• Announcements

• Mathie

Nowa odsłona forum!   11/04/2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
Mathie

[Foto] Łukasz Wykrota Fotografia ślubna

63 posts in this topic

Panie Łukaszu, a jak kształtują się ceny na 2014 rok?

Znajoma robiła u Pana zdjęcia niedawno, ale cena jaką mi podała wyrwała mnie z butów. :(

Chcialabym bardzo podziekowac Lukaszowi Wykrocie za uwiecznienie tego wspanialego i magicznego dnia jakim byl dzien naszego slubu. Jestesmy wrecz zachwyceni efektem Jego pracy! Zdjecia sa przepiekne, zarowno te z ceremoni jak i pleneru. Albumy "zapieraja dech w piersiach"!

Wszystkim ogromnie polecamy, pelen profesjonalizm, przemila osoba, "czlowiek widmo" ;) na przyjeciu weselnym(wszedzie jest, a jednoczesnie nikt Go nie zauwaza-co ja osobiscie uwazam za wielka zalete w tej profesji).

Jestem pewna, ze bedziemy jeszcze korzystac z uslug Lukasza- przeciez to dopiero poczatek tych wszystkich waznych dni godnych uwiecznienia... :)

Jak najbardziej polecam :) Zdjęcia piękne, profesjonalne, pan Łukasz potrafi zobaczyć w każdym człowieku to, co najpiękniejsze, a potem uwiecznić to "coś" na zdjęciach. Wszyscy wiemy, że jest różnica między amatorem, który kupił sobie lustrzankę i nagle jest "profesjonalistą", a zawodowym fotografem, który od lat się tym zajmuje i kocha to co robi. Pan Łukasz jest godny polecenia.

Witam! Pan Łukasz Wykrota z Radomia był naszym fotografem na ślubie i weselu w zeszłym roku w czerwcu. Właśnie zbliża się nasza rocznica i przyszły wspomnienia (łącznie z całą organizacją:)), stąd mój wpis na forum (pana Łukasza wypatrzyliśmy właśnie tu na weseleradom.pl). Mam nadzieję, że ta opinia będzie pomocna.

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem. Zdjęcia rewelacyjne! Jakość, kadr, ustawienie, światło - wszystko na szóstkę z plusem. Ale jest coś jeszcze, bardzo ważne wg mnie- Pan Łukasz ma dar "chwytania chwili", aż czasem trudno było uwierzyć, że udało się to "coś złapać". Jest to niezwykle cenne, zwłaszcza przy robieniu reportażu jakim jest ślub i wesele (tu przecież nic nie powtarzacie). Pan Łukasz po prostu wie gdzie i kiedy ma się znaleźć.

Pan Łukasz jest także osobą, z którą się dobrze rozmawia. Nasze ustalenia były jasne i precyzyjne. Na uroczystości cichy, spokojny, skupiony, opanowany, kulturalny, stosownie elegancko ubrany, niemalże niezauważalny. Dla nas te cechy były bardzo istotne. Właśnie tak powinna zachowywać się osoba, która ma uwiecznić jedną z piękniejszych chwil w życiu. Niestety byłam na weselach, gdzie gwiazdami wieczoru nie byli państwo młodzi tylko zespół fotograficzno-filmowy.

Podsumowując - szczerze polecamy Pana Łukasza. Bardzo dobra współpraca zakończona pięknymi zdjęciami:)

Trzymajcie się dzielnie przyszli małżonkowie

Renata

Witam! Pan Łukasz Wykrota z Radomia był naszym fotografem na ślubie i weselu w zeszłym roku w czerwcu. Właśnie zbliża się nasza rocznica i przyszły wspomnienia (łącznie z całą organizacją:)), stąd mój wpis na forum (pana Łukasza wypatrzyliśmy właśnie tu na weseleradom.pl). Mam nadzieję, że ta opinia będzie pomocna.

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem. Zdjęcia rewelacyjne! Jakość, kadr, ustawienie, światło - wszystko na szóstkę z plusem. Ale jest coś jeszcze, bardzo ważne wg mnie- Pan Łukasz ma dar "chwytania chwili", aż czasem trudno było uwierzyć, że udało się to "coś złapać". Jest to niezwykle cenne, zwłaszcza przy robieniu reportażu jakim jest ślub i wesele (tu przecież nic nie powtarzacie). Pan Łukasz po prostu wie gdzie i kiedy ma się znaleźć.

Pan Łukasz jest także osobą, z którą się dobrze rozmawia. Nasze ustalenia były jasne i precyzyjne. Na uroczystości cichy, spokojny, skupiony, opanowany, kulturalny, stosownie elegancko ubrany, niemalże niezauważalny. Dla nas te cechy były bardzo istotne. Właśnie tak powinna zachowywać się osoba, która ma uwiecznić jedną z piękniejszych chwil w życiu. Niestety byłam na weselach, gdzie gwiazdami wieczoru nie byli państwo młodzi tylko zespół fotograficzno-filmowy.

Podsumowując - szczerze polecamy Pana Łukasza. Bardzo dobra współpraca zakończona pięknymi zdjęciami:)

Trzymajcie się dzielnie przyszli małżonkowie

Renata

Witam!

Zdecydowanie się zgadzam ze wszystkim co napisała Renata.

Pan Łukasz robił zdjęcia na naszym ślubie i weselu 6 kwietnia 2013, a plener mieliśmy tydzień później. Zdjęcia rewelacja! Ciężko wybrać te do albumu, bo jest wiele dobrych ujęć. Bardzo jesteśmy zadowoleni, w szczególności z plenerowej fotoksiążki, pomimo, że sesję mieliśmy w zimny, deszczowy dzień ;) I tu widać cały profesjonalizm Pana Łukasza (zresztą kilka fotek możecie zobaczyć na facebooku https://www.facebook.com/pages/Fotografia-%C5%81ukasz-Wykrota-%C5%9Blubne-dzieci%C4%99ce-portretowe-Radom-i-nie-tylko/332687466778093 )

Warto też zerknąć na stronę http://www.lukaszwykrota.com/, a najlepiej to umówić się do studia na pogawędkę, bo Pan Łukasz to przemiła i otwarta osoba.

Gorąco polecam!

Ja bym chciała wiedzieć jak jest ze sprawami finansowymi - tj za fotografie ze ślubu i wesela należy liczyć tak jak w 1szym poście - za sztukę? Czy może są jakieś pakiety? Jak to było u osób, które brały ślub np w zeszłym roku? będę wdzięczna za informacje :)

Pan Łukasz jest mega skromnym czlowiekiem, ktory wykonuje cuda aparatem:) Jako osoba ktora nie lubi byc fotografowana musze powiedziec ze wspolpraca byla na najwyzszym poziomie. Zdjecia z przyjecia i samej ceremoni bardzo ladne, Pan Lukasz swietnie staral sie wychwycic kazdy wazny szczegol na weselu, kazda "atrakcje" zarowno planowana przez Nas jak i te ktore orkiestra dodala od siebie.

Plener mielismy przedluzony, wiekszosc miejsc wybieral Pan Lukasz, my tylko zasugerowalismy co bysmy chcieli ujac a On sam po poznaniu nas i naszych upodoban wiedzial co nam sie bedzie podobalo i wstrzelil sie bardzo dobrze.

Odpowiadajac na post powyzej My wybieralismy pakiet. Pakiet zawieral ceremonie zaslubin, wesele oraz plener krotki lub dlugi, a takze 3 zdjecia w powiekszeniu z mozliwoscia ich wywolania w trakcie wesela i przekazania ich rodzicom jako np prezent (z czego skorzystalismy).

Witam! Chcielibyśmy podzielić się swoją opinią nt. Pana Łukasza Wykroty, aby pomóc przyszłym małżonkom w wyborze odpowiedniej oprawy tego najważniejszego dnia w życiu. Jest to fotograf jedyny w swoim rodzaju. Jest niezwykle spokojnym, miłym, taktownym, opanowanym, kulturalnym, skromnym, odpowiedzialnym, słownym, punktualnym, rzetelnym, kreatywnym, niezauważalnym podczas ślubu i wesela profesjonalistą. Z pełną odpowiedzialnością polecamy Pana Łukasza wszystkim tym, którzy pragną, marzą, aby mieć dopięte wszystko na ostatni guzik. Pan Łukasz robił zdjęcia na naszym ślubie, weselu a także kilka dni po nim umówiliśmy się na plener w dogodnym dla nas terminie (plener objazdowy Pałacyk Czartoryskich, Kazimierz, Janowiec i miejsca wypatrzone w sekundzie przez Pana Łukasza, zatrzymywaliśmy się i cpykał fotki w danej chwili, musimy przyznać, że te nie planowane zaproponowane przez Pana Łukasza są super). Zdjęcia z pleneru uwiecznione są w fotoksiążce zrobionej z najwyższej klasy ,,materiału" - 26 zdjęć każde sztywne jakby oglądało się album z najwspanialszymi zabytkami świata w bardzo kosztownej oprawie. Pan Łukasz każdą parę narzeczonych stara się jak najlepiej poznać i wyczuć co się jej podoba, a z czego nie będzie zadowolona. Pan Łukasz zrobił w dniu ślubu ok 1 200 zdjęć i musimy szczerze przyznać, że mieliśmy problem z wyborem 116 do albumu, bo każde jedno było strzałem w 10! Wszystkie były uwiecznieniem każdej jednej wspaniałej chwili naszej lub osób dla nas niezwykle ważnych (błogosławieństwo, wyjście z domu po raz ostatni jako panna i kawaler, wejście z uniesioną głową do kościoła, przysięga, pierwszy taniec, łzy szczęścia, wypuszczanie gołąbków, pocałunek jako mąż i żona, przenoszenie przez próg domu weselnego, pierwszy taniec, nasza radość, podziękowania dla najbliższych i wiele innych niezwykle ważnych sekund, które przeżywamy tego dnia i chcemy, aby były one dla nas pamiątką w postaci zdjęcia. Najbardziej podobało nam się to, że Pan Łukasz był z nami ,a nikt z nas ani gości nie odczuł Jego obecności:) Podziwiamy Pana Łukasza za to co robi i jesteśmy do tej pory niezwykle Mu wdzięczni, a zarazem zachwyceni, że mógł dla nas pracować. Z czystymi serduszkami polecamy Pana Łukasza i życzymy każdemu z Was takiego fotografa. Pozdrawiamy wszystkich narzeczonych! :) Beti i Krzyś.

Witajcie!

Chcielibyśmy opisać swoje wrażenia z współpracy z Panem Łukaszem. Nasz ślub odbył się pod Radomiem. Oboje z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu i sposobu pracy p. Łukasza. Zamówiliśmy reportaż ze ślubu i wesela, album ślubny oraz za jego radą zdjęcie ślubne w formacie pocztówkowym z naszym wizerunkiem dla gości, (zrobiliśmy z nich podziękowanie przy zbieraniu na wózek) i duży format w ramie jako podziękowanie dla rodziców. Cena całości usługi była przystępna i na pewno można się z Łukaszem dogadać.

Przede wszystkim wszystko odbyło się bardzo sprawnie i bezproblemowo.

W kościele i na weselu nasz fotograf był "niewidzialny". Zupełnie wtopił się w gości, nie narzucał się i dyskretnie udało mu się złapać każdego w kadrze. Przy tym wyłapał i świetnie skadrował ważne i śmieszne momenty.

Goście również twierdzili, że był bardzo dyskretny:). Sfotografował, nawet tych co nie lubią i boją się obiektywu . Wykonał ok 1150 zdjęć. Faktycznie, ciężko było wybrać te 116 najlepszych do albumu. Rodzice byli wzruszeni i zachwyceni pamiątką ślubną, a goście ze zdjęć przy zbieraniu na wózek. Zastanawiali się czy robiliśmy sesję przed ślubem, a wszystko odbyło się w trakcie weselnej zabawy.

Pozdrawiamy wszystkich przygotowujących się do wielkiego wydarzenia

Ola i Jarek

Pan Wykrota to fotograf, którego z ręką na sercu mogę polecić najbardziej wymagającym! Przepiękne zdjęcia ze ślubu i wesela, pełen profesjonalizm i dyskrecja - na weselu praktycznie nikt nie zauważał jego obecności! Perfekcjonizm wręcz bije ze zdjęć, a sesja plenerowa... Bajka, po prostu bajka. Plener nie był standardowy - my wybieraliśmy miejsca, a efekt zwala z nóg. Zdjęcia są tak dopracowane i piękne, że chciałoby się je oglądać godzinami!

Chcielibyśmy polecić z mężem pana Łukasza Wykrotę, który był na naszym weselu. Jest on fotografem dyskretnym na weselu, ale potrafiącym ująć wszystkie fajne momenty, a także ludzi, którzy "uciekają od obiektywu" :) Zaś zdjęcia oraz album są szybko i perfekcyjnie wykonane. Dodamy, że jeśli chodzi o sesję plenerową to pan Łukasz jest elastyczny do propozycji, a nawet sam ma wiele dobrych pomysłów. Jeszcze raz dziękujemy panie Łukaszu!

Witam,

Korzystałam z usług Pana Łukasza 20,06. Był to pierwszy, a tym samym ostatni fotograf z jakim rozmawiałam na temat wesela (nie był to fotograf z polecenia - po obejrzeniu jego zdjęć na stronie podjęłam decyzję, że więcej nie szukam). Nie zawiodłam się na nim. Na ślubie i weselu jego obecności była niezauważalna dla gości. Wszelkie ustalenie odbywały się przez telefon ( same konkrety, bez zbędnej gadki ). Zdjęcia na płycie po wstępnej obróbce ostrzyłam po ponad tygodniu ( zdjęć było ponad 1400 szt). Wybrałem zdjęcia do albumu - który jest w cenie usług i do fotoksiążki ( dodatkowo płatnej, ale warto jak ktoś nie ma kamerzysty na weselu i chce mieć dodatkową pamiątkę, - fotoksiążka z 50 zdjęciami to koszt ok 450 zł. ). Na album i fotoksiążkę czekałam miesiąc, ale to przez to, że nie mogłam się zebrać i wybrać zdjęcia ( za dużo było ładnych ), żeby Pan Łukasz mógł się wziąc do dzieła.

tak więc polecam Pana Łukasza w 100 %,. - bez zbędnej ściemy.

Moi teściowie, którzy w zeszłym roku wydawali córkę za mąż ( i był inny fotograf ) stwierdzili, że dokonałam lepszego wyboru co go fotografa niż ona. Szwagierka na zdjęcie nagrane na płytę czekał 3 miesiące, a jak ponad miesiąc- a wiadomo, że żadna Panna Młoda tego momentu się nie może doczekać, a i goście dopytują co i rusz o zdjęcia.

:D

Na pewno się wybiorę do Pan Łukasz, żeby skorzystać z kolejnych usług

:D