• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
Ewcia

Smoking, muszka, fular... czyli w czym mężczyzna do ślubu

33 postów w tym temacie

Moj kupił juz sobie gajerek typu Slim w kolorze szarym. Ja mam suknie ecru takze koszula w kolorze śmietankowym i jakis piękny krawat i powinno wszystko wyglądac dobrze :) Pani w sklepie w Galerii słonecznej jak tam bylismy podpowiadala, ze mozna przyświrowac z krawatem w kolorze bukietu Panny młodej tylko ze ja nie wiem jaki bede miala bukiet bo nie wiadomo czy beda róze ktore wybrałam, takze chyba bedzie po prostu śmietankowo + butonierka :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

i tak zalezy od tego jak kto w danym stroju wyglada. i mnie i mojemu podobają sie muszki i oczywiście kamizelka odpada, nawet ze względu na upał który może być....

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ale powiem szczerze ze pomysł z kolorowym krawatem dobranym do dodatków pani młodej to fajny pomysł, oczywiście pod warunkiem ze nie bedzie to jaskarawy róż ;)

chociaz ostatnio na jednej ze stron faotografa widziałam pare gdzie ona miała mocno różowe dodatki kaiety i buty a on krawat i sznurówki w czarnych trampkach naprawde super to wygladało nawet te jego trampki

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

mój mąż miał czarny smoking, muszke i wyglądał super eleganco i dostojnie. nawet nasi znajomi, zwłaszcza dziewczyny powiedziały że pani młoda zawsze wygląda ładnie ale żeby zachwycił pan młody to już wyzwanie (wiadomo daczego:)) a mężowi ta sztuka wlaśnie sie udała :). Ludzie jego strojem byli zachwyceni.a co do muszki to musi być odpowiednio dobrana. nasz znajomy, który się zenił miał duża muszke do garnituru i smiesznie w niej wyglądał.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy też obserwujecie, że najpopularniejsze ostatnio modne krawaty ślubne są w kolorze srebrno-szarym. Często gładkie lub w drobny mikrowzór. Popularność zdobywają też krawaty w kolorze purpury lub lilii. Moim zdaniem nadają one szlachetnego kolorytu garniturowi ślubnemu.

ekrawat

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

tylkotwoja, na moim slubie swiadek mial taki srebno-szary krawat. A moj brat na swoim slubie (w sobote te) mial kremowy, do bialej koszuli. Wlasciwie to o ton ciemniejszy niz koszula i to prezentowalo sie swietnie :) Moj maz mial czerwony, ale to kwestia dopasowania go do mojej sukni :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

U mnie zarówno pan młody jak i świadek byli ubrani w klasyczne czarne garnitury.

Mój mąż miał na sobie garnitur smokingowy oraz kremową koszulę. Do tego niewielka czarna muszka. Wyglądał jak na festiwalu w Cannes. Bardzo elegancko.

Garnitur szyliśmy na miarę ale koszulę kupiliśmy już gotowa, konkretnie w Osovski:

http://www.osovski.pl/

Obecnie firma produkuje jedne z najlepszych jakościowo koszul w Polsce. Są świetnie wykonane, bardzo dobrze się noszą. Mąż był bardzo zadowolony.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz