• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
Brzeczyk

Sala FUEGO

158 postów w tym temacie

Dodano przez Administratora:

Fuego

1. Adres:  Radom, Sadków 3

2. Ilość osób mieszcząca się na sali: 250

3. Dane kontaktowe:

a. Telefon: (48) 3701004, 602237324, 602475118

b. Mail: monikatatar.fuego@gmail.com

c. Strona WWW: http://www.fuego.radom.pl/

d. Facebook: https://www.facebook.com/FuegoRadom/

4. Dodatkowe informacje: -

Przedstawiciel firmy na forum: brak

Post aktualizowany w 2016 roku

Jeżeli jesteś właścicielem firmy, a dane są nieaktualne lub chcesz się zareklamować na forum napisz na adres: kontakt@weseleradom.pl

1. Adres: FUEGO Sadków 3 - tuż przy krajówce na Lublin

2. Ilość osób mieszcząca się na sali: ok 250

3. Cena:

a) Sama sala: nie ma możliwości

B) Z obsługą: 180-250 zł za talerzyk. Cena jest uzależniona od ilości osób.

Talerzyk:

- 5 dań gorących + 10 przystawek

- ciasta

- soki i napoje gazowane 1l/osoba

- woda, kawa, herbata bez ograniczeń

- wino musujące (szampan) na powitanie w cenie

- chlebek we własnym zakresie

- dzieci do lat 3 0 zł, 4-9 50%, wodzirej/kamerzysta/fotograf 100% ale do dogadania

4. Parking: jest i to całkiem duży

5. Dane kontaktowe:

a) Telefon:

P. Monika Tatar 602 237 324

B) Mail: "-"

6. Dodatkowe informacje:

a) Dodatkowe pokoje: pokoik dla nowożeńców w cenie, dodatkowo 5 pokoi;

B) Kuchnia wyposażenie: wyposażanie kuchni jest całkowite;

c) Czy widać salę taneczną z sali jadalnej: sala taneczna jest połączona z salą jadalną;

d) Inne: dom weselny jest nowy, otwarty w tym roku i pierwsze wesela ruszają już w czerwcu. Sala jest klimatyzowana/ogrzewana. Dekoracja sali jest w cenie, ale uważam, że sali naprawdę nie trzeba ozdabiać gdyż właścicielka ma niesamowity gust. Sala jest bardzo gustowna i nowoczesna, w stylu minimalistycznego art deco. Duże, przestronne łazienki niesamowicie piękne, designerskie i zadbane - właścicielka przyznała, że ma na tym punkcie hopla.

7. Ocena: 6+ - takiego lokalu w Radomiu jeszcze nie widziałam, REWELACJA

8. Strona WWW: na chwilę obecną jeszcze w budowie. Myślę, że ruszy na początku maja.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak salę można już oglądać. Też wpadła mi w oko ale niestety jak dla mnie trochę za drogo.

Sala rusza w maju, ma być organizowanych kilka komunii.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Myślę,że niedługo pojawia się jakieś zdjęcia. Z tego co wiem restauracja jest jeszcze nie czynna a jeśli już jest to pewnie nie mieli żadnej imprezy :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeśli ktoś już będzie po weselu to niech pisze jak wrażenia, jak obsługa, jedzenie :) Przydadzą mi się informacje :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zdjecia są juz wstawione na stronie internetowej a w rzeczywistości wygląda jeszcze ładniej.... Nie mogę zdecydować co było lepsze smak potraw czy ich wygląd... Byłam na komunii w ostatnią niedziele, stoły uginały sie od pysznego jedzenia. Obsługa w jak najlepszym porządku. Oceniam na dużą 5+ a to dopiero ich początek:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jedzenie jak i sala są na tym samym poziomie, najwyższa półka.... Cokolwiek nie wzięło sie do jedzenia było przepyszne. Obsługa miła i sympatyczna a sala rzeczywiście zapiera dech w piersiach... Takiej jeszcze u nas nie bylo.... Warto odwiedzic tą restauracje!!!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cieszy mnie to, że są aż tak pozytywne opinie :) Teraz sama będę musiała odwiedzić restaurację :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jak dla mnie użytkownicy, którzy mają jeden post , który wychwala tylko jedno miejsce oznacza czystą reklamę i nic więcej. Takimi opiniami bym się nie sugerowała.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Znajomi byli w restauracji i jedzenie podobno wcale nie zachwyca, jest schabowy i zurek w karcie wiec to chyba bardziej zajazd przy trasie niz restauracja, ale w porownaniu z "baby jaga" jedzenie jest bardzo drogie.

Był ktoś na weselu w tej sali, jakie macie opinie? Na stronie zdjecia potraw sciagniete z innych restauracji ( na google da sie znalesc) wiec pytam o wasze rzeczywiste opinie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z tego co wiem to pierwsze wesele ma być dopiero w czerwcu. karinadziewczyna, chcesz na tej sali zorganizować wesele ?? Co do restauracji nie mam pojęcia osobiście nie byłam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dopiero zaczynam poszukiwania, zastanawiam sie nad kilkoma salami, ta jest nowa wiec wszystko nowe i czyste ale jak narazie opinie o jedzeniu nie są pozytywne, a to w sumie liczy sie na tym samym poziomie jak i wyglad. Wybieram sie z narzeczonym na kolacje wiec bede miała własna opinie na temat jedzenia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz