• Announcements

• Mathie

Nowa odsłona forum!   11/04/2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
agnesel

Buty z netu?

54 posts in this topic

A ja zamawiałam, co prawda nie na swój ślub, ale na ślub na którym byłam w charakterze gościa. Spisały się świetnie więc narzekać nie mogę. Myślę sobie że połowa sukcesu tkwi w tym by kupować buty naprawdę dobrej jakości (chodzi mi o wykonanie, miękkość materiału wierzchniego jak i samej wkładki) no i najlepiej podobny model sobie gdzieś przymierzyć, choćby w stacjonarnym sklepie. To oczywiście są tylko moje spostrzeżenia, sama tak robię i jakoś ten patent mi się sprawdza. Co nie zmiania faktu że kupuję też w sklepach na mieście. Buty o których pisałam wcale nie były na niskim obcasie, bo to były szpilki w typie http://www.kazar.com/pl/sklep/kobieta/buty/czolenka a mimo wszystko nie miałam potrzeby zmiany na inny model, co świadczy o ich wygodzie chyba najlepiej.

Dnia 14.11.2016 o 15:41, martus napisał:

Buty na ślub są bardzo ważne. Trzeba w nich przetańczyć całą noc :) ja nigdy nie kupiłabym takich butów przez Internet :P

Ja zamawiam buty tylko online ostatnią parą były buty airmaxy. Najczęściej zamawiam na stronie https://www.czasnabuty.pl/product-pol-19057-BUTY-SPORTOWE.html . Dla mnie jest to zdecydowanie lepsza forma robienia zakupów niżeli chodzenie po centrach handlowych. Nie trzeba się spieszyć z wybieraniem butów, dostępny każdy rozmiar w dowolnym kolorze. Jest po prostu większy wybór, dlatego online zakupy są teraz ciekawsze

Serio w wątku o butach ślubnych musicie wrzucać sportowe obuwie damskie? Robicie niepotrzebny bałagan...

Swoje buty mam z azaway.com, klasyczne, białe, bez udziwnień. Oczywiście szpilki. Mogę wrzucić nawet fotkę, gdyby ktoś chciał zobaczyć. Ślubne właśnie takie powinny być i trochę nie rozumiem kobiet, które za wszelką cenę szukają nietypowych butów. Zwłaszcza że i tak ich nie widać spod sukienki :D

4450000142594_1.jpg

Nie mam nic przeciwko kupowaniu butów w necie, tylko trzeba mieć pewność co do sklepu oraz samej marki butów

Jeśli chodzi o buty kupowane w internecie to nie uważam, że jest to zły pomysł. Dobrze jest pomyśleć o butach robionych na miarę. Są sklepy internetowe w których można kupić buty taneczne i to jest chyba najlepsza opcja. Buty projektujecie sobie praktycznie sami. Są bardzo wygodne i miękkie więc stopa nie powinna się męczyć tak jak przy zwykłych twardych butach.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• FIRMY VIP

• Ostatnie posty

• Dzień dobry! Jako, że do niedawna sama byłam aktywną użytkowniczką forum, a teraz pracuję w pokrewnej branży, chciałabym serdecznie zaprosić wszystkich nowożeńców do skorzystania z ofert i promocji biura podróży SIGMA. Pokrótce - jesteśmy jednym z najstarszych i najbardziej renomowanych biur w regionie, posiadamy wpis do rejestru organizatorów turystyki oraz umowy ze wszystkimi touroperatorami na rynku. Nasza oferta obejmuje zarówno wyjazdy z biurami takimi jak TUI, ITAKA, GRECOS, Neckermann, Wezyr czy Rainbow, ale też sami organizujemy bajeczne wyjazdy dla naszych klientów. Posiadamy bardzo duże doświadczenie, o czym każdy może przekonać się po wizycie w naszym biurze. Chciałabym zachęcić wszystkich forumowiczów do wizyty u nas, dlatego zapewniam, że każdy, kto zwróci się do nas w celu zakupu oferty wakacyjnej otrzyma (w zależności od wartości rezerwacji) różnego rodzaju gratisy, w postaci gadżetów, bonów turystycznych, parkingu lub ubezpieczenia gratis. Jestem pewna, że każdy kto się u nas pojawi wyjdzie z kupioną wycieczką Zapraszam serdecznie na ul. Mickiewicza 15 w Radomiu lub do kontaktu mailowego : radom@sigmatravel.pl - przy kontakcie proszę o powołanie się na portal weseleradom.pl Pozdrawiam Martyna Kwiatkowska Kierownik biura
    • To prawda, ale mnie entuzjazmem do zdrowego żywienia zaraziła moja dietetyk Ela Horba z Sokółki, która udziela także porad online, to świetna specjalistka w zakresie żywienia i ma ukończone nawet studia w tym kierunku a zdrowy styl życia to także jej hobby
    • swego czasu mialam podobne podejscie, czemu moj facet ma sie gapic na inne baby, a jak mnie zdradzi? a jak beda się o niego obcierac? i wiesz co.. wyluzowalam.. kawalerski jest dla ana mlodego i to on jest najwazniejszy, na nim skupia sie striptizerka. ostatnio moj maz byl na kawalerskim brata w Warszawie w klubie New Orleans https://neworleans.pl/ nie bylo go caly weekend. Klub mega ekskluzywny, elegancki i dyskretny. Wymawili i upili sie za wszystkie czasy. Ja bylam na panienskim i tez bylo fajnie. Trzeba troche wyluzowac i cieszyc sie zyciem
    • Może nie sama sala, ale jak najbardziej polecam Zamek w Gutowie. Może akurat ktoś się skusi na takie rozwiązanie: https://www.glamour-studio.pl/wesele-w-gutowie/ tutaj już sporo o tym pisano i myślę, że jeśli ktoś szuka naprawdę atrakcyjnego rozwiązania, to właśnie je znalazł  Zawsze to coś innego, niż oklepane sale weselne, a i jaka piękna pamiątka później z tego powstaje! 
    • Aktualnie panuja rozne trendy odnosnie tego czy na wesele wybrac DJa czy moze zespol weselny. Mozna na tym przykladzie zobaczyc w pewnym sensie roznice pokolen oraz wartosci jakimi sie kieruja. W wiekszych miastach gdzie kluby mozemy znalezc praktycznie na kazdym kroku nikogo nie zdziwi DJ, wlasciwie bez niego nie bedzie mozna mowic o udanej imprezie. Z drugiej strony w mniejszych miastach czy tez na wsiach ludzie beda sobie bardziej cenili wystep zespolu z prawdziwego zdarzenia. Muzyka grana na zywo daje specyficznego klimatu bardzo pasujacego do takich okolicznosci jak mniejsza sala gdzies na uboczu. O wynajecie dobrej kapeli trzeba sie zatroszczyc na samym poczatku naszych przygotowac do slubu. Wlasciwie to powinno miec miejsce jeszcze przed wynajeciem samej sali bo nie wiadomo jak z terminami u tych bardziej rozchwytywanych muzykow Dobrze jest tez przekonac sie jak dana kapela wypada na zywo oraz jakimi instrumentami dysponuje. Nie bierzmy pierwszej z brzegu oferty, przekonajmy sie co jest dostepne na lokalnym rynku korzystajac z wyszkukiwarek typu - https://www.weselezklasa.pl/oprawa-muzyczna,51/zespoly-weselne,52/radom/ Bedziemy wtedy mieli lepsze rozeznanie czego sie wlasciwie spodziewac w danej cenie.