• Announcements

• Mathie

Nowa odsłona forum!   11/04/2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
aga.kaczor89

normalny zespół?

17 posts in this topic

Nie wiem czy to dobre miejsce na taki wątek:)

Proszę podawajcie zespoły które:

1. w miare dobrze śpiewają

2. grają za stołąmi przyajmniej 3 razy w ciagu wesela

3. nie kosztuja więcej niż 800 zł za jedego muzyka (czyli np. max 3200zl za 4 osoby)

4. nie uzywaja podkładów z orygianlnych piosenek (zaczy ze sami tez graja a nie tylko śpiewają)

5. nie upijają się

6. potrafia obsługiać sie sprzetem muzycznym (czy wyraźnie słychać wszystko na weselu)

7. SA ODPOWIEDZIALNI

jesteś jakąś dziwną osobą. po co robisz taki wątek jak już jest tyle wątków o poszczególnych zespołach i można wybrać z tego na prawdę fajny zespół, wystarczy poczytać!

jasne... te zespoły same się reklamuja.. po co to czytac jak to kłamstwa...

wiem co mówie o odwiedziłam juz z 12 zespołów i wiem ze to nie prawda co jest na forum...

wiesz co to jest zespół muzyczny?

to skład ludzi którzy graja i śpiewają a ja takich na forum znalazłam 3

aga.kaczor89, nie zgadzam się z Twoja powyższą wypowiedzią . Opinie na temat zespołów są obszerne , każdy opisuje swoje odczucia .I jest to wystarczający materiał do tego by wiedzieć którym zespołem warto się zainteresować . :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Krótko mówiąc czytanie ze zrozumieniem |!!!

Masz racje. Jest kilka normalnych opinii. Lecz.... Szukam zespołu niekoniecznie na żywo z perkusja i kontrabasem ale takiego który gra. Sama skończyłam szkołe muzyczną i wiem kiedy gitarzysta gra. Na palcach jednej reki wymienie wszystkie radomskie zespoły które "grają"...

Wybacz jeżeli płacąc każdemu członkowi kapeli 100 zł za godzine wymagam perfekcujności.

aga.kaczor89, Oczywiście płacisz i wymagasz normalna sprawa . Ale skoro masz takie rygorystyczne podejście , to jak mniemam orientujesz się że niektóre zespoły grają pokazy na żywo lub tez dysponują nagraniami , więc może tak :o

A z tego co widzę to Twój dzień jest już bardzo blisko dlatego zapewne zespół został już wybrany , tyle tylko że po co w takim razie zakładany został ten że wątek ? Reklama czy tez antyreklama ?! Pytam bom ciekawa i to bardzo :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

aga.kaczor89, pisząc, że to co jest na forum na temat zespołów to nie prawda zarzucasz kłamstwo większości użytkownikow, bo prawie każdy wpisywał tam swoje opinie. Ja też bym chciała miec na weselu zespół jak z filmu, który od początku do konca śpiewa i gra na żywo. Nie pasowały nam zespoły to mieliśmy dj'a i wg mnie było świetnie. Z drugiej strony jeśli taki zespół ma grać całą noc itd. to nie wiem czy byliby w stanie tyle godzin grać na żywo na dobrym, niezmiennym poziomie. Poza tym szukając tak późno sama sobie ograniczyłaś pole manewru. Jeśli dobrze zrozumiałam twoje wypowiedzi w innym temacie to wesele będziecie miec w Boże Narodzenie, a to już nie dużo czasu, żeby znaleźć i zaklepać dobry zespół.

paulyna, w temacie o zespole Playboys.

Wesele planuje na święta bożego narodzenia z racji iż rodzina mojego narzeczonego jest z zagranicy i nie opłacałoby się przyjeżdzać tylko na sobotę i niedziele, tak zostaną dłużej u Nas.

Ślub mamy w przyszłą sobote;)

Tak czy tak czasu nie za dużo, żeby znaleźć (jak w temacie) normalny zespół.

proponuje do Warszawy za zespołem jechac skoro Radomiu nie ma tylko trzeba sie liczyc z odpowiednią ceną. Z resztą zespoły same wiedzą jak cenić swoje wystepy "na żywo". A jeśli chodzi o pkt 6 to wydaje mi się, że to jak słychać zespół nie zależy tylko od umiejętości obsługi sprzetu ale od akustyki sali równiż a może nawet przede wszystkim. A swoją drogą jestem ciekawa, które zespoł z przesłucanych przez ciebie aga.kaczor89, "grają"?? bo jestem ciekawa czy mój zespoł wg ciebie zalicza się do tego grona :) bo wg mnie tak :)

Ale w Warszawie większy wybór.U moich znajomyc był zespoł z Warszawy z takim chłopakiem jako wokalistą co wystęował w Xfaktorze i słychac było róznice w grze na instrumentach

Niestety zgodzę się z dziewczynami wyżej.. Zespoły niektóre nie grają na żywo a ceny nie sa małe. Fajnie jak kapela super bawi ludzi ale jasna tez sprawa ze najlepiej jak jest na żywo.. Jak są tylko keyboardy to nie jest na żywo a wielu forumowiczów, nie obrażam tu absolutnie nikogo, nie zwraca na to uwagi. DLa nieh po porstu nie jest istotne czy to na żywo..

Byłemna weselu z zespołem Gama Dane i Disco Play (od razu zaznaczam że nikogo nie chce nikogo oczeerniać bo oba zespoły spisały się bombowo, wesela rewelacyjne) lecz od razu, po 2-3 minutach na sali widać kto gra na żywo kto nie.. inne brzmienie jest. W Disco Play widać piece gitarowe, gitarzysta miał 3 gitary, skasofonista 2 saksofony, miał do nich mikrofony widać że profesjonalne, klawiszoweic miał instrument dwu piętrowy, dużo na scenie na akordeonie grał i w ogóle kupa sprzętu.. a Gama Dance to w ogóle dziwna sprawa... dwóch Panów na gitarze gra z czego żadnen na basowej.. klawiszowiec czasem nie grał.. a to sie zapatrzył a to coś tam ustawiał a to rozmawiał z kumplami... ale też było super wręcz nikt na to uwagi nie zwracał.

Rozumiem co po niektórcyh że chcą na żywo.. Wtedy ta energia pryska z ludzi z zespołu, muzyka jest taka pełna.. jest na co popatrzeć również.