• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
Różowy Cadillac

Organizacja przyjęcia weselnego

Jeśli chcecie powierzyć organizację ślubu i przyjęcia weselnego w dobre ręce lub potrzebujecie kogoś kto dopilnuje Waszych założeń i planów - zapraszamy na stronę www.kreatywniRC.pl.

Pomożemy w planowaniu, realizacji i dopilnowaniu całego wydarzenia. Doradzimy najlepsze rozwiązania i zorganizujemy profesjonalne konsultacje dla pary młodej i rodziców.

W tym szczególnym dniu warto zrzucić z siebie ciężar odpowiedzialności, a cenny czas poświęcić sobie.

Zapraszamy!

www.kreatywniRC.pl

biuro@kreatywnirc.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przyjęcie weselne, to wydarzenie, na które czekamy wraz z moim kochanym! Planujemy teraz być na targach, czytałam, że w Opolu będzie stoisko z polanina, może u nich zdecydujemy się na zakupienie alkoholu. Chcemy, żeby każdy detal był dopięty na ostatni guzik.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

My organizujemy sami i nie mamy problemu. Sale rezerwowalismy w lipcu ubiegłego roku na ten rok też na lipiec. Akurat udało się ze ktoś zrezygnował. Umowę z zespołem podpisaliśmy miesiąc temu akurat mieli wolny termin bo ktoś przełożył wesele na następny rok. To ile się wyda na wesele zależy od tego jakie ceny mają zespoły i domy weselne. My nie mieliśmy jak wybrać zespołu ani sali bo po weselach w Radomiu nie chodzimy bo nie mamy do kogo. Wszystko wybieramy tak w ciemno. Wystarczy podzwonic po zespołach i się zorientować ile chcą. Te wszystkie wedding plenerki też sobie sporo policzka więc co za różnicą czy wyda się więcej organizując sami wesele czy z pomocą osoby obcej. Tak czy inaczej trzeba zapłacić

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja również z pomocą rodziny organizujemy sami i zdecydowaliśmy się na wesele w plenerze. Wynajem namiotów weselnych mają tutaj w niskich cenach luxury-tent.pl czas ślubu i wesela chcieli byśmy zapamiętać na długo, warto jest zorganizować świetną zabawę i atmosferę w plenerze.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz