• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
agnesel

Jaka suknia by być na czasie? ;-)

74 postów w tym temacie

Bo akurat upatrzyłam sobie na niej różową suknię ;-) Nie wiem już teraz co mam zrobić. Muszę o mojej sukni porozmawiać z koleżankami. Może wybiorę się z nimi na przymierzanie? Wtedy miałabym jakąś wiarygodną opinię. Sama już nie wiem ;/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiesz, nikt nie mówi, że kolor tej sukni, która wcześniej pokazalaś jest niedopuszczalny. Moim zdaniem jeśli już decydujemy się na kolorową suknię, to trzeba zniwelować do minimum inne ozdoby. Ta Lorena jest sto razu lepsza (chociaż ja nie lubię tego typ aplikacji), ale tam jedyna ozdobą jest ta aplikacja, cała suknia jest już prosta w formie. W tej różowej były i koronki i tiule i hafty i jeszcze kolor. Taki przerost formy nad treścią

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Poszukam jej u nas. Muszę wybrać się na przymiarkę i wtedy może uda się wam pokazać fotki. Same ocenicie czy do mnie pasuje. Chciałbym w tym dniu wyglądać super, ale to jest chyba oczywiste. Każda z nas tego chce ;-)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ten różowy typ był średnio udany, ale już ta biała suknia jest znacznie bardziej atrakcyjna. Osobiście również jestem na etapie poszukiwania dla siebie odpowiedniej sukni ;-)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale ja ostatecznie się zdecydowałam na suknię Lorena ;-)

Długo myślałam nad typem, ale przymiarki zrobiły swoje - super w niej wyglądałam i w zasadzie natychmiast się zdecydowałam. Moim pomocnicom również się podobało. Szkoda było czasu na odkładanie decyzji ;-)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Do ślubu jeszcze roczek, tak więc mam sporo czasu, ale słyszałam, że teraz salony mają ogromne kolejki - faktycznie tak jest. Na moją suknię będę musiała sporo poczekać, ale najważniejsze, że jest już zamówiona i jestem zadowolona. Dla przypomnienia piszę o tej sukni - http://www.suknie-slubne.poznan.pl/suknia-slubna-lorena.html

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobrze, że zabrałaś się za to odpowiednio wcześnie - będziesz miała sporo czasu na przymiarki i ewentualnie korekty. Moja koleżanka tak sobie rozplanowała zakup sukni, że dzień przed imprezą miała jeszcze wprowadzane zmiany. Uważaj na to - stresu co niemiara. Dlatego również zaczęłam szukać wcześniej sukni.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiem po moich koleżankach co się dzieje w tej branży i dlatego właśnie zainteresowałam się tematem wcześniej - zresztą.... sala weselna 3 lata wcześniej... zespół 2,5 roku, więc oczywistym było, że z suknią ślubną również nie będzie łatwo.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zespół prowadzony przez znajomego - wprawdzie dopiero od 3 miesięcy grają, ale są naprawdę fajni ;-) No i jeszcze miałam dobrą cenę. Sala weselna nazywa się - Nad Zalewem. Istnieje chyba ze dwa lata, może nawet nie. Na razie z wyborów jestem bardzo zadowolona ;-)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz