• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
SzafirStudio

SzafirStudio

19 postów w tym temacie

Witamy serdecznie!

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą. Jesteśmy otwarci na propozycje, nie trzymamy się utartych schematów.

Fotografia niepowtarzalnych momentów z życia jest czymś bardzo ważnym. Dlatego też dbamy o każdy detal. Naszym zadaniem jest zatrzymać tą ulotną chwilę w kadrze na lata. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, z wielką przyjemnością współpracujemy z osobami pomysłowymi â posiadającymi swoje wizje sesji zdjęciowej. Lubimy podejmować wyzwania i dokonywać rzeczy niemożliwych.

Fotografia:

- wydarzenia kulturalne i rozrywkowe,

- fotografia korporacyjna, wydarzenia w firmach i instytucjach,

- fotografia reklamowa,

- ślub, wesele, sesja plenerowa,

- Chrzest Św.,

- Komunie Św. - indywidualne i grupowe,

- studniówka,

- sesja narzeczeńska,

- sesja ciążowa,

- sesja dziecięca,

- tworzenie prezentacji multimedialnych.

Strona www w trakcie budowy (już jest: www.szafirstudio.pl)

facebook: https://www.facebook.com/pages/SzafirStudio/179741225493117

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Korzystaliśmy z usług firmy SzafirStudio i szczerze możemy ją polecić. Fotograf, z którym mieliśmy okazję pracować jest bardzo twórczy. Efekt końcowy bardzo nam się podobał, szczególnie profesjonalne przedstawienie najlepszych zdjęć, podczas odbioru materiału.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja rowniez korzystałam z usług firmy SzafirStudio - sesja dziecięca moich córeczek. Jestem zachwycona efektami - zdjęcia są profecjonalne, roznorodne, perfekcyjnie poddane niewielkiej obróbce (bo tak naprawde i bez niej sa swietne). Pani fotogram zrobiła mnostwo ujęc, sama sugerowala rozne miejsca i aranzacje sytuacji ale nie było problemu by zrelizowac kilka moich pomysłow. Ma wspaniałe podejscie do dzieci - dziewczynki na ogól nieskore do wspolpracy z obcymi tutaj nie robił problemow, nie było łez i wycofania - to tez ma znaczenie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Polecamy w 100% ! przez tą firmę robioną mieliśmy sesję plenerową- burza pomysłów, zdecydowanie, wszelaka pomoc w doborze miejsca pleneru, praktyczne gadżety ( min. bańki) i wiele wiele optymizmu pomogło nam w wyczarowaniu bajkowej sesji. dzięki Panu fotografowi mamy niezapomniana pamiątkę i bardzo dobrze wspominamy naszą sesje plenerową- która wiąże się dość często z obawami o jakość zdjęć, dobór odpowiednich min czy pozycji- w tym przypadku wszystko wyszło super! Polecamy Agata&Kuba ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ta firma uwieczni nasz wyjątkowy dzień :-) widzieliśmy ich portfolio, byli na weselu naszych znajomych wlasnie w maju tego roku w sali atut- osobiscie polecam. swietne ceny, przesympatyczni i co najważniejsze - bardzo wysoki poziom.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jesteśmy po przedślubnym spotkaniu z Szafir Studio. Wyszliśmy z narzeczonym bardzo spokojni o zdjęcia i film. To był bardzo dobry wybór :)

będziemy nagrywać coś podobnego, tylko tworząc napisy zamiast mówienia

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bardzo. Film to prawdziwe full hd, a nie hd ready. Gustownie zmontowane płyty. Zdjęcia bardzo w naszym stylu. My jesteśmy mega zadowoleni. piękna pamiątka na całe życie.

Cała współpraca na bardzo wysokim poziomie.

W watku 2015 wypowiadały się dziewczyny korzystające z ich usług, nie pamiętam nicków niestety.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• FIRMY VIP

• TAKI Transport

TAKI Transport 0

Firma VIP
  • Ostatnie posty

• A co z ubraniami dla dzieci? Kupujecie je stacjonarnie czy korzystacie też ze sklepów internetowych jak ten - https://slippersfamily.com/baleriny-dla-dzieci? Sama zdecydowanie wolę kupować przez internet bo tak jest dużo szybciej i wygodniej. No i wybór ubranek czy bucików jest dużo większy niż u mnie na wiosce. Dzięki temu nie muszę jeździć do miasta za każdą potrzebą, tym bardziej że dzieciaki szybko wyrastają i trzeba co rusz kupować coś nowego.
    • Ja znalazłam bardzo fajne sposoby  na relaks na https://godzinadlasiebie.pl/tag/stres/ wiadomo że na każdego zadziała coś innego ale warto sobie poczytać i coś dla siebie odpowiedniego wybrać
    • jasne że może. U mnie zawsze było ok a potem dostałam alergii na większość kosmetyków. Cieni do powiek nie umiałam długo długo dobrych znaleźć. Ale kupiłam takie hipoalergiczne  i mineralne - Alilla  no i jest ok. 
    • Ja miałam makijaż w domu, tylko cienie do powiek dawałam swoje, bo mam jedne mineralne sprawdzone które mnie nie uczulaja - http://alilla.com/ I nie chciałam ryzykować z innymi  zwłaszcza że te są bardzo trwałe i nie musiałam się martwić ze się coś rozmarze
    • Hm... A może by tak popytać znajomych w tym obszarze tematycznym? Moim zdaniem to jest naprawdę dość dobre rozwiązanie