• Announcements

• Mathie

Nowa odsłona forum!   11/04/2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
ewelcia

Pani Katarzyna Woźniak

21 posts in this topic

Polecam Panią Katarzyne woźniak

Telefon 783779439

Pięknie ustroiła mi Kościoł, samochód i zrobiła piękną wiązankę slubną oraz stroik do włosów. Wiązanka Trzymała się bardzo długo, miałam ja jeszcze na zdjęcia w plenerze kilka dni po. Wszystko ze świeżych kwiatów. Dlatego nie rozumiem Pan w kwiaciarnich (np. azalia), kiedy mi mówią, że wiązanka ślubna to ma wytrzymać jeden dzień i wtedy ma być najpiekniejsza. A poźniej to już nie, bo cały czas sie ją trzyma w ręce bez wody i ona tyle nie wytrzyma. Nieprawda! Świeze kawiatki i wiązanka wytrzymuje naprawde długo :). Fryzjerka powiedziała, że pierwszy raz widzi taki ładny stroik do włosów :)

A Kościół był tak pięknie ustrojony, że az oniemiałam razem z goścmi :). Do tej pory wszyscy wspominają :) Po prostu pięknie :)

I chyba jako jedyna potrafi na początek określic cenę za jaką zrobi wystrój. W kwiaciarniach to tylko mi podawali cenę od...do..

Ewelcia popieram :) Pani Kasia robi naprawdę piękne dekoracje! Bardzo mi sie podoba to, że dekoracje z kościoła (kopozycje w stojakach) robi w taki sposób, że można je zabrać i wykorzystać jako bukiety na stoły na sali weselnej. Moja kuzynka tak zrobiła i naprawdę zaoszczędziła dzięki temu sporo pieniędzy.

Fotek niestety żadnych nie mam. Ceny:

- Kościół (ołtarz, alejki, ołtarze boczne) max 1200zł

- Samochód max 150zł

- Bukiet PM max 250zł

- Bukiet świadkowej max 150zł

Ja zdecydowałam się wszystko zamówić u pani Kasi i wiem, że bez względu na kwiaty jakie wybiorę nie przekroczę ze wszystkim 2000zł. Jak już wcześniej pisałam świetnym rozwiązaniem jest zabranie kwiatów z kościoła na salę!

2000 za kwiaty to wg mnie strasznie drogo. Nasza pani kwiaciarka calosc ustroila za 1200 zl.

Dekoracja skladala sie z:

- wiazanki panny mlodej- laczone storczyki gozdziki i frezje z wplacionymi krysztalkami

- wiazanka swiadkowej

- stroiki do butonierek dla obu panow

- dekoracja samochodu

- dekoracja kosciola- swieczniki w alejce ustrojone kwiatami, ubrane i ustrojone kleczniki plus duza wiazanka pod oltarzem i dwie mniejsze po bokach

Jesli ktos chcialby zobaczyc zdjecia to prosze podac e-mail a chetnie wysle.

Kwiaciarnia miesci sie na ulicy wolanowskiej...ale nie pamietam nazwy ale gdyby ktos byl zainteresowany to mam nr telefonu. :>

No supet tanio nie jest... Ja podpisywałam umowę to Pani Kasia podawała mi ceny maksymalne, których na pewno nie przekroczę bez względu na wybrane kwiaty.

2000 za kwiaty to wg mnie strasznie drogo. Nasza pani kwiaciarka calosc ustroila za 1200 zl.

Dekoracja skladala sie z:

- wiazanki panny mlodej- laczone storczyki gozdziki i frezje z wplacionymi krysztalkami

- wiazanka swiadkowej

- stroiki do butonierek dla obu panow

- dekoracja samochodu

- dekoracja kosciola- swieczniki w alejce ustrojone kwiatami, ubrane i ustrojone kleczniki plus duza wiazanka pod oltarzem i dwie mniejsze po bokach

Jesli ktos chcialby zobaczyc zdjecia to prosze podac e-mail a chetnie wysle.

Kwiaciarnia miesci sie na ulicy wolanowskiej...ale nie pamietam nazwy ale gdyby ktos byl zainteresowany to mam nr telefonu. :>

Czy to jest taka młoda pani na krótko obcięta?

Agatka505 to już wszystko jasne;-) ta Pani faktycznie jest godna polecenia, siostra miała w kwietniu wesele tego roku i korzystała z jej usług tzn. cały komplet kwiaty na sale, kościół, wiązanki, samochód... wyszło taniej niż w innych kwiaciarniach a dekoracje były naprawdę suuuper;-) Dlatego ja już wiem kto będzie "tematem kwiatów" zajmował się na moim ślubie;-)

P.S. chciałam załączyć fotki jak to wygladało ale niestety wyczytałam, że w tym temacie nie można ich załączać więc jak by ktoś był zainteresowany to mogę wysłać ewentualnie na emaila;-)

m.o.n.i.k.a, nie rozumiem dlaczego nie można załaczyć zdjęć, coś Ci się podoba - chcesz pokazać innym, więc pokazujesz.. dla mnie to nie jest reklama w tym wypadku :).. je chętnie bym zobaczyła więc zaraz podam Ci maila na priw :D

eeeeeee jednak nie moge, bo masz wyłaczoną tą usługe, wiec pisze tu: dziubolinka@wp.pl

:)