• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
agnesel

Buty z netu?

51 postów w tym temacie

Dziewczyny - czy którakolwiek z was zamawiała obuwie do ślubu przez net?

Jeśli tak to proszę napiszcie jaki był efekt - wielki zawód, czy wielkie zadowolenie.

Będę wdzięczna ;-)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To chyba nie jest najlepszy pomysł. Zamówisz, buty nie będą wygodne, albo nie będą dobrze pasowały na stopę i stracisz kilkadziesiat, jeśli nie kilkaset złotych. Nie możesz znaleźć po prostu normalnie na mieście?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

moja bratowa zamawiała buty na swój slub. były ładne wiązane tasiemką aką grubszą i z tego co mówiła mega wygodne.sama był w szoku tam dajesz dokładne wymiary stopy itp.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Poważnie się nad tym zastanawiałam, ale w końcu znalazłam moje wymarzone w sklepie. Znajdz sobie dokładną instrukcję jak mierzyć długość stopy, żebyś była pewna rozmiaru. Poza tym w większości przypadkow można nawet przez internet zwrócic albo wymienić na inne jeśli nie pasują.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Więc tak... różowa - prawo jest takie, że w sklepach internetowych muszą zaakceptować każdy zwrot - bez podawania przyczyny, tak więc buty mogę odesłać w dowolnym momencie. Bardziej interesuje mnie kto, czy którakolwiek z dziewczyn kupiła takie buty, które spełniły jej oczekiwania.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja kupiłam moje butki w necie i jestem bardzo zadowolona - są bardzo wygodne i pięknie pasują do sukni :D przecież jeśli ci but nie pasuje to zawsze możesz go oddać :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A możesz pokazać jakie te buciki kupiłaś? Co zrobiłaś by mieć pewność, że będą idealnie pasowały na Twoją stopę? Można mieć w ogóle taką pewność?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

pewnie że można - wystarczy dobrze stopę zmierzyć wzdłuż i w szerz że tak powiem... ja nie raz kupowałam buty przez internet, i sportowe i czółenka... nigdy nie było problemu z wymianą, chociaż tylko raz wymieniałam ze względu na kształt obcasa (szpilkę na słupek)... wymiary buta zwykle masz podane nie sugeruj się rozmiarem ale wymiarami w cm. rozmiarówki są różne, a cm to cm;)

narysuj sobie prostą linię i postaw na tym stopę i zaznacz od pięty do dużego palca i potem odmierz ile cm... podobnie w szerz, ja mam wąską stopę więc zawsze mierzę też obwód stopy żeby buty nie były za szerokie.

weż pod uwage też to, ze jeśli masz buty z czubkiem w szpic to palec nie dochodzi do końca buta, inaczej buty z odkrytym palcem czy piętą...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Po prostu muszą nie mieć zwrotów, bo gdyby co druga osoba zwracała obuwie to by szybko zaliczyli bankruta. Swoją drogą - dzięki za adres. Poszukam butów dla siebie ;-)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
A możesz pokazać jakie te buciki kupiłaś? Co zrobiłaś by mieć pewność, że będą idealnie pasowały na Twoją stopę? Można mieć w ogóle taką pewność?

Ja buty kupowałam na Allegro - zdjęcia gdzieś na forum wrzucałam - chyba w przygotowaniach.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz