• Announcements

• Mathie

Nowa odsłona forum!   11/04/2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
Brzeczyk

Sala FUEGO

158 posts in this topic

no bylem na paru weselach i cola byla 0.5 l to sie szybko skonczyla nie tylko cola sprite fanta tez wiec litra to minimum duzo rzeczy z wesel zostaje np przystawki bo malo kto je probuje

kaczuszka bardzo duzo zalezy od tego jak sobie ustalicie co ma byc a co ma nie byc na weselu to tak jak gdzie kto ma usiadz wersja z karteczkami jest najlepsza poniewaz robi sie potem zamieszanie i nerwowe sytuacje gdzie kto ma siedziec i nie potrzebne zamieszanie trzeba tez wziasc pod uwage by kierowca wiedzial gdzie ma jechac i gdzie sie zaczyna wesele zeby nie pojechal od razu w lewo najlepiej obejsc lokal na okolo ps opinia obiektywna gosci weselnych jest zawsze taka jaka oni widza sytuacje fakt nie biore pod uwage np fakty ze tak sobie mlodzi ustalili i dlatego ja na swoim weselu zrobie troche inaczej bo kazdy ma inny gust i smak atmosfera w fuego jest dobra ladny ogródek na tarasie bylo gdzie posiedziec ps wersja dla palacych plac zabaw dla dzieci tez najlepiej na weselu bawimy sie jak jest mlodziez lokal oczywiscie klimatyzowany i czujemy sie swobodnie ogolnie moge powiedziec ze jestem zadowolony z wesela i lokalu

Za takie pieniadze, ktore zyczy sobie sala mozna znalezc lepsza oferte, moim zdaniem. Plusem jest to, ze sala dosc blisko Radomia i z oryginalnym wystrojem.

Obsluga... Mimo ze dziewczyny przesympatyczne to mam mieszane uczucia. Wlasciciele mogliby pomyslec o kupieniu wozkow dla obslugi. Bo od stolow do kuchni maja laski kawalek. I teraz pytanie, ile talerzy goracego rosolu moze wziac jedna kelnerka? No dwa. I teraz wesele na 150 osob, no szlo to wolno. Ale dziewczyny naprawde na plus, bardzo sympatyczne, bardzo grzeczne, nie narzucaly sie specjalnie, fajnie sprzataly ze stolow (w sumie to nie wiedzialam kiedy wymieniaja nam brudne talerzyki).

Ogrod ladny. Lazienkie czyste przez cale wesele :)

ps opcja z wozkiem wydaje mi sie gorsza ja nie mam zadnych zastrzezen co do obslugi

Moja kolezanka byla tam ostatnio na weselu i powiedziała ze o 1 w nocy ludzie byli głodni. W rosole sam makaron a we flakach sama woda, kaczka podobno niezbyt smaczna a pieczona szynka byla tak sucha ze nie mogla jej pogryźć i przełknąć, ogólnie jedzenia mało, co więcej łazienki śmierdzące. Najfajniejsza rzeczą podobno były babeczki ustrojone w motywy ślubne. Tyle opowiadała a mnie sama sala podobała sie ogromnie ale moja rodzina jest zbyt mala na takie duze miejsca wiec jesli chodzi o sale to oglądałam i moim zdaniem bardzo ładna! Ale jadłam obiad i nie dość ze pustki (sobota, wieczór!!) to jedzenie naprawdę mi nie smakowało i mojemu narzeczonemu tez. Wiec chyba pokrywa sie z tym co moja koleżanka miała okazje zobaczyć na weselu u znajomych.

Nie zgodze sie co do rosolu i flakow. Flakow osobiscie nie jadlam, bo nie lubie, ale rosol, coz, jak dotad jeden z lepszych, jakie jadnal na weselach. Zreszta, co niby ma byc w rosole? Makaron? Byl. Bulion - byl. Marchewka i inne zielone fafrocle tez plywaly. I co najwazniejsze byly to TALERZE zupy, a nie, jak sie spotyka na niektorych salach jakies flaczarki.

Nie wiem co to za goscie byli, ze byli glodni... Jak my bylismy to zniknelo cos z polmiska to bylo na bierzaco dokladane. Ja ominelam w sumie trzy gorace dania, moj narzeczony dwa, bo bylismy najedzeni.

Co do smierdzacych lazienek... Coz, u nas bylo czysto i zaden fetor sie nie unosil.

Ciasta maja bardzo dobre, ale nie wiem, skad zamawiaja. I u nas kazdy gosc po weselu dostal duzy pojemnik ciasta, a nie jeden kawalek, bo ktos pytal, jaki ma przelicznik. Kwestia dogadania sie z wlascicielka, moja kuzynka dokupila chyba 3, czy 4 blachy na wszelki wypadek.

marcinrz7463 jak juz piszesz, to uzywaj chociaz kropek, bo doczytac cos z Twojego postu, to jakas masakra. I to mowie ja, ktora nie ma polskich znakow... A jak to napisales ,,wersja z karteczkami'' to glupota, przynajmniej dla mnie. Niech gosci siedza, gdzie chca, chociazby na poczatku mialo byc zamieszanie.

A Mloda Para podjezdza na sale od strony ogrodu i wchodza od razu na sale taneczna :)

Ja byłem na tym weselu 22.06 o którym pisze monam-czy jakoś tam. I nie byłem głodny, łazienki były czyste i nic nie smierdzialo, No chyba ze ten jej Najomy puścił b..... To jego problem. Flaki ekstra moja dziewczyna jadla rosół i tez był ok. Zawsze znajdzie się jakaś postać która chce dokopać tylko komu młodym? Lokalowi? Darujcie sobie. Było bardzo fajnie , ja to wesele będę wspominał na długo.

monam wesele o ktorym mowisz bylo moje... nie zgodze sie co do flakow i rosolu... jadlam flaki i nie moglam narzekac na brak miesa w srodku... jesli chodzi o kaczke byla bardzo dobra jednak liczylam sie z tym ze nie kazdy moze ja lubic, w srodku byla rozowiutka wlasnie taka jak powinna byc... nie wiem czemu Twoja kolezanka (a jednoczesnie moj gosc) byla glodna juz o 1 w nocy jak po weselu zostalo mi tyle jedzenia ze przez kolejne 3 dni poprawin wszystko dojalismy. nie zawsze mozna trafic idealnie w gust kulinarny kazdego goscia ale wybralismy tak roznorodne przystawki by kazdy mogl znalezc cos dla siebie... bardzo sie ciesze ze dodatkowy stol slodki sie podobal, babeczki pyszne i wszystkie desery, ktore na nim byly rowniez. Jesli chodzi o lazienki to ja nie zauwazylam zeby byly brudne lub "smierdzace". kilkakrotnie korzystalam z lazienki i osobiscie widzialam jak kelnerki dbaja o to by toalety byly czyste i blaty przy umywalkach suche zarowno w damskiej jak i meskiej. co do obslugi to widac bylo ze dziewczyny sie staraja, zeby wszystko bylo szybko wydane a kazdy musi liczyc sie z tym ze w porze wydawania posilkow nie kazdy zawsze siedzi na swoim miejscu tylko albo pali na dworzu albo robi jeszcze cos innego, wiec automatycznie wydawanie posilkow sie wydluza. jesli chodzi o ciasto to naprawde bardzo dobre a co do ilosci to napewno to nie jest jeden kawalek na osobe, ja dodatkowo zamowilam ciasto do rozdania dla gosci co wydawalo mi sie milym gestem. jezeli ktos ma jakies pytania to chetnie odpowiem... i nie mowie tak tylko dlatego ze tam mialam wesele tylko poprostu tak bylo....