• Announcements

• Mathie

Nowa odsłona forum!   11/04/2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
karmelek

2014 :)

2,719 posts in this topic

Hej :) Zauważyłam, że na każdy rok jest osobny temat. Jest już ktoś kto bierze ślub w 2014? My zdecydowaliśmy się na 26 kwietnia. Na razie nic nie mamy zarezerwowane. W najbliższym tygodniu zaczniemy rozglądać się za orkiestrą i salą. Mamy kilka na oku :)

A no daleko :) I chyba ślub będziemy jednak mieć dopiero w czerwcu 2014, a nie w kwietniu, ale cóż... :) Mam nadzieję, że szybko zleci :)

Witam

Ja również biorę ślub w 2014 roku mamy już zarezerwowaną orkiestrę i salę, rozglądamy się również za kamerzystą i fotografem ale to jeszcze dwa lata więc myślę że spokojnie zdążymy wybrać odpowiednią firmę :)

Hej..

Mój ślub 26.07.2014r. mamy już sale i orkiestrę, to co chyba jest najważniejsze.. Z początkiem roku rozejrzymy się za kamerzystą i fotografem..

Pozdrawiam przyszłe pary młode:)

hej :)

my również 2014, a dokładnie 06.09.2014.

salę, orkiestrę i kamerzystę już mamy. niby termin odległy ale w ostatniej chwili udało nam się złapać termin u tej orkiestry, którą chcieliśmy.

i teraz już tylko czekamy aż znajdzie się kalendarz na 2014 w kościele i zamkniemy temat "grubszych spraw" :)

My też w 2014 :) 16.08 w rocznicę związku :)

Mamy zarezerwowaną salę, kucharki, orkiestrę. Szukamy fotografa i kamerzysty.

Jak zamawialiśmy salę w styczniu 2014 ( mieliśmy sie dopiero rozglądać) okazało się ze 2 terminy na 2014 już były zajęte, a orkiestra ponoć już ma niewiele wolnych terminow na 2014.... eh niby jeszcze tak daleko a już trzeba wszystko ogarniać.

Beatka nasza orkiestra na 2014 ma tylko listopad wolny ;)

Ja mam już kilka wybranych firm odnośnie filmowania czy fotografowania, które mi odpowiadają, jednak nie mogę się za to konkretnie zabrać. Coś czuję, że będzie ciężko z wyborem ponieważ nie ma w Radomiu firmy, która byłaby w 100% godna polecenia a ich wykonanie w pełni by mnie satysfakcjonowało...

a Wy macie już coś na oku? nad jakimi firmami myślicie?

my się zdecydowaliśmy na firmę Spektor

widzieliśmy już Pana Wojtka kilka razy w akcji, a finalne efekty jego pracy przeszły nasze najśmielsze oczekiwania.

Ania, a jaką orkiestrę macie? My podpisaliśmy umowe z Playboys.

Co do kamery i zdjęć, dopiero sie rozglądam. Jak na razie przeglądam firmy, ktore są na forum i na kartce pisze, kóra na pewno nie która może byc a która super. Pytam też dużo znajomych i klientek (przedłużam rzęski :mrgreen: ), o opinie i zbieram w jednym miejscu. Poźniej pojeździmy, pooglądamy no i oczywiście popytamy o ceny. Wtedy bedzie wiadomo co wybrac. Jak na razie nie mamy żadnych konkretnych typów.

Znajoma dała mi namiary na fajnego fotografa, i owszem zdjęcia fajne ale jak mi powiedziała, że wyrzygali 4000,- to raczej mi sie odechciało. No nie ma opcji żeby za samego fotografa tyle dać, przynajmniej dla mnie.

Jak narazie z tego co przeglądałam bardzo podobają mi sie zdjęcia FotoVidia,FotoFuji, Tomasza Fijałkowskiego, Łukasz Wykrota(to ten drogi).

Słyszałam też, że fajnie robi Video Mix ale nie znalazłam ich stronki.

Jeszcze dużo musze przepatrzec, żeby się na coś zdecydować.

A takie pytanie mam: fotografa i kamerzyste będziecie brać z jednej firmy? czy raczej osobno?

my też mamy Playboys, a piszę tak do Ciebie bezpośrednio bo trochę rozmawiałysmy razem na FB ;)

odnośnie filmu spisałam sobie takie firmy jak: Mikab, Camel Studio, Imagon, Video Mix Film i Just Married Video ale ta firma nie jest z Radomia a fotografa będę oglądać przy okazji filmu a jeśli nic mi nie podpasuje to będę szukać fotografa oddzielnie.

a kiedy wybieracie się do kościoła zaklepać godzinę?

Właśnie z moim R. przeglądaliśmy fotografów i kamerzystów. Zdecydowanie jak na razie naszym faworytem jest VideoMix. Podbaja nam sie zdjęcia i filmy które maja na stronce.

A co do kościoła.. eh .. sama nie wiem. Myślałam że można by puść nawet teraz zapytac po prostu, ale jak na razie dalismy sobie spokój. Pójdziemy gdzieś tak z rok przed ślubem i podpytamy co i jak. Myśle, że to bedzie taki optymalny termin :P