• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
Zespół Ślubny Radom

Pierścionek zaręczynowy

36 postów w tym temacie

Ja nosiłam na prawej ręce na środkowym, bo był za duży, a nie chciałam się z nim rozstawać ;) ( a na środkowy palec był w miarę dobry) i teraz po ślubie też tak noszę, a obrączkę na palcu obok tak jak normalnie się nosi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja noszę na środkowym palcu u prawej ręki, ale po ślubie wyląduje chyba na serdecznym bo będzie się zderzać z obrączką i to może być trochę niewygodne. W sumie nie ma chyba jakiejś reguły na którym powinno się nosić. Ważne żeby po prostu był :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja noszę na prawej ręce na środkowym palcu, niby mówią że powinno się nosi na serdecznym a potem przełożyć jak się zakłada obrączkę, ale u mnie jest 3 rozmiary różnicy między środkowym a serdecznym i skoro i tak go po ślubie bym przekładała to stwierdziłam szkoda zachodu i od razu mam na środkowym a serdeczny czeka na obrączkę :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a ja nosiłam pierścionek zaręczynowy na środkowym palcu prawej ręki obok obrączki, ale niestety w związku z tym że w ciąży zaczęłam bardzo puchnąć pierścionek czeka aż troszkę schudną mi palce po porodzi. Na lewej ręce jakoś nie lubię nosić pierścionków. Od pewnego czasu noszę tylko srebrną obrączkę, która dostałam od męża na drugą rocznicę wspólnego bycia :) po-prostu nie chce zejść mi z palca :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

przed slubem na serdecznym palcu prawej ręki. Po slubie wskoczyła tam obrączka a piersiocenk zaręczynowy nosze na paclu serdecznym lewej dłoni ;]

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Serdeczny paluszek prawej ręki :) a po ślubie przeskoczy na serdeczny lewej , jakoś nie lubie i mi osobiście nie podoba się noszenie na środkowym palcu ale to tylko Moje zdanie :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chyba na tym na którym jest nam wygodniej, tam powinnyśmy nosić swój pierścionek zaręczynowy. Ja często zdejmuje podczas sprzątania,tak aby się nie uszkodził.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz