• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
ruda002

organizacja wesela kiedy i gdzie?

Zastanawiasz się ile czasu zajmie Ci przygotowanie wesela, gdzie zamówić DEKORACJE SALI, KOŚCIOŁA, KWIATY oraz ZAPROSZENIA i wszystkie drobne ale jak ważne dodatki weselne?

Zapraszamy do kontaktu z nami,

organizacja wesel od A do Z.

Pomożemy Wam ogarnąć cały ślub;)

adozaz.pl

a.do.z.biuro@gmail.com

607 988 766

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie jest to chyba taki zły pomysł, gdy ktoś np. ciągle pracuje i nie ma na nic czasu :) Ale to też pewnie kosztuje swoje pieniądze.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ile ksoztuje wynajęcie kogoś kto organizuje wesele? My robimy sami a mamy wysoko postawioną poprzeczkę. Zaplanowaliśmy sporo atrakcji. Wszystkie z najwyższych pólek ;-)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Miałem szczęście, ponieważ moje wesele organizowała ekipa związana z salą weselną.

Tak w ogóle sala weselna była położona w parku krajobrazowym, także klimat był wyjątkowy i niezapomniany;)

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przy okazji organizacji wesela warto pomyśleć o oryginalnym uwiecznieniu tych niesamowitych chwil! Muzeum Etnograficzne w Krakowie zaprasza do współpracy tych, którzy zechcieliby wziąć udział w wieloletnim projekcie a przy tym zyskać wyjątkową pamiątkę, jaką jest..wystawa w Muzeum! Chcielibyśmy zarejestrować i poznać brzmienie współczesnych ślubów i nagrać ich fragmenty w swoistym audioportrecie. Oczywiście każde nasze działanie wymagać będzie akceptacji Młodej Pary :)

(O naszym projekcie można przeczytać już na łamach Gazety Wyborczej:

http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,44425,15346445,Badacze_prosza__dajcie_sie_podsluchac_na_swoim_weselu.html#LokKrakTxt)

Rok 2014 został ogłoszony rokiem Oskara Kolberga, niestrudzonego etnografa, który interesował się weselem i jego oprawą w połowie XIX wieku!

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do kontaktu z Magdaleną Zych:

tel.: (12) 430 60 23, mail: zych@etnomuzeum.eu

więcej na naszych stronach:

http://etnomuzeum.eu/Aktualnosci,671_szukamy_par_do_projektu_wesela_21_audioportret.html

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Organizacje wesela przez konsultanta kosztuje min. 100 tyś zł. To koszmarna kwota. Dla mnie już 50 tyś to kwota granicząca z cudem...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wesele organizujemy sami, sala weselna zamówiona, na targi chce jechac spotkac się z Panem Markiem z polanina, to wyliczy mi niezbędną ilość alkoholu na weselne stoły, suknia w trakcie szycia. wszystko nam się narazie układa bezproblemowo.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeżeli chodzi o usługi konsultanta ślubnego, to uważam iż jest to dobra opcja w przypadku kiedy faktycznie nie mamy czasu na to aby zająć się całym szeregiem przygotowań i dopilnować szczegółów, wtedy pomoc konsultanta okaże się dla nas bezcenna :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kurcze, moja koleżanka chce się wkręcić do organizowania wesel właśnie jako taki wedding planner ale to strasznie trudne... Bardzo ciężko się wkręcić, nikt nie chce przygarnąć kogoś do pomocy i tym samym nauczać potencjalnego konkurenta.

W sumie ja bym się chyba zdecydowała na pomoc takiego początkującego plannera, którego znam i wiem, że pomagałby stworzyć ślub idealny dla mnie, a nie pod jego widzimisie. Czy uważacie, że to duże ryzyko?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Myślę, ze tutaj nie potrzeba specjalnej nauki, wystarczy być obeznanym w tematyce ślubnej oraz postawić na własną kreatywność oraz oczywiście reklamę bez której ani rusz. taka organizacja ślubu nie jest pod "widzi mi się" konsultanta ślubnego, wszystko zależy od Twoich wymagań oraz oczekiwań.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Koleżanka ostatnio poleciła mi w kwestii wesela fajną stronę http://wesele-slub.com/  na niej można fajne artykuły z poradami, dlatego zamierzam się z nią zapoznać. Myślę, że mnie zainspiruje i nabiorę nowych pomysłów związku z tym ważnym dniem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz