• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
i.t.d.

Jaki samochód do ślubu?

25 postów w tym temacie

Dziewczyny mam do was pytanie (bo jest spór w mojej rodzinie na ten temat) - jaki był/jest wasz wymarzony samochód do ślubu? My jechaliśmy Mazda CX7 - troche nietypowa ale ja byłam strasznie zadowolona - wyglądała jak rakieta ;) a jak to jest z u Was?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wydaje mi się i.t.d. że to bardzo indywidualna sprawa. Są gusta i guściki. Jedni chcą limuzynę, inni dorożkę a dla innych to obciach. My jechaliśmy swoim samochodem, oboje mamy do niego sentyment i nie żałujemy ani trochę decyzji :) nie podoba mi się tylko jak pary młode mają przesyt dekoracji na samochodzie, ale to moja opinia :P a odpowiadając na pytanie jechaliśmy alfą romeo :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

co do Chryslera 300 to nie chciałabym nim jechać do ślubu :) samochód jest ogólnie ok, ale my chcieliśmy jechać osobno i świadkowie osobno więc takie auto automatycznie odpadało :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

u nas będzie prawdopodobnie tak jak u agulietta, my chcemy jechać osobno, świadkowie będą osobno podobnym samochodem i jeśli się uda to i rodziców też chcemy w takich umieścić :-D A z narzeczonym stawiamy na stare ponad 20-letnie BMW e30 - z prostej przyczyny ten samochód to pasja narzeczonego a i nie powiem ja też polubiłam... także my stawiamy na auto do którego mamy ogromny sentyment :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

zauważyłam niedawno że dwa samochody robią sie modne. W wakacje widzialam jak młodzi jechali zabytkowym cabrio a za nimi świadkowie też w cabrio. Wrażenie robili :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

u nas było jeszcze dodatkowo tak, że za nami jechała cała kolumna alf romeo bo mój mąż należy do klubu miłośników tej marki ( i tak jak Miniek, zostałam zarażona sentymentem do tej marki a w szczególności do naszego autka )goście byli pod dużym wrażeniem i powiem Wam szczerze że ja miałam nieziemską frajdę przy przejeździe spod kościoła pod salę i trąbienia :D a i pomysłem mojego męża było przyczepienie puszek do samochodu ( musiałam objeść się brzoskwiń ale śmiesznie z tymi puchami było jechać ;p)

a to że jechaliśmy swoim samochodem i tylko we dwoje to była taka nasza mała zwykła chwila w naszym niezwykłym dniu ;)

a tak jak napisała i.t.d., 'na dwa samochody' robi się co raz modniejsze i co raz częściej spotykane. Tylko przy sportowych samochodach trzeba liczyć się z tym że za wiele miejsca nie ma i np ja jak wsiadłam do samochodu to w sukni czułam się jak beza - zajmowałam cały samochód :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

agulietta, pomysł z tą kolumna jest dobry... narzeczonemu si bardzo spodobał;D

a i z miejscem w aucie masz rację... do naszego zwyczajnie nie wejdzie więcej niż 2 osoby...ba nawet 2 osoby w tym moja suknia, jaka by nie była to już będzie full...;D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz