• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
underthesnow

Parafia Matki Bożej Królowej Świata na Grzybowskiej

46 postów w tym temacie

Ja rozmawiłam z dwoma a odprawiał mi ten, którego tak bardzo nie chciałam :) tak się bałam a bardzo ładne kazanie powiedział, aż sie chciało słuchać... jeden do którego dzwoniłam nie mógł bo wyjeżdzał gdzieś a z drugim rozmawiałam przez telefon, miał mi dac znać nie odzywał się a później jak dzwoniłam nie odbierał :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

U nas tylko ks. Warchoł odprawiał ,rozmawiałam z Gizanem kilka dni przed slubem, że chce innego księdza a on, że niby ten co go chce ( Piotrka ) nie może... a jak rozmawiałam z nim przez tel nic takiego nie powiedział, nie dość że im się tyle placi to jak się o coś prosi to nie mogą tego zrobić... Myślałam, że Gizan jest sympatyczniejszy, no może kiedyś byl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

kasia85s, zmartwiłaś mnie, bo ja chcę ślub w tej parafii tylko ze względu na księdza Gizana lub Jarka i jeżeli mówią jedno, a potem robią drugie to nieciekawie...No nic, jak będę w Radomiu po prostu pójdę zapytać. Ja Gizana pamiętam z oaz z dzieciństwa i zawsze był pomocny i życzliwy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Myślę, że jak porozmawiasz wcześniej z Jarkiem to się zgodzi i nie będziesz miała z tym problemu, bo ja czekałam do ostatniej chwili, nie miałam jak go złapać a gdy juz go zaczepiłam było 4 dni przed slubem i niestety nie mógł bo wyjeżdzał w góry z dzieciakami ale tak to bardzo chetnie by odprawił mszę. Natomiast Gizan był jakiś taki niemiły dla mnie jak byłam w kancelarii, myślę że zmienił się przez te lata bo pamiętam go zawsze usmiechniętego i pogodnego no ale ludzie sie zmieniaja

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja mam zupełnie inne odczucia. Poprpsiliśmy ks Gizana, żeby udzielił nam ślubu, powiedział, że żaden problem. Potem niestety coś mu wypadło, o czym dzień wcześniej uprzedził mnie telefonicznie. Zamiast niego, ślbu udzielał nam ks. Piotrek, który cudownie nas wyluzował, powiedział super kazanie, cały Kościół trząsł się ze śmiechu. Potem ks Gizan przyszedł podczas przysięgi, złożył nam gratulacje, dostaliśmy po Aniołku :) W kancelarii był też bardzo sympatyczny.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy któraś z Was bierze ślub 15 sierpnia w kościele MBKŚ na Grzybowskiej? Wiem, że poza nami są jeszcze inne pary. Może warto by dogadać się w sprawie dekoracji kościoła?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Czy któraś z Was bierze ślub 15 sierpnia w kościele MBKŚ na Grzybowskiej? Wiem, że poza nami są jeszcze inne pary. Może warto by dogadać się w sprawie dekoracji kościoła?

My mamy tego dnia ślub o 19 :) no trzeba się dogadać, tylko jak? Tego dnia jest aż 5 ślubów :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gari1987, czyli macie przed nami, bo my o 20. Jaka jest Wasza propozycja? Rozmawialiście z księdzem? My proponujemy, aby wszystkie pary się zrzuciły na dekorację, którą robią siostry.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz