie kalkulować opłaca się już przy jednym pozyskanym kliencie! Ale to zostawiam innym firmom, które mogłyby być chętne na skorzystanie z takiego uprawnienia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja uważam, ze to dobry pomysł. bo wszędzie - powtarzam WSZĘDZIE reklama jest płatna. i zupełnie nie zgadzam się, że tutaj nikt nie szuka firm. mnie osobiście - a jestem tu od 2008 r - forum pomogło, znalazłam tu czego szukałam. (udzielam się tutaj również pod prywatnym nickiem, firma zaś powstała niedawno).

Zupełnie nie dziwię się, ze Administratorzy chcą zarobić. Przecież poza utrzymaniem domeny i serwera, które też kosztuje niemało, Admini też powinni zarabiać - przecież nadzorują całym forum.

Dzięki opłacie, moze zrobi się selekcja - ja początkowo żałowałam ze za aktywacje konta nie ma opłaty (sms, przelew). na pewno nie było by tyle autoreklam i głupich osób.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie zgadzam się z Tobą Administratorze: na wielu forach właściciele firm mogą się wypowiadać. Znam przykład. Na tym forum firmy mają specjalny dział ogłoszeń i ofert, jest także podforum specjalne tylko dla firm, oczywiście, w tematach ogólnych jest tylko zakaz umieszczania banerów reklamowych. I za to się nie pobiera opłat. Ale forum żyje.

Szafirstudio: przemawia przez Ciebie lokalny patriotyzm. :) Ja wiem,że reklama musi coś kosztować, utrzymanie serwera itd. Myślę,że można to zrobić z podstawowego portalu za reklamy, banery itd.

No nic, niech się jeszcze wypowiedzą pozostali usługodawcy.

I jeszcze jedno: nie jesteśmy tu jako firmy aby tylko łapać klienta. Zauważ, że w wielu sprawach wypowiadamy się jako eksperci. Często młode pary chcą posłuchać mądrych rad.

Administrator edytował ten post: naruszenie regulaminu, kryptoreklama

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na forum, które podałeś nie ma w ogóle informacji o firmach tylko mały dział "szukam fotografa/kamerzysty", gdzie firmy mogą podawać swoje dane odpowiadając użytkownikom. Nasze forum pomimo wprowadzenia opłat daje firmom bardzo dużo. Kilkanaście tysięcy postów w dziale o firmach, gdzie są wszelkie potrzebne dane o poszczególnych salach weselnych czy fotografach mówi samo za siebie. Równie dobrze moglibyśmy zrobić forum z pogaduszkami i udostępnić tylko reklamę w postaci bannerów. Myślę, że to jest gorsze dla firm. U nas firma o dobrej renomie zyskuje bardzo dużo.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Nie zgadzam się z Tobą Administratorze: na wielu forach właściciele firm mogą się wypowiadać. Znam przykład. Na tym forum firmy mają specjalny dział ogłoszeń i ofert, jest także podforum specjalne tylko dla firm, oczywiście, w tematach ogólnych jest tylko zakaz umieszczania banerów reklamowych. I za to się nie pobiera opłat. Ale forum żyje.

Szafirstudio: przemawia przez Ciebie lokalny patriotyzm. :) Ja wiem,że reklama musi coś kosztować, utrzymanie serwera itd. Myślę,że można to zrobić z podstawowego portalu za reklamy, banery itd.

No nic, niech się jeszcze wypowiedzą pozostali usługodawcy.

I jeszcze jedno: nie jesteśmy tu jako firmy aby tylko łapać klienta. Zauważ, że w wielu sprawach wypowiadamy się jako eksperci. Często młode pary chcą posłuchać mądrych rad.

Znam ten sam przykład forum ;) Krzysztof ma rację.Uważam że tym sposobem forum pozbędzie się osób które starają się przede wszystkim pomagać młodym parom.Generalnie są to firmy/osoby które myślę że nie nadużywają forum do tego żeby się reklamować.

Warto promować tę stronę i z niej czerpać korzyści http://slubiwesele.radom.pl/ a troszkę mało tam się dzieje.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Lokalny patriotyzm ? dlaczego ?

Ja nadal trzymam się swojego zdania. i nie oszukujmy się, reklam w postaci banerów jest tu mało. jest wiele wątków, w których ktoś pyta o wolnego w danym terminie fotografa, firmy się zgłaszają. to również jest reklama.

Warto wziąć pod uwagę nie tylko swoje oczekiwania i zarobki, ale też innych osób. osób, które stworzyły to forum i nim zarządzają.

Porady poradami, ale tak naprawdę przecież czasem przez to, że zabłyśnie się widzą i umiejętnościami zdobywa się klienta.

Podobna była sytuacja kiedyś jak forum zaczęło działać, ze wypowiadało się masę userów, brali namiary na podwykonawców, a jak padła prośba o pomoc na opłatę domeny i serwera, mało kto poczuł się.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Znam ten sam przykład forum ;) Krzysztof ma rację.Uważam że tym sposobem forum pozbędzie się osób które starają się przede wszystkim pomagać młodym parom.Generalnie są to firmy/osoby które myślę że nie nadużywają forum do tego żeby się reklamować.

