• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
ja_ot_tak

Dekoracja mojej sali

38 postów w tym temacie

agagwiazdeczka, no własnie bardziej mi się podobaja te kokardy.. Nawet przez to nie pomyslalam ze coś takiego tez mozna :) Czyli to u nich się zamawia czy jak?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

agagwiazdeczka, dziękuję Ci bardzo na infromacje :)

cza2nulka, wiem że są firmy gdzie można wypozyczyc pokrowce na kszesła właśnie z kokardami. podobno maja różne kolory tych kokard. wynajęcie jednego pokrowca 3 albo 6 złotych ... kurcze juz nie pamiętam.... ktoś mi mówił o tym, nie wiem czy nie właściciel naszej sali jak o to pytaliśmy....

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

agagwiazdeczka, Pokrowce to wlasciciel ma i bedziemy mieli.. Tylko chodzi mi o kokardę taka sliszna jest :) a nie wiem czy jest gdzieś wypozyczyć te kokardy

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie podoba mi się wyżej widoczna dekoracja oraz kształt kompozycji. Kwiaty na stołach powinny być wyższe, bardziej widoczne, w wyższych wazonach aby nie wtapiały się przy obfitości stołów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

hmm dziękuję Ci za opinię- wazony były wystarczającej wysokości dopasowane tak aby Nasi goście mogli swobodnie rozmawiać..nie podobają mi się wysokie wazony i dlatego zdecydowałam się na takie. jak widać na innych zdjęciach dekoracji Majki ma Ona również wiele kompozycji zrobionych w wysokich wazonach, także na pewno jest w stanie dopasować się do gustu każdego klienta, co jest świetnym rozwiązaniem. jak się mówi klient nasz Pan- i ja wybrałam takie kompozycje :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz