• Announcements

• Mathie

Nowa odsłona forum!   11/04/2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
Brzeczyk

Sala FUEGO

158 posts in this topic

Cześć ;)

Do tej pory byłam raczej biernym obserwatorem tego forum - lubię tu czasem zajrzeć, aby - przed pójściem na wesele jako gość - zorientować się w opinii nt. danej sali weselnej, czy sprawdzić ceny obowiązujące za tzw. "talerzyk".

Postanowiłam się trochę poudzielać, bo faktycznie dość często bywam na weselach w okolicy Radomia, więc mam dosyć szeroką perspektywę spojrzenia jako "weselny gość" i może komuś moje opinie się przydadzą.

W miniony weekend miałam okazję być na przyjęciu weselnym w restauracji FUEGO, wcześniej przejrzałam zamieszczone tu posty i aż byłam ciekawa, jak mają się Wasze opinie do rzeczywistości.

Przedstawię moją opinię, zaznaczam, że jest to perspektywa gościa weselnego.

Plusy:

-niewątpliwe piękny wygląd sali, urządzona z dużym wyczuciem stylu i smaku, przy tym bardzo przestronna - dużo miejsca zarówno dla części jadalnej i tanecznej (które nie są rozdzielone nawet filarami, ale rozwiązanie bardzo się sprawdza)

-dobra akustyka sali

-brawa dla obsługi! Pozytywne opinie o obsłudze, które padły we wcześniejszych postach, znalazły swoje potwierdzenie w rzeczywistości. Bardzo sprawnie wydawane posiłki, często wymieniana zastawa, dbałość, by nie brakowało niczego na stole, pięknie posprzątane toalety, wysoka kultura osobista pracowników lokalu

-bardzo efektowna dekoracja stołów (dużo kwiatów)

-klimatyzacja! W sobotę upał dawał się we znaki, na sali w ogóle nie było czuć gorąca

-otoczenie domu weselnego - duża weranda ze stolikami, altanka, ogródek itp.

Minusy:

-dla mnie niestety jedzenie, ale zaznaczam, że jest to poniekąd subiektywna opinia, gdyż.. nie jestem szczególnie "mięsożerna" ;) Przystawki były niestety w 80% mięsne, więc jak ktoś lubi mięso, to z pewnością był zachwycony :P Ja miałam właściwie do wyboru jedynie sałatkę jarzynową i makaronową oraz... śledzie. Dania gorące również bazowały na mięsie, zjadłam pierś z kurczaka na danie główne (bardzo dobry sos!), niestety podany był z ryżem. Inne dania to kluski śląskie z sosem mięsnym, barszcz czerwony z pasztecikami (mięsnymi :P ) i chyba jakiś schab jeszcze był.

-brak owoców (być może nie było ich w standardzie a Państwo młodzi nie dokupili)

-ciasta na oddzielnym stoliku (jak ktoś lubi słodkości, to niestety musiał się dodatkowo nachodzić, ale z drugiej strony - spalanie kalorii większe, więc to minus bardzo subiektywny ;)

**Od razu zaznaczę jednakże (nawiązując do poprzednich postów), że przystawki wyglądały świeżo i były bardzo ładnie podane, podobnie dania ciepłe -i raczej zbierały pozytywne opinie. Dla mnie jednakże przesyt mięsa i brak alternatywy w postaci ryb, warzyw, czy ciekawszych sałatek.

-Państwo Młodzi nie zdecydowali się na poprawiny, więc może być coś na rzeczy, że wesele i poprawiny to na tej sali wysoki koszt

I to tyle moich post-weselnych spostrzeżeń ;)

Hej :)

Ja organizuje swoje wesele we Fuego :)

cieszy mnie pozytywna opinia bo osobiście nie bawiłam się na tej sali, ale właśnie urzekł mnie wygląd.

Odnośnie tego co pisałaś to menu jest wybierane przez młodych, kwiaty się samemu kupuje, a owoce są w cenie, więc nie wiem czemu nie było...

My na jedno z dań głównych wybraliśmy rybę i właścicielka była pozytywnie zaskoczona bo powiedziała, że prawie nikt tego nie robi no i niestety mówiła że zazwyczaj dań rybnych najwięcej zostaje bo nie wszyscy jedzą, ale jak wiadomo nie wszystkim się dogodzi. :)

więcej napiszę jak już będę po :D

Jaki jest koszt od talerzyka przy 170 osobach?

Czy jest tam 60 miejsc noclegowych?? To dla mnie istotne, :lol: a w sumie nic na ten temat nie jest napisane na ich stronie internetowej.. :lol:

Bawiłam się na tej sali dzisiejszej nocy wiec moja opinia będzie bardzo świeża. Sala ładna, nowoczesna, piękne, gustownie urządzone toalety i ogródek i to tyle z dobrych rzeczy. Obsługi za mało na 160 os bylo 3 albo 4 kelnerów tylko którzy o roznoszeniu jedzenia nie mieli wiekszego pojęcia nosili po 2 talerze strasznie dlugo trwalo zanim Cokolwiek rozniesli. Jedzenie bylo zimne niesmaczne i kiepsko doprawione. Salatki plywaly!Dotarlo do nas tylko 1 i drugie danie jak wróciliśmy do stolika z parkietu to zostawili nam 1 porcje lodów na 2 osoby! I to byla jedyna rzecz ktora mi smakowala!! (Lodow nie da sie spierdolic)! Kolejne dania jakies krokiety i zurek juz do nas nie docieraly mimo ze siedzielismy przy stole i czekaliśmy dania dostalo tylko pare osob przy stole! Dla mnie to nie do pomyślenia! Gdyby nie to ze zespół w miare dobrze bawil gości i zabawa byla fajna to byloby to najgorsze wesele na jakim byłam! Nie wiem za co sie placi tyle kasy

Witam.

Ja również bawiłam się 17.10 we Fuego ale było z tego co wiem prawie 200osob.kelnerów z 9 albo może 10. Nie liczyłam co prawda ale każdy miał swój stół. Mnie się podbalo. Jedzenie ok i ja miałam ciepłe. Trzeba było nie chodzić na fajkę đ .Obsługa bardzo miła. Faktycznie nosili kelnerzy po dwa talerze ale zupy, więcej chyba także nie da rade wziąść chyba że w zębach đ. Ogólnie było super. A krokietow to nie było moja droga - pasztecik i pierogi. Pasztecik to nie lubię ale pierogi rewelka. Pozdrawiam wszystkich weselników i obsługę. Z naszej ekipy wszyscy byli zadowoleni. Ale co osoba to inna opinia. Rzecz gustu. Pozdrawiam