• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
Zespół Ślubny Radom

Biżuteria sutasz

21 postów w tym temacie

Cena oczywiście jest dostosowana do wielkości kolczyka i użytych materiałów oraz trudności wykonana, jednak porównując je z cenami dostępnych w internetowych galeriach jest o połowę taniej, a wykonanie i materiały są lepsze niż tych kolczyków a allegro

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ceny produktów do kupienia widnieją pod zdjęciami, jeśli jej nie ma produkt jest sprzedany, co powinno być również zaznaczone w tytule postu. Dla rozeznania w temacie cen: wahają się od 30 zł w górę jeśli chodzi o kolczyki, bransoletki po 15 zł Teraz jestem w trakcie tworzenia kolekcji muzycznej, więc niedługo będą pojawiały się nowości

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

wiktoriajulia, a czy była by możliwość by się spotkać i razem stworzyć kolczyki ? Tzn wg. pomysłów jakie mam i zdjęć kolczyków które mi się podobają ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• FIRMY VIP

• TAKI Transport

TAKI Transport 0

Firma VIP
  • Ostatnie posty

• Trzeba się dobrze czuć we własnym ciele to podstawa. O ile niedoskonałości można zatuszować makijażem albo dobrze dobranymi ubraniami, o tyle w naszej psychice zawsze będą tkwić kompleksy. Wydaje mi się, ze to od nich trzeba zacząć, żeby dobrze wyglądać dla samego siebie.
    • Oj Kraków ma też inne, nieznane i warte zobaczenia miejsca. Zwiedzanie centrum przede wszystkim, ale można zagłębić się dalej co osobiście polecam. Z takich dodatkowych atrakcji to np. Kopiec Krakusa w połączeniu z Krzemionkami. Sam kopiec jest przystosowany dla turystów i mieszkańców Krakowa, ale obok są zupełnie dzikie skałki, bardzo wysokie dlatego trzeba uważać chodząc po tamtym terenie. Przechodząc nieco dalej można wyjść na terenach byłego obozu Płaszów. Zostając jeszcze w temacie, można wybrać się do muzeum Fabryka Schindlera. Polecam również Zakrzówek na Ruczaju, zwłaszcza latem. Huta jest również, bardzo ciekawa i zaskakująca. Fajną atrakcją szczególnie gdyż zwiedza się Kraków z dziećmi jest Ogród Doświadczeń. Naprawdę w Krakowie nie da się nudzić i zobaczyć wszystkiego podczas jednej wycieczki. 
    • Moja siostra miała lampiony, zdecydowanie tańsze, a efekt też był bardzo fajny. Wszystko zależy od tego czy pogoda będzie sprzyjała takim atrakcją. Wydaje mi się, że lampiony lepiej wpisują się w tematykę, chociaż osobiście wolałabym zrezygnować z tego typu dodatkowych "pokazów".
    • Ja parę razy skorzystałam z oczyszczania skóry u kosmetyczki, problem znikał na jakiś czas potem zadziwiająco szybko wracał. Od jakiegoś czasu stosuję czarne mydło, które fajnie oczyszcza cerę i ma też inne właściwości. Jak chcecie coś więcej o tym poczytać to odsyłam was do artykułu http://www.kobiety.pl/uroda/czarne-mydlo-kolejna-moda-czy-tez-skuteczny-kosmetyk  Fajna alternatywa, a mydło można stosować bez ograniczeń. U mnie przyjęło się idealnie.
    • To zależy od wielkości łazienki, tego czy wymieniasz wannę, umywalkę itp i tego jakie płytki chcesz założyć. Nie da się oszacować ogólnej ceny, bo to tak, jakbyś spytała ile kosztuje pomalowanie mieszkania.