Zwracam uwagę na fakt, że właściciel firmy może zarejestrować sobie konto jako "Osoba prywatna" i nadal się wypowiadać na forum i pomagać użytkownikom (jeżeli tak jak Pan pisze tylko na tym mu zależy). Do tej pory firmy dawały sobie podpis z linkiem do swojej strony, czasami avatar z informacjami firmowymi, w nicku mając nazwę firmy i wtedy się wypowiadały. Jest to reklama swoich usług, gdyż umiejętne wypowiadanie się na forum w wielu tematach z linkiem do swojej strony w podpisie pozwala zdobyć wielu nowych klientów. I jest na forum dużo takich firm. Ale powtarzam: nie zamykamy możliwości wypowiadania się na forum nikomu. Zamykamy możliwość darmowej reklamy, tylko tyle.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja własnie mam 2 konta - firmowe, jak i prywatne dzięki któremu dyskutuję, wyrażam opinie i pomagam :) jednak o firmie SzafirStudio, ani słowa. bo nie chcę sobie robić autoreklamy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Po analizie wejść na mojego bloga widać, że ruch statystycznie jest niewielki z tego forum.

beztytuu.jpg

Klijentów z tego forum mam bardzo niewielu... zresztą lubie ich pytać - skąd mają do mnie namiar. Poczta pantoflowa i facebook to w tej chwili najlepszy sposób pozyskiwania zleceń. Szkoda, że na tym forum nie będzie można już swobodnie podyskutować.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Otóż to. I chociaż wydawałoby się , że w dobie internetu można z niego mieć naprawdę dużo zamówień , to przynajmniej u mnie , najwięcej zleceń mam z polecenia i ogłoszeń w lokalnej prasie. Czyli jednak ktoś jeszcze kupuje gazety i nie tylko w necie szukają. Natomiast tutaj , co z tego ze samo forum ma dużo wejść skoro nijak to się ma do składanych zamówień. To tak jakby prowadzić sklep i cieszyć się , że przychodzi do nas 100 klientów dziennie. Z czego 98 przychodzi tylko popatrzeć a tylko 2 coś kupi. Bilans na koniec roku: Marny :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie, czy ja jako prowadzący firmę potrafię zdobyć klientów w internecie. Jest kilka firm tutaj, które mają dużo zleceń z samych wypowiedzi na forum. Jak ktoś śledzi wszystkie posty to wie o kim mowa.

Poza tym naprawdę jest przekonanie, że ludzie po prostu z gazety wybierają fotografa na swoje wesele? Nie wyobrażam sobie, żeby taka sytuacja miała miejsce. Ludzie szukają opinii w internecie i dopiero wtedy wybierają usługodawcę. I sytuacja ta raczej będzie się pogłębiać, bo czy za parę lat będą jeszcze gazety papierowe? Nie wiemy, a internet będzie coraz bardziej popularny.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• FIRMY VIP

• TAKI Transport

TAKI Transport 0

Firma VIP
  • Ostatnie posty

• Przepiękne zdjęcia ślubne w Warszawie wykonuje Pani Agnieszka, można je zobaczyć na stronie: http://www.agnieszkaklosinska.pl/. Widać, że fotograf szczególną uwagę przywiązuje do swojej pracy. My skorzystaliśmy z usług i jesteśmy zadowoleni, ponieważ zdjęcia są wyjątkowe, oryginalne, wzruszające i przywołujące wspomnienia z tego pięknego dnia. O to właśnie nam chodziło. Każdy kto ogląda zdjęcia jest nimi zachwycony, a nas rozpiera duma!
    • Na latwykredyt.pl dostaniemy do 3tys zł w 15min. W sam raz na suknię ślubną  Jasne zasady i bez ukrytych kosztów, całość można spłacić przed terminem.
    • Mam pytanie czy ktoś z was robił sobie sam makijaż. Czy raczej wszyscy korzystacie z usług makijażystki. Ja myślałam czy aby nie zrobić sama makijażu wspomagając się takimi artykułami jak http://www.ezebra.pl/Jaki-makijaz-na-wesele-5-sprawdzonych-propozycji-blog-pol-1498744583.html . Sama na co dzień się dość dobrze maluję. Znaczy mój makijaż mi się podoba i styl jaki ja mam w makijażu też. A boję się, że wydam pieniądze na makijażystkę i będę niezadowolona. Byłam na nie jednym ślubie gdzie panna młoda miała makijaż o wiele gorszy niż te w których widziałam ja wcześniej.
    • Też uważam, że to najważniejsze aby to pannie młodej i panu młodemu się podobało. To przecież wasz dzień i ma być po waszemu. Ważne jest abyś jednak przed ślubem zrobiła sobie taką fryzurę aby zobaczyć czy podobasz się sobie w takim niebieskim ombre. Wydaje mi się, że może ono nie każdemu pasować. No i dobież fryzurę aby było je widać, bo to bez sensu aby je robić gdy będzie si,e miało wszystkie włosy związane. Ja na przykład na ślub fakt nie mój, ale byłam świadkową rozjaśniłam włosy i nie czułam się z tym dobrze, szczególnie, że całe życie byłam ciemna. A do tego zniszczyłam sobie włosy. A mam je jeszcze bardzo puszyste, więc same z siebie wyglądają na zniszczone z czym walczę tak jak radzą na http://www.ezebra.pl/Co-zrobic-zeby-wlosy-sie-nie-puszyly-sposoby-na-puszace-sie-wlosy-blog-pol-1500293257.html
    • Swoją podróż poślubną spędziłem na objazdówce po Szwajacarii i Włoszech. Wyjazd był bardzo udany pod każdym względem. 9 miesięcy później urodziły nam się bliżniaki. Skorzystaliśmy z usług biura podróży z Wrocławia http://www.arko-travel.pl/ , które przygotowało nam kilka miłych niespodzianek.