• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
ewelcia

Pani Katarzyna Woźniak

21 postów w tym temacie

Kwotę za jaką chcesz ustroić dogadujesz z tą Panią. Możesz sie dogadac np na nizsza cene, ale wiadomo kwiatów będzie wtedy mniej, tylko niekonicznie bedzie to sie tak rzucało w oczy. Żadna kwiaciarnia nie powie Ci wprost ile może to kosztować tylko zawsze około, a później wszystko wychodzi drożej. Plusem jest to, że kwiaty ze stojaków można zabrać na salę. Ja uważam, że ceny nie są wygórowane. Wiązanka do 250 zł ale butonierki macie gratis a gdzie indziej trzeba dopłacać po 20-30 zł więc wychodzi na to samo albo taniej :). Podajcie meile to wam powysyłam zdjęcia :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Asiek w woli sprostowania...ten temat ma wylaczona opcje dolaczania zdjec bo ja te probowalam i poprostu nie mozna.

to poprosze o zdjecia w temacie kwiaty lub dekoracja stołow czy kosciola.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Agagwiazdeczka przeslij mi na priv swoj adres e-mail bo probowalam juz wyslac innym dziewczynom i nie moge....niby mam zawalona skrzynke..ktora w sumie oczyscilam a i tak nie moge..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pani Katarzyna Woźniak dekorowała nam kościół oraz zrobiła wiązankę dla mnie, męża, świadków, oraz bukiecik dla dziewczynki niosącej obrączki i butonierkę dla jej małego partnera. Ogólnie jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona z całości, wyszło wcale niedrogo w porównaniu z kwiaciarniami, a całość ustrojenia kościoła była po prostu przepiękna. Pani Kasia jest osobą bardzo rozgadaną, która potrafi wszystko wytłumaczyć i doradzić, która bardzo poważnie podchodzi do kwestii każdego rodzaju kwiatów i ich kolorów i na której naprawdę można polegać. Oczywiście zgodziła się, żeby koszty strojenia kościoła rozłożyć na 3 pary, które ślubowały tamtego dnia, więc całość wyszła faktycznie niedrogo.

Jeszcze raz dziękujemy i serdecznie polecamy - Basia i Leszek.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pani Katarzyna Woźniak dekorowała nam kościół oraz zrobiła wiązankę dla mnie, męża, świadków, oraz bukiecik dla dziewczynki niosącej obrączki i butonierkę dla jej małego partnera. Ogólnie jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona z całości, wyszło wcale niedrogo w porównaniu z kwiaciarniami, a całość ustrojenia kościoła była po prostu przepiękna. Pani Kasia jest osobą bardzo rozgadaną, która potrafi wszystko wytłumaczyć i doradzić, która bardzo poważnie podchodzi do kwestii każdego rodzaju kwiatów i ich kolorów i na której naprawdę można polegać. Oczywiście zgodziła się, żeby koszty strojenia kościoła rozłożyć na 3 pary, które ślubowały tamtego dnia.

Jeszcze raz dziękujemy i serdecznie polecamy - Basia i Leszek.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• FIRMY VIP

• TAKI Transport

TAKI Transport 0

Firma VIP
  • Ostatnie posty

• Cześć dziewczyny!

Moja przyjaciółka niedługo bierze ślub (jestem druhną) i chciałabym pomóc jej znaleźć najlepszą biżuterię, dopasowaną do sukni, którą wybrała. Niestety wybór jest tak ogromny, że kompletnie nie wiem, co wybrać! Chodzi mi oczywiście o cały zestaw biżuterii - łańcuszek, bransoletka i kolczyki. Sukienka, którą wybrała moja przyjaciółka wygląda tak:
        Dzięki za radę!
    • Tak ale wyłącznie jeśli taka pożyczka jest uzyskana z innego miejsca niż bank: https://pozyczkot.pl/pozyczki-konsolidacyjne-bez-zdolnosci-kredytowej -  co jest opisane na tej stronie. Pożyczki konsolidacyjne są proponowane przez większość banków, które sprawdzają historię kredytową w Biurze Informacji Kredytowej i poddają starannej analizie zdolność kredytową wnioskodawcy. Dlatego coraz większą popularność zyskują pożyczki konsolidacyjne pozabankowe, ale musisz liczyć się z tym, że pożyczki konsolidacyjne bez BIK kosztują więcej. Dlatego też dobrze będzie skorzystać z pomocy doradcy, który przejrzy dla Ciebie takie oferty i pomoże Ci się zdecydować na konkretną. 
    • Zastanawiam sie czy jest możliwe otrzymanie pożyczki konsolidacyjnej na pokrycie długów jeśli nie ma się zdolności kredytowej? Czy coś takiego jest w ogóle możliwe???? 
    • W banku Raiffeisen można dostać kredyt na zakup środka transportu a bank finansuje zarówno auta nowe jak i używane.
    • Pamiętajmy o tym, żeby unikać stresu za wszelką cenę, ponieważ jego następstwa mogą zrujnować nasze życie. Wszystkim nadmiernie zestresowanym polecam od siebie lekturę w postaci artykułu: http://krakow.naszemiasto.pl/artykul/negatywne-skutki-przewleklego-stresu-jak-stres-wplywa-na,4926218,art,t,id,tm.html