• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
Brzeczyk

Sala FUEGO

158 postów w tym temacie

pojawiły się na stronie sali zdjęcia, ładnie tylko nie ma wystroju stołu przeznaczonego na wesele.. tak to sala ładna ale nie wiem czy nie za ciemny wystroj...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Byłam w restauracji, osobiście jedzenie mi smakowało trochę za wysokie ceny. Chyba jeszcze nie było żadnego wesela??

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moja kuzynka bedzie tam miala wesele w czerwcu przyszlego roku. Osobiscie na sali nie bylam, ale pannie mlodej i jej siostrze sie podobalo, wiec ja tez im przyklasne :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hmm, a co Was dokladnie interesuje? Czy smakuje jedzenie, to kwestia gustu, wiec na ten temat sie niczego nie dowiem ;)

Ale moja kuzynka placi chyba 200, albo 220 zloty za osobe (bez poprawin). Cena od talerzyka jest zalezna od tego, ile osob jest na weselu, u niej cos chyba kolo 160 (albo wiecej, nie dam sobie reki uciac). Na stoly maja wstawic tylko alkohol... Do wiejskie stolu doplacali chyba 1000 zloty, zamowili sobie tez barmana (nie jest on ,,wliczony" w cene sali). No i barmanowi trzeba kupic alkohol, soki itd. z ktorych ma robic drinki. Poprawin nie robi, bo chyba 80 zloty uslyszeli.

Ale mowie, ja to tylko tak kojarze, nie dam sobie reki uciac, ze tak jest :) Jak sie spotkam z ciocia to ja zapytam, wtedy wypowiem sie dokladnie i z pewnego zrodla (bo rozmawialysmy na ten temat kilka miesiecy temu).

Ale tak to sala sie wydaje bardzo ladna, a i ten ,,lisc" na suficie daje bardzo ladny efekt :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mnie powiedziała 190zł przy 200osobach ale mysle, że ilośc spadnie, poza tym poprawiny też 80zł. Bardziej chodzi mi o informację jak w trakcie imprez co z organizacja, wymiana talerzy itp.. Markosia, dziękuje za informacje :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oglądałam zdjęcia na stronie i chyba już było pierwsze wesele.Nikt nie chce podzielić się wrażeniami?? Jestem bardzo ciekawa wszystkiego pod każdym względem...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Usunąłem wszystkie posty, które zaśmiecały tylko temat. Wzajemne oskarżanie się o bycie konkurencją lub właścicielami restauracji jest niezgodne z regulaminem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I nagle zamilkło wszystko... Nikt nie chce się podzielić wrażeniami...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja sie wypowiem tez w czerwcu, bo wtedy mam to wesele kuzynki, ale fajnie by bylo, gdyby wypowiedzial sie ktos, kto byl na weselu, a nie jedynie w restauracji, bo to jednak jest roznica ;) A ja rowniez jestem ciekawa Waszych wrazen :mrgreen:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• FIRMY VIP

• TAKI Transport

TAKI Transport 0

Firma VIP
  • Ostatnie posty

• A co z ubraniami dla dzieci? Kupujecie je stacjonarnie czy korzystacie też ze sklepów internetowych jak ten - https://slippersfamily.com/baleriny-dla-dzieci? Sama zdecydowanie wolę kupować przez internet bo tak jest dużo szybciej i wygodniej. No i wybór ubranek czy bucików jest dużo większy niż u mnie na wiosce. Dzięki temu nie muszę jeździć do miasta za każdą potrzebą, tym bardziej że dzieciaki szybko wyrastają i trzeba co rusz kupować coś nowego.
    • Ja znalazłam bardzo fajne sposoby  na relaks na https://godzinadlasiebie.pl/tag/stres/ wiadomo że na każdego zadziała coś innego ale warto sobie poczytać i coś dla siebie odpowiedniego wybrać
    • jasne że może. U mnie zawsze było ok a potem dostałam alergii na większość kosmetyków. Cieni do powiek nie umiałam długo długo dobrych znaleźć. Ale kupiłam takie hipoalergiczne  i mineralne - Alilla  no i jest ok. 
    • Ja miałam makijaż w domu, tylko cienie do powiek dawałam swoje, bo mam jedne mineralne sprawdzone które mnie nie uczulaja - http://alilla.com/ I nie chciałam ryzykować z innymi  zwłaszcza że te są bardzo trwałe i nie musiałam się martwić ze się coś rozmarze
    • Hm... A może by tak popytać znajomych w tym obszarze tematycznym? Moim zdaniem to jest naprawdę dość dobre rozwiązanie