• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
jasnoluska

"Spacerowa" we Wsoli

23 postów w tym temacie

Zauważyłam, że na forum nie ma jeszcze tematu o naszej sali. A być może sporo osób byłoby zainteresowanych, bo to nowa sala (nasze wesele będzie pierwszym) i jest tam sporo wolnych terminów.

Spacerowa

1. Adres: 26-660 Jedlińsk, Wsola, Spacerowa 42

2. Ilość osób mieszcząca się na sali: 250

3. Dane kontaktowe:

a. Telefon: 537837437, 537737437

b. Mail: spacerowa42@gmail.com

c. Strona WWW: http://spacerowa.pl/

d. Facebook: https://www.facebook.com/spacerowa42/

4. Dodatkowe informacje: -

Przedstawiciel firmy na forum: SpacerowaWsola

Post aktualizowany w 2016 roku

Jeżeli jesteś właścicielem firmy, a dane są nieaktualne lub chcesz się zareklamować na forum napisz na adres: kontakt@weseleradom.pl

1. Adres: Wsola ul. Spacerowa 42

2. Ilość osób mieszcząca się na sali: dużo :) napewno ponad 200

3. Cena-

4. Parking: jest

5. Dane kontaktowe-

tel. 606 976 295

recepcja@spacerowa.pl

6. Dodatkowe informacje- są pokoje dla gości, oprócz sali działa tam również restauracja w której można robić mniejsze przyjęcia, szatnia,

B) Kuchnia wyposażenie: całkowicie wyposażona

c) Czy widać salę taneczną z sali jadalnej: sala jest dwu piętrowa, ale jeśli jest mniejsze wesele to można wszystko zrobić na dole, bo jest tam również miejsce do tańczenia oddzieelone czymś w rodzaju filarów

7. Ocena: bardzo dobra

8. Strona www: http://spacerowa.pl/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szkoda, że nie ma możliwości obejrzenia zdjęć w galerii - wymagane jest hasło, co dla mnie jest absurdalne, bo z reguły to pierwsze wrażenie po obejrzeniu zdjęć lokalu wpływa na wzięcie danego domu/restauracji/itp. w ogóle pod uwagę :) Ale to takie moje skromne zdanie tylko :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja też mam zarezerwowaną salę na przyszły rok:) i miałabym prośbę..czy po waszym weselu możesz zdać mi relacje co do obsługi, jedzenia i podejścia właścicielki :) jak wyglądają stoły czy wszystko jest zgodne z umowa jak z napojami, kawa i herbata:) takie szczegóły,ale ja zwracam na to uwagę :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jasnoluska, Ja też mam zarezerwowaną salę na przyszły rok:) i miałabym prośbę..czy po waszym weselu możesz zdać mi relacje co do obsługi, jedzenia i podejścia właścicielki :) jak wyglądają stoły czy wszystko jest zgodne z umowa jak z napojami, kawa i herbata:) takie szczegóły,ale ja zwracam na to uwagę :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

mk0000, wszystko Ci napiszę :) My tą sale braliśmy trochę w ciemno, gdy się jeszcze budowała, ale znamy właścicieli i było nam na rękę właśnie tam organizować nasze wesele. Ogólnie jak na razie wszystko bardzo dobrze się zapowiada. Jak już będziemy po to napisze coś więcej :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jasnoluska, będę wdzięczna:) czekam na informacje:) a Wam życzę udanego wesela i pogody!!! :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

mk0000, tak jak obiecałam piszę coś więcej :) Sala całkwicie wykończona wyglądała przepięknie, jedzenie było przepyszne, bardzo ładnie podane :) Porcje wydaje mi się, że normlnej wielkości. Ani za duże, ani za małe. Kwiaty na sali były dopasowane do mojego bukietu, stół wiejski też był organizwany przez nich i kolejki się ustawiały do niego :) Bardz ładnie wyglądał i jeszcze lepiej smakował. Ciasto też był super.Mieliśmy osobne stoły na ciasto i na owoce, wyglądały bardzo ladnie. W owocach były wyciete nasze imiona i w ogole :) BYł też osobny stół na kawę i herbatę. Goście skorzystali też z noclegów. Nie wiem czy widzieliście pokoje, ale bardzo ładnie urządzone. Wszystko w pokojach przyszykowane dla gości. Pokój dla nas też fajny :) Spokojnie można było wszystko zamknąć na kluczyk.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

hej:)

gratuluje zamążpójsicia i życzę wszytskiego najlepszego.

mam jeszcze pytanko odnośnie tej sali we Wsoli. jaki to jest koszt mniej więcej??

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jasnoluska, dziękuje bardzo za informację:) sala wiem, że ładna ale w końcu zrezygnowaliśmy bo uznaliśmy ze na naszą ilość osób trochę za mała. Gratuluje i życzę wszystkiego dobrego :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nisia88, Odnośnie kosztów to zależy jaki zestaw sobie wybierzesz. Zależy ile dań gorących, przystawek, itd.:) ceny sa chyba od 170zł do 220zł :) Najlepiej osobiście pojechać obejrzeć salę i pogadać z menadżerką :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam parę świeżych informacji.

Pani bardzo sympatyczna.

Ceny wahają się w okolicach 150- 200 zł. 150 to cena talerzyka z 5 gorącymi daniami. kolejne menu ma już 6 dań gorących. Pani właścicielka gwarantuje, że porcje są wystarczające i nikt głodny nie bedzie. Sami wstawiamy placki, tort, alkohol. Stół wiejski na 120 osób Pani powiedziała że ok 1500 zł. będzie kosztował, ale można wstawić samemu.

Jest oddzielny stół herbaciany, samoobsługowy, ale jak poprosi się kelnera o herbatę to przyniesie. 1 kelner na 30 osób. To co zostaje na stole zabieramy do domu albo robimy poprawiny. Na poprawiny wystawione jest to co zostało z wesela. jeśli robi się w resteuracji to płaci się dodatkowo 60zl od osoby i wtedy dostaje się świeży gorący obiad.

Dekoracja jest wstawiona przez właścicieli, nie trzeba wstawiać swojej, za pokrowce na krzesełka (białe ale bez kokardy) 4zł/szt.

Obecnie dobudowywana jest kolejna sala w której planują miejsce do tańczenia na ok 160 m/2.

Sala jest dwupozziomowa. W przypadku większego wesela sala taneczna jest na górze, w przypadku mniejszego spokojnie wszystko zmieści się na dole.

Są pokoje dla młodych i gości. Dla młodych w cenie talerzyka, dla gości trzeba dopłacić, o ile się nie mylę to 140 zł za pokoik 3osobowy. Pokoje są ładne z łazienkami i wifi.

Przyczepić się można do filarów znajdujących się na dole. W zależzności od ustawienia stołów przeszkadzają bardziej lub mniej. Mnie się nie podobało ponieważ część gości musiałaby siedzieć za tymi filarami i nie widzieliby młodych.

W miejscu tanecznym są płytki antypoślizgowe. Są 4 łazienki- 2 meskie i 2 damskie.

Mają wolne terminy również na 2014 r.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jestem bardzo zadowolona, że zorganizowaliśmy nasze wesele właśnie w Spacerowej. Idealne położenie, blisko natury, z dala od zgiełku miasta. Przybyłe na wesele i poprawiny dzieci mogły bezpiecznie bawić się na wielkim placu przed restauracją. :) Pyszne, ekologiczne i ładnie podane jedzenie - zarówno dania ciepłe, jak i przekąski; największym powodzeniem cieszył się natomiast "słodki stół" z mini-deserami, który nie tylko cieszył podniebienie, ale też oko - naprawdę, warto zamówić. My zamówiliśmy także wiejski stół i ciasta - wszystko świeżutkie i najwyższej jakości. Nasi goście, zarówno polscy, jak i zagraniczni byli pod ogromnym wrażeniem - sala prezentowała się pięknie - także na zdjęciach, obsługa była bardzo sprawna (kelnerzy i kelnerki uśmiechnięci, życzliwi i bardzo pomocni), a pokoje hotelowe czyste i zadbane. Na pewno dużym plusem dla mnie i męża była elastyczność i wyrozumiałość właścicieli lokalu, z którymi, w wielu kwestiach,także związanych z różnicami kulturowymi, można było bez problemu się dogadać. Dzięki temu goście z przybyli z kilku krajów i kultur świetnie się zintegrowali i mieli okazję zaprezentować swoje ślubne zwyczaje. Naprawdę, musiałabym się wysilić, by się do czegoś przyczepić. :) Może właściciele mogliby rozważyć zainstalowanie w oknach pokoi hotelowych rolet, gdyż ciężko się wyspać, gdy słońce mocno świeci - ale to naprawdę sprawa trzeciorzędna. :) My jesteśmy ogromnie usatysfakcjonowani z wesela i wdzięczni właścicielom za wyrozumiałość, zaangażowanie i wszelką pomoc. Zdecydowanie polecam!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Byłam tam na weselu i jak dla mnie to jedzenie porażka... Dostaliśmy surowe w środku devolaye a żurek z kiełbaską był bez kiełbaski!!! Rosół - woda z makaronem, solą i pieprzem ha ha ha ;) Poza tym to zgodzę się, że plac przed restauracją jest bezpieczny dla dzieci, duży i ładny. Ale wydaje mi się, że na weselu najważniejsza orkiestra i jedzenie :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• FIRMY VIP

• TAKI Transport

TAKI Transport 0

Firma VIP
  • Ostatnie posty

• Według mnie jeśli nie macie wystarczających środków to można pomyśleć o kredycie. Wcale nie będziecie go potrzebowali tak dużo, mimo iż organizacja wesela jest dość kosztowna. Pieniądze głównie będą Wam potrzebne na zespół oraz stroje czy alkohol. Za salę w większości wypadków płaci się po ceremonii z pieniędzy, które otrzymacie z kopert. Obecnie goście zdają sobie sprawę jak kosztowne są wesela i dają w kopertę chociaż tyle, ile będzie kosztowało za nich miejsce oraz nocleg. Więc pewnie po opłaceniu sali jeszcze sporo zostanie pieniędzy, z których będziecie mogli spłacić cały bądź część kredytu.
    • Szczerze? Nie zastanwiałam sie nad taka opcją... Znam jedna wypożyczalnie, dam Ci tutaj do niej kontakt: http://wypozyczinstrument.pl Jednakże musisz sobie odpowiedzieć na kilka pytań Czy cena wynajmu sprzetu nie bedzie wyższa od dja? WYpozyczalnia powinna zrobic Ci wycenę.  Czy masz znajomych którzy się znają na obsłudze takiego sprzetu? I czy ufasz ich gustowi muzycznemu? 
    • Też jestem za! Takie pończochy o których mówicie, do tego kajdanki na przykład ze sklepu https://sexownysklep.pl/kajdanki-do-sexu , to świetny pomysł na prezent dla każdej kobiety. Także jeśli się zastanawiacie, to naprawdę nie ma nad czym
    • Fototpaeta to ciekawy pomysł, ale powinna ona pasować do wystroju. Ta ze zdjęcia choć ładna, zupełnie nie pasuje do wnętrza.
    • To chyba zależy od banku i tego, co będzie on wymagał.