• Announcements

• Mathie

Nowa odsłona forum!   11/04/2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
Brzeczyk

Sala FUEGO

158 posts in this topic

Didi widzę ze jesteś jedynie milosniczka Pasji. Ok. Wg ciebie wszystkie lokale są do bani, nie trudno poczytać 9postow i każdy lokal do niczego tylko Pasja stanęła na wysokości zadania. To super. Ale nie wspomniałas ze zaplecza żeby posiedzieć na dworze brak. Dla dzieci nie ma nic. Samochodów postawić tez nie ma gdzie. Jedzenie ok. Byłem na przyjęciu jakiś czas temu . Deser rewelacja pana cotta mój ulubiony. Ale np do miesa mam pewne ale - było po prostu twarde, kiepskie nie dało sie zjeść. Salatka Cezara ok ale kurczaka jak na lekarstwo bo jeśli na 6 osób była jedna salatka tak to wyglądało to 4 kawaleczki kurczaka to chyba za mało. Jak zjadłem raz to następna osoba jadła tylko sałatkę lodowa. Była jeszcze meksykanska salatka ale to za ciężkie na imprezę - ale to wybierali organizatorzy imprezy więc to był ich wybór. No i jeszcze jeden minus sala taneczna- po schodach w dół. Dla niektórych rewelka mieli wymowke ze nie chce im sie chodzić więc za stolami wiecie co robili p.....

Moja droga pisz co chcesz ale będzie ci trudno znaleść lokal dla siebie na cokolwiek skoro wszystko jest do bani, chyba ze Pasja. Życzę powodzenia.

Nie jestem zwolennikiem "tylko Pasji", ale tam na weselu naprawde nam sie bardzo podobało, jedzenie było smaczne, fajnie podane i dużo- jednakże my szukalismy sali na 160 osób, więc Pasja odpadła. Mnie nie przeszkadzało na weselu na którym tam bylismy to że sala taneczna była na odrębnej sali i że trzeba było zejść schodami, wolę to niż jeśli orkiestra miałaby grac mi na tej samej sali trabiąc za uchem.

Sprostuje troche twoją wypowiedź gdyz bywam w pasji z rodziną na obiadach i czesto siedzimy na ogródku. Nie wiem skąd zdanie że nie ma ma gdzie na dworze posiedziec? No a dla dzieci jest ogromny plac zabaw (chyba poza mc donalds jedyny w Radomiu, no jeszcze Wasik z krogulczej, ale to chyba z 20 km), trampolina tez jest -siostra z 2 dzieci ma tam wygode, bo dzieci mają co robić. Wg mnie parking jest spory, nigdy nie mielismy problemu z zaparkowaniem auta mimo że mamy "Suva", myśle że z 15 samochodów powinno stanąć. Przeciez to jest restauracja a nie Dom Weselny. Co do jedzenia to każdy ma odrębny gust i jak Państwo młodzi takie menu wybrali to takie było, nam nigdy nie zadrzyło się twarde mięso, wrecz przeciwnie. Zapewne chrzciny naszego maleństwa zrobimy właśnie tam, bo lubimy to miejsce. Takie jest moje zdanie i już, ale nie zaśmiecajmy tematu... przecież mowa tu o sali Fuego i to o niej powinna być dyskusja :-)

O właśnie Fuego też ma plac zabaw dla dzieci, to dla nich na plus. I mógłby to być najlepszy dom weselny w okolicach Radomia, bo jest urzadony bardzo fajnie, tylko niech ktoś zacznie tam dobrze gotować...

Didi widzę ze jesteś jedynie milosniczka Pasji. Ok. Wg ciebie wszystkie lokale są do bani, nie trudno poczytać 9postow i każdy lokal do niczego tylko Pasja stanęła na wysokości zadania. To super. Ale nie wspomniałas ze zaplecza żeby posiedzieć na dworze brak. Dla dzieci nie ma nic. Samochodów postawić tez nie ma gdzie. Jedzenie ok. Byłem na przyjęciu jakiś czas temu . Deser rewelacja pana cotta mój ulubiony. Ale np do miesa mam pewne ale - było po prostu twarde, kiepskie nie dało sie zjeść. Salatka Cezara ok ale kurczaka jak na lekarstwo bo jeśli na 6 osób była jedna salatka tak to wyglądało to 4 kawaleczki kurczaka to chyba za mało. Jak zjadłem raz to następna osoba jadła tylko sałatkę lodowa. Była jeszcze meksykanska salatka ale to za ciężkie na imprezę - ale to wybierali organizatorzy imprezy więc to był ich wybór. No i jeszcze jeden minus sala taneczna- po schodach w dół. Dla niektórych rewelka mieli wymowke ze nie chce im sie chodzić więc za stolami wiecie co robili p.....

Moja droga pisz co chcesz ale będzie ci trudno znaleść lokal dla siebie na cokolwiek skoro wszystko jest do bani, chyba ze Pasja. Życzę powodzenia.

To zdanie mamy odmienne bo jedzenie tam jest super. I wielu moich znajomych tez ma takie zdanie. A co do istnienia Restauracji Fuego to JEST, ISTNIEJE i nawet wczoraj tam byłem przekąsi coś w południe. NIC sie nie zmieniło jedzenie ok. najadłem sie nie mogę nic powiedzie złego. Kwestia gustu moja droga. JA POLECAM FUEGO. a ty mozesz polecic cos innego - to twoje odczucia.

pozdrawiam i SAMI SPRÓBUJCIE JEDZENIA WE FUEGO A NIE POŻAŁUJECIE.

I takich ludzi rozumiem zobaczą sami i wtedy sie wypowiadają. A nie tylko bo ja słyszałam, słyszałem ze...... To dobra wiadomość. A kto kręcił na weselichu. Pozdrawiam

Ja też uważam, że najważniejsze jest przekonać się samemu, sprawdzić, skosztować i ocenić. To forum powstało aby wymieniać się doświadczeniami, więc ludzie piszą, że byli lub słyszeli jak jest.

Nikt nie musi dać wiary w moją negatywną wypowiedź, tak samo jak i w twoją pozytywną. Mamy skrajnie inne doświadczenia, gust lub jakość potraw zależy od "zmiany na kuchni" :-)

Pozdrawiam

No ja tam jadłam, mąż zabrał mnie na nasza rocznice pierwszej randki :), chciałam spróbować, ale ani mnie ani mojemu mężowi niestety nie smakowało :(

Mam nadzieje ze może teraz sie zmieniło, za to sala weselna jest bardzo ładna!

Myślałem ze napiszesz coś mniej lub bardziej ciekawego. A twój wpis jakby to powiedzieć powiela sie. Pisałas o tym w czerwcu i o tym co słyszałas o weselu na którym wcale nie byłaś. A co takiego jedliscie ze tak wam nie smakowalo? Ja tam bywam raz na jakiś cżas i owszem może coś być inne jak np zupa cytrynowa i może komuś nie smakowac -ale to rzecz gustu. Ja sprobowalem i to nie mój smak wole cebulowa jest rewelacyjna. Pojedzie jeszcze raz i spróbuj czegoś innego. Bywam w rożnych knajpach i nie smakuje mi wszystko w każdej. Np w teatralnej jedzenie kiedyś było super do póki nie zmienił sie kucharz i co teraz to mozna tam iść jedynie na piwo i to tez kelner podejdzie raz a na drugie jak masz ochotę zgłoś sie sam. Za teatralna stare wiejskie jadła teraz rustykalna - tragedia. Następna Rozmaryn jedzenie ok tyle ze troszkę małe porcje , ale to typowa restauracja w centrum (malutkie porcje i ceny tez nie małe). Mozna by gadać o tych knajpach w nieskończoność. Moral jest jeden probujcie rożne rzeczy w knajpach a zawsze w jakiejś znajdziecie coś dla siebie. Pozdrawiam

I życzę smacznego wszystkim czytającym.

31.08.2013r, odbyło się nasze wesele w Restauracji Fuego!

Bardzo serdecznie dziękujemy właścicielom, obsłudze i kucharzowi za wkład.

Jedzenie było bardzo dobre, dania ciepłe rewelacja, na stołach dużo przystawek, napoi nie brakowało, ani w dzbankach ani w butelkach, cały czas było sprzątane, talerze zmieniane często, porządek w łazienkach.

Każdy nasz gość był zachwycony salą a przede wszystkim toaletami.

Jeszcze jeden plus dla sali mianowicie akustyka- goście byli zachwyceni tym, że siedząc na jeden sali mogli normalnie i spokojnie rozmawiać przy czym patrzyli co się dzieje na parkiecie.

Na zewnątrz przepięknie, porządek, oświetlenie.

Serdecznie dziękujemy.

Pozdrawiam Marlena i Grzegorz

LukasK1977 a co ty tak bronisz tej restauracji jakys mial w tym interes, watek sie juz kilka dobrych stron ciagnie a Twoj kazdy wpis to krytyka osoby ktora sie nie wypowiada w samych superlatywach o Fuego. Wyluzuj trochę i daj sie wszystkim spokojnie wypowiedzieć, po to ta strona jest !!