• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
agnesel

Jaka suknia by być na czasie? ;-)

74 postów w tym temacie

Kwestia gustu ;-)

Po prostu oczekuję czegoś innego, niż suknie oklepane, wciąż pojawiające się w kościołach. Widziałam ostatnio suknie jednej prezenterki z Polsatu - miała taką mini, że hoho ;-) Mnie akurat chodzi o inny rodzaj "ciekawości". Jakiś ciekawy fason... styl...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

wiec jak dla mnie ciekawym fasonem jest tzw rybka. od zawsze mi sie podobała ale ja niestety takiej nie bede miala bo do niej trzeba miec idealna figurę ! wiec jesli Ty taka masz to polecam .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oglądałam kiedyś u koleżanki płyte z wesela w Krakowie i tam panna młoda miała czerwoną suknie ;) byłam lekko zszokowana widokiem chociaż suknia była cudna

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mi się strasznie nie podobaja te sukienki z bogato zdobionymi gorsetami, jakieś kiczowate aplikacje, koronki, gipiury, falbanki. Potem PM wygląda karykaturalnie, moim zdaniem "na czasie" są zawsze sukienki proste w formie, bez większych ozdób - prostota i elegancja

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dla mnie te sukienki są nieładne - delikatnie mówiąc, jak dla lalki barbie. Dziewczyny to jest ślub a nie bal przebierańców i szukając na siłę coś innego można osiągnąć odwrotny efekt od zamierzonego.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Prostota i elegancja to jest zawsze na czasie. nie mogę patrzec na przeswitujace gorsety i tego typu suknie slubne. Moim zdaniem sliczną miała agnieszka popielewicz. Ten tiulowy dół jest piekny.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dokładnie, niestety w radomiu większość sukien własnie tak wygląda - cekinowo-kryształowe aplikacje, tona falban, gadżetów, koronkowych naszywek, kiczowate, prześwitujące gorsety. Suknia ślubna, nawet ta najprostsza, sama w sobie jest już dość strojna, a im więcej gadżetów, koronek, tym bardziej traci swój urok.

jak dla mnie ta rożowa suknia, której zdjęcie umieszczone jest wyżej jest własnie dla dla barbie, to oczywiście moja opinia, ale mi się kojarzy ona z wiejskim weselem w komórce na kombajn. Tak jak jedna z uzytkowniczek napisała, brakuje tylko piórka w wiadomym miejscu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kiedyś widziałam pannę młodą w sukni całej z koronki z długim koronkowym rękawkiem, suknia była prosta z trenem i wyglądała w niej prześlicznie ale ja osobiście bym takiej nie chciała. Trzeba dobrać suknię, pięknie w niej wyglądać i dobrze się czuć.

Była podobna do tej tylko z rękawem, bo to już jesień była.

post-361-14782087042076_thumb.jpeg

post-361-14782087042397_thumb.jpeg

post-361-14782087042719_thumb.jpeg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

teraz jest tyle świecidełek że wydaje mi się że im prostsza tym lepsza bo malo jest takich gładkich białych suken.mi się spodobala może bym ja troche zmieniła ta lecz to nie na moją figurę :P:P

post-1525-14782087042998_thumb.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